icona

Spravodaj

 
8.3.2023 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Horehronská liga - Pod Repiskami kraľoval Miloš Kurpáš

V poslednú februárovú sobotu sa v Čiernom Balogu v Dobroči konalo ďalšie kolo zo série Horehronskej ligy. Za účasti 29 hráčov, nebola núdza o prekvapenia. Jedným z prekvapení bolo aj prvé miesto Miloša Kurpáša, ktorý to dal v sobotu na pána, a nenašiel v turnaji premožiteľa. Na druhom mieste, so slzami v očiach sa umiestnil Jozef Gibaľa, ktorému sa v posledných dňoch nedarí ako by chcel a dosť sa to odzrkadľuje na jeho psychike. Hádam už prídu lepšie dni pre Jožka. Ďalším z prekvapení bolo tretie miesto domáceho Martina Pamistu. Na štvrtom mieste skončil stále lepšie hrajúci Pavel Gondek a už čakáme na jeho výlet k stupňom víťazov. Do prvej šestky sa ešte zmestili Tatiana Sivková a Rado Láni. 8. kolo Horehronskej ligy v el. šípkach sa uskutoční 18. 3. 23 v Dobroči Pod Repiskami so začiatkom o 18 00 hod.
 
 
8.3.2023 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestskú ligu vyhral Erik Poliak

V piatok bolo na programe 27. kolo Mestskej ligy Brezno v el. šípkach. Za účasti 27 hráčov sa z víťazstva tešil, momentálne náš najlepší hráč, Erik Poliak . Erik mal tažší rozbeh, keď hneď prehral so Slavom Giertlim, no potom spanilou jazdou cez Béčko všetko napravil a jednoznačne vyhral celý turnaj. Na druhom mieste skončil Paľo Gibaľa. Tretie miesto tentokrát čakalo na Slava Giertliho, ktorému vrátil prehru Erik. Jána Bartoša sme tento krát registrovali na štvrtom mieste a do prvej šestky sa ešte dostali večne nespokojný Jano Milan a nestarnúci Paľo Gondek. V ženskom turnaji sa predstavilo 5 hráčok a poradie bolo nasledovné : 1, Eva Bradňanská, 2. Tatiana Sivková, 3. Mária Giertlová, 4. Lucia Bobáková a 5. Zuzana Čellárová. Nasledujúce kolo je na programe v piatok 10. februára o 19 00 hod.
 
 
28.2.2023 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

26. kolo Mestskej ligy v el. šípkach

V piatok sa v Dart clube v Brezne konalo 26. kolo Mestskej ligy v el. šípkach. Pri účasti 26 hráčov sa najlepšie darilo Petrovi Pocklanovi, ten po dlhšej dobe opäť zacítil pocit z víťazstva a hádam ho tento výsledok naštartuje k lepším výkonom aj v ďalšom fungovaní. Peter si vo finále zmeral svoje šípkarske umenie s Jožom Gibalom, ktorému síce najprv podľahol 1 : 2 no v opakovanom finále už dominoval a pripísal si tak druhé víťazstvo v tejto sezóne. Na tretí stupienok v ML, tento krát dosiahol Jano Bartoš. Na veľmi peknom štvrtom mieste skončil vekom už matador Pavel Gondek. Do prvej šestky sa ešte prebojovali Maroš Kováčik a Paľo Gibala. V ženskom turnaji sa predstavilo 6 hráčok. Tým najlepším spôsobom sa prezentovala vekom ešte juniorka a najmladšia na turnaji Tatiana Sivková, ktorá toto kola vyhrala a aj v celkovom poradí jej patrí prvé miesto. Druhá skončila Mária Giertlová a prvú trojku ešte doplnila Eva Bradňanská. Najbližšie turnaje Mestskej ligy sa odohrajú v piatok 3. marca o 19 00 hod. v Dart clube v Brezne.
 
 
23.2.2023 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

25. kolo Mestskej ligy v el. šípkach

V piatok bolo na programe 25. kolo Mestskej ligy ML v el. šípkach. Za účasti 31 hráčov si víťazstvo pripísal Erik Poliak. Na druhom mieste skončila Lucia Jankovská, ktorá našla premožiteľa na turnaji len v podobe Erika. Prvú trojku uzavrel starší z bratov Gibaľovcov Paľo. Do prvej šestky sa ešte zmestili Dušan Strieš na 4. mieste a na pozícii 5. 6. miesto skončili Peter Pocklan a Maroš Kováčik. V ženskom turnaji sa predstavilo 6 hráčok. Víťazstvo si odniesla Lucia Jankovská, pred druhou Michaelou Farárikovou a treťou Evou Bradňanskou. V piatok pred ligou sa odohral aj odvetný zápas Stredoslovenskej ligy družstiev medzi 1. DC Brezno B - 1. DC Brezno A, ktorý breznianske béčko, nezvládlo a prehralo 5 : 11. Mestská liga je na programe v piatok 24. 2. od 19 tej hodiny v Dart clube .
 
 
23.2.2023 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Tretí Master Steel v tejto sezóne pre Hájeka

V sobotu 1. Dart club Brezno zorganizoval 3. steelový Master tejto sezóny vo Zvolene v kaviarni Lomnička. Turnaja sa zúčastnilo 32 hráčov. Boje o tretí titul v kategórii Master v tejto sezóne, sme začali v ôsmych skupinách, kde prvý dvaja v skupinách postúpili do KO pavúka, medzi 16 najlepších. Trošku sklamaním bolo vystúpenie našich hráčov, ktorí tento krát neprekročili svoj tieň a Peter Pocklan nepostúpil ani zo skupiny, Paľo Melicher a Dušan Strieš, vypadli hneď v osemfinále, keď Paĺo nestačil na Dana Oravca z Krupiny ( 3 : 4 ) a Dušan zase padol na Dušanovi Rellovi zo Zvolena hladko 0 : 4. Ivan Fiľo vypadol o kolo neskôr, keď nestačil na Tomislava Rosandiča z Prievidze ( 1 : 4 ). Do finále sa prebojovali Štefan Hájek z Rimavskej Soboty a už spomínaný Tomi Rosandič. Finále malo naozaj kvalitu a videli sme niekoľko bing a vysokých záverov. Turnaj napokon vyhral Štefan Hájek, keď zdolal Tomi Rosandiča pomerom 5 : 3. Na treťom mieste skončili Daniel Oravec z Krupiny a Miroslav Krajči z Banskej Štiavnice.
 
 
6.2.2023 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

22. kolo v rukách Fera Sivka

V piatok sa v Dart clube konalo 22. kolo Mestskej ligy v el. šípkach. Pri účasti 17 hráčov, si po prvý krát mohol pocit z víťazstva vychutnať František Sivko, pre ktorého to bolo prvé takéto vysoké umiestnenie. Na druhom mieste skončil momentálne vedúci hráč Mestskej ligy Jozef Gibaľa. Tretie miesto obsadil ďalší z dynastie Gibaľovcov a to Paľo. Štvrté miesto patrilo nevyspytateľnému Janovi Gajdošovi, ktorý má výsledky ako na hojdačke. Body za piatu pozíciu si do rebríčka pripísali Marián Kovalčík a Kristián Schwarzbacher. V ženskom turnaji dominovala Eva Bradňanská, ktorej ako tak dokázala sekundovať Daniela Lócziová, tá skončila hneď za Evou a prvú trojku ešte doplnila Lucia Bobáková.
 
 
23.1.2023 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

20. kolo Mestskej ligy v el. šípkach

V piatok 20. januára sa v Dart clube v Brezne konalo 20. kolo Mestskej ligy v el. šípkach. Pri účasti 27 hráčov postavenie v celkovom poradí potvrdili bratia Gibaľovci Paľo a Jožo, ktorí to tento krát potiahli až do finále. Mohli sme tak sledovať zápas momentálne dvoch vedúcich hráčov Mestskej ligy. Finálový duel dopadol podľa predpokladov, keď zápas a napokon aj celý turnaj vyhral Jozef Gibaľa, pred svojím bratom Paľom a Ligu vedie už o priepastných 800 bodov. Na treťom mieste tento krát skončil Paľo Gondek, ktorý sa v posledných turnajoch nadýchol k pekným výkonom a odzrkadľuje sa to aj na jeho umiestnení. Odohralo sa aj 10. kolo Mestskej ligy žien, kde momentálne kraľuje jej najmladšia účastníčka Tatiana Sivková a tá vyhrala aj toto kolo, keď za sebou nechala druhú Zuzanu Čellárovú a tretiu Luciu Bobákovú. Najbližšie turnaje Mestskej ligy sú na programe v piatok 27. januára od 19 00 hod.
 
 
14.1.2023 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Master č. 4 v rukách Jankovskej a Strieša

V sobotu sa v Dartke v Banskej Bystrici konal štvrtý Master v el. šípkach tejto sezóny. Za účasti 44 hráčov v Hlavnom turnaji a 8 žien v tom ženskom, si víťazstvo pripísal hráč 1. DC Brezno Dušan Strieš. Dušan vo finále zdolal Oskara Mundiho, keď prvý zápas vyhral Oskar 3 : 2 no v opakovanom finále si to už Dušan postrážil a Oskara zdolal 3 : 0. Na treťom mieste skončil domáci matador Jano Tuhárský. Do prvej štvorky sa prebojovala mladá puška z 1. DC Brezno Jožko Gibaľa. A prvú šestku doplnili ostrieľaní borci Karol Krnáč z DC Bulls Bar Hriňová a Ivan Fiľo z 1. DC Brezno. Medzi ženami si víťazstvo postrážila Lucia Jankovská, ktorú vo finále hrýzla mladučká Michaela Jamnická, a po zápasoch 2 : 0 pre Mišku a 1 : 2 pre Luciu vo finále ostáva aj štvrtý triumf z Mastra v rukách Lucii Jankovskej. Tretie miesto obsadila Denisa Šufliarska z Bratislavy.
 
 
14.1.2023 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

5. kolo Horehronskej ligy pre Petra Švantnera

V sobotu 14. januára sa v Dobroči na Čiernom Balogu konalo 5. kolo Horehronskej ligy v el. šípkach. Pri veľmi peknej účasti 35 hráčov, sa tento krát nedarilo vedúcim hráčom celkového poradia. Prvý Jožko Gibaľa to dotiahol na 5. miesto, druhý Slavomír Giertl obsadil 7. miesto a tesne stupne víťazov ušli Paľovi Gondekovi, ktorý skončil štvrtý. Na treťom mieste skončil Jano Králik. Finále sme videli v podaní Zdenka Pampuríka z Brezna a Petra Švantnera - Očka z Braväcova. Všetkým šípkarsky rybník napokon v sobotu vypálil Očko, keď svoje ťaženie sobotným turnajom pretavil až do víťazného konca a Zdenkovi Pampuríkovi, tak ostala v rukách trofej v úvodzovkách len za druhé miesto. 6. kolo Hprehronskej ligy je na programe 28. januára v Dart clube v Brezne, so začiatkom o 19 00 hodine.
 
 
30.12.2022 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

17. kolo ML v el. šípkach

V predposledný deň roka 2022 sa v Dart clube odohralo 17. kolo Mestskej ligy v el. šípkach. ML vyhral Kristián Schwarzbacher, ktorý vo finále zdolal Jozefa Gibaľu. Tretí skončil Maroš Kováčik, na štvrtom mieste sa umiestnil Ján Gajdoš, do prvej šestky sa ešte zmestili Gondek Pavel a Giertl Slavomír. Na čele celkového poradia tak Starý rok strávil Jožko Gibaľa pred bratom Paľom a tretím Slavomírom Giertlim. V ženskom turnaji sa nám predstavilo 6 dievčat. Prvenstvo si do rebríčka pripísala Eva Bradňanská, pred druhou Michaelou Farárikovou a treťou Tatianou Sivkovou.
 
 
19.12.2022 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

15. kolo Mestskej ligy patrilo Marošovi Kováčikovi

V piatok sa v Dart clube v Brezne konalo 15. kolo Mestskej ligy v el. šípkach. Za účasti 23 hráčov, svoje druhé predstavenie na Mestskej lige v druhé víťazstvo pretavil Maroš Kováčik. Maroš mal problémy len vo finále áčka, keď si zobral "oddych " a prehral s Filipom Kobelom, no po víťazstve vo finále béčka s Petrom Pocklanom, sa vrátil naspäť k Filipovi a v celkovom finále mu už nedal šancu a právom sa tak tešil z druhého triumfu v tejto súťaži. Na druhom mieste skončil Filip Kobela, tretí bol už spomínaný Peter Pocklan. Do najlepšej štvorky sa ešte prebojoval Paľo Gibaľa a prvú šestku doplnili Slavomír Giertl, ktorý pomaličky objavuje svoju stratenú formu a Miloš Kurpáš, s ktorým to je tento rok ako na hojdačke, jeden turnaj dobre, druhý slabšie. 16. kolo Mestskej ligy je na programe 23. 12. o 19 00 hod.
 
 
2.12.2022 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

13. kolo Mestskej ligy v el. šípkach

V piatok sa v Dart clube konalo 13. kolo Mestskej ligy v el. šípkach. Na turnaji sa nám predstavilo 25 hráčov. Najlepšie si počínal Jozef Gibaľa, ktorý turnaj vyhral bez väčších problémov. Jeho finálovým súperom bol tento krát Filip Kobela, no ten ešte nevyzrel na Jozefa a musel sa skloniť pred jeho šípkarským umením. Na treťom mieste skončil Michal Baník, štvrté miesto obsadil Paľo Gondek. Do prvej šestky sa ešte zmestili Fero Sivko a Paľo Pocklan. Hral sa aj turnaj žien a tu kraľovala Eva Bradňanská, pred druhou Marikou Švecovou, treťou Tatianou Sivkovou a na štvrtom mieste sa umiestnila Zuzana Čellárová. Najbližšie 14. kolo sa uskutoční v piatok 9. decembra v priestoroch Dart clubu v Brezne od 19 - tej hodiny. V sobotu 10. decembra sa bude konať 4. kolo Horehronskej ligy a to v Pohostinstve na Dobroči v Čiernom Balogu, štart turnaja je naplánovaný o 18 tej hodine.
 
 
25.11.2022 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

12. kolo Mestskej ligy pre Maroša Kováčika

V piatok sa pri účasti 22 hráčov diali veci, a že šípky sú šport nevyspytateľný sa ukázalo aj teraz. Mohli by sme povedať, prišiel, prihlásil sa a vyhral. Toto sa stalo Marošovi Kováčikovi z Predajnej. Maroš po dlhšej dobe zavítal do Dart clubu, a že šípky nezabudol hrať, predviedol všetkým prítomným. Cestou do finále A strany pavúka, porazil aj lídra priebežného poradia Jožka Gibaľu, no vo finále Ačka nestačil na Paľka Melichera, a tak Maroš spadol do B finále, kde sa k nemu opäť prebojoval Jožko Gibaľa. Jožko ani na druhý pokus nenašiel recept na Maroša a tak sa musel uspokojiť s tretím miestom. To už v celkovom finále na Maroša čakal Paľko Melicher, ktorý na už rozbehnutého Maroša nestačil a podľahol mu 0 : 2 a 1 : 2. Na štrtom mieste skončil Michal Králik a prvú šestku ešte doplnili Paľo Gibaľa a Patrik Giertl. V ženskom turnaji sa nám predstavilo 5 Hugániek. Po veľmi tesných výsledkoch si prvenstvo do tabuľky pripísala Tatiana Sivková, na druhom mieste skončila Lucia Bobáková, tretia Miriam Faráriková, štvrté miesto patrilo Zuzane Čellárovej a kompletnú päťku uzavrela Michaela Faráriková. 13. kolo Mestskej ligy je na programe v piatok 2. decembra o 19 tej hodine. V sobotu 3. decembra sa v Darte bude konať druhý Master v steelových šípkach v tejto sezóne, so začiatkom o 12 - tej hodine prezentácia a o 13 - tej hodine štart.
 
 
24.11.2022 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestskej lige kraľuje Jozef Gibaľa

V piatok sa v Dart clube odohralo 11. kolo Mestskej ligy v el. šípkach. Pri účasti 25 hráčov, sa z prvenstva tešil Jozef Gibaľa, ktorý vo finále porazil svojho najväčšieho konkurenta na celkové prvenstvo Zdenka Pampuríka. Na treťom mieste sa umiestnil večne "šomrajúci" Jano Milan, ktorý našiel premožiteľov len v podobe finalistov. Štvrté miesto obsadil druhý z bratskej dvojice Gibaľovcov, Paľo a do prvej šestky sa zmestili Miloš Kurpáš a František Sivko. Sklamaním bolo 7. miesto Paľa Melichera, toho vyprevadil najprv do béčka Jano Milan a potom ho rovno domov poslal Miloš Kurpáš. 12. kolo Mestskej ligy je na programe v piatok o 19 tej hodine 25. novembra v Dart clube.
 
 
11.11.2022 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

9. kolo Mestskej ligy v el. šípkach

V piatok sa v Dart clube odohralo už 9. kolo Mestskej ligy v el. šípkach. V konkurencii 23 hráčov, sa najlepšie darilo Petrovi Pocklanovi, ktorý si tak na svoj účet pripísal vôbec prvé víťazstvo v ML v tejto sezóne. Na druhom mieste skončil Ján Gajdoš, ktorý to mal od začiatku veľmi dobre našliapnuté, no vo finále dva krát nestačil na už spomínaného Petra. Tretie miesto patrilo staršiemu z bratskej dvojice Paľovi Gibaľovi, štvrtý pre istotu skončil mladší Jozef. Prvú šestku ešte doplnili Jožko Kocúr a Dalibor Pobožný. V ženskom turnaji sa nám predstavili štyri hráčky. Víťazstvo si podľa predpokladov odniesla Eva Bradňanská, pred Tatianou Sivkovou a treťou Zuzanou Čellárovou. 10. kolo Mestskej ligy je na programe 18. novembra v Dart clube od 19 - tej hodiny.
 
 
4.11.2022 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga v el. šípkach 9. kolo

V piatok sa v Dart clube konalo už 9. kolo Mestskej ligy v el. šípkach. Pri účasti 21 hráčov, si víťazstvo už druhé v rade pripísal Jozef Gibaľa. Týmto bodovým ziskom sa Jozef predral aj na čelo priebežného poradia a vystriedal tak Zdenka Pampuríka. Na druhom mieste v piatok skončil Peter Pocklan. Prvú trojku doplnil Slavomír Giertl. Na štvrtej pozícii skončil Pavel Gibaľa a na 5. mieste skončili Pavel Gondek a Ján Milan. 10. kolo Mestskej ligy je na programe v piatok 11. 11. 2022 o 19 00 hodine v Dart clube.
 
 
22.10.2022 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

2. kolo Horehronskej ligy

V sobotu sa v Dobroči na Čiernom Balogu, odohralo druhé kolo Horehronskej ligy v el. šípkach. Za účasti 25 hráčov, si prvenstvo pripísal na svoj účet Jano Králik z Brezna. Druhé a tretie miesto patrilo domácim hráčom a to Jožovi Gibaľovi a Slavomírovi Giertlimu. Prvú štvorku doplnil Peter Švantner z Braväcova. Na pozíciách 5 a 6 sa umiestnili Paĺo Gibaľa a Fero Sivko. Na čele po dvoch kolách sa tak usadil Jožo Gibaľa pred Janom Králikom a tretím Slavom Giertlim. 3. kolo Horehronskej ligy je na programe 19. 11. 2022 v Brezne v Dart clube.
 
 
21.10.2022 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

7. kolo Mestskej ligy opäť pre Zdena Pampuríka

V piatok sa v Dart clube konalo 7. kolo Mestskej ligy v el. šípkach. Zatiaľ, pri najpočetnejšej účasti v tejto sezóne 28 hráčov, opäť dominoval Zdenko Pampurík. Zdenko ani tento krát nenašiel, žiadneho premožiteľa a svoju spanilú jazdu áčkom, zavŕšil finálovým víťazstvom nad Paľom Gibaľom. ktorému tak muselo stačiť aj druhé miesto. Na treťom mieste skončil Peter Švantner z Braväcovo, pekné štvrté miesto si odniesol Jozef Ľalík, ktorý síce prvý duel prehral, ale potom v bečku dokázal poraziť až šesť svojich súperov v rade a stroskotal až na treťom Petrovi Švantnerovi. Prvú šestku ešte doplnili Slavo Giertl a Peter Pocklan. 8. kolo Mestskej ligy v el. šípkach je na programe v piatok 28. 10. 2022 od 19 tej hodiny.
 
 
17.10.2022 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

6. kolo Mestskej ligy vyhral Erik Poliak

V piatok sa v Dart clube konalo 6. kolo Mestskej ligy v el. šípkach. Turnaj absolvovalo 24 hráčov. Favoriti tento krát nezaváhali a finále sme videli v podaní Erika Poliaka a Pavla Melichera. Víťazom sa stal Erik Poliak, druhý skončil Pavel Melicher. Na stupne víťazov sa prebojoval aj tretí Miloš Kurpáš. Líder priebežného poradia Zdenko Pampurík tento krát obsadil štvrté miesto. Do najlepšej šestky sa ešte zmestili Slavomír Giertl a Jozef Karaffa. 7. kolo Messtkej ligy je na programe tento piatok o 19 tej hodine v Dart clube v Brezne.
 
 
3.10.2022 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Zdenko Pampurík dominoval vo 4. kole

V piatok sa v Dart clube v Brezne konalo 4. kolo Mestskej ligy v El. šípkach.
 
 
3.10.2022 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Bradňanská víťazkou Horehronskej ligy

Prvé kolo sa uskutočnilo v Dobroči na Čiernom Balogu v sobotu, a zúčastnilo sa ho 26 hráčov. Na prvom turnaji sa najviac darilo Eve Bradňanskej, ktorá ukázala všetkým, ako sa hrajú šípky, a turnaj s prehľadom vyhrala. Na druhom mieste a hádam aj pre únavu skončil Jozef Gibaľa, ktorý svoj prvý zápas v turnaji hneď prehral s Andrejom Šklantárom. No potom predviedol spanilú jazdu B stranou pavúka a postupne domov vyprevadil Emila Nathera, Táňu Sivkovú, Martina Pamistu, Mariku Švecovú, Miloša Kurpáša, Martina Rosíka, Slava Giertliho a Paľa Gondeka. No ten rozhodujúci krok za víťazstvom už neurobil, pretože sa vo finále postavil proti Eve Bradňanskej, ktorej to v sobotu naozaj išlo, a prvé kolo Horehrnskej ligy tak ostalo v jej rukach. Na treťom mieste sa prekvapivo umiestnil jeden z nováčikov a to Paĺo Gondek. Druhé kolo je na programe 22. 10. o 18 00 hod. v Dobroči na Čiernom Balogu.
 
 
3.10.2022 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Bradňanská víťazkou Horehronskej ligy

Prvé kolo sa uskutočnilo v Dobroči na Čiernom Balogu v sobotu, a zúčastnilo sa ho 26 hráčov. Na prvom turnaji sa najviac darilo Eve Bradňanskej, ktorá ukázala všetkým, ako sa hrajú šípky, a turnaj s prehľadom vyhrala. Na druhom mieste a hádam aj pre únavu skončil Jozef Gibaľa, ktorý svoj prvý zápas v turnaji hneď prehral s Andrejom Šklantárom. No potom predviedol spanilú jazdu B stranou pavúka a postupne domov vyprevadil Emila Nathera, Táňu Sivkovú, Martina Pamistu, Mariku Švecovú, Miloša Kurpáša, Martina Rosíka, Slava Giertliho a Paľa Gondeka. No ten rozhodujúci krok za víťazstvom už neurobil, pretože sa vo finále postavil proti Eve Bradňanskej, ktorej to v sobotu naozaj išlo, a prvé kolo Horehrnskej ligy tak ostalo v jej rukach. Na treťom mieste sa prekvapivo umiestnil jeden z nováčikov a to Paĺo Gondek. Druhé kolo je na programe 22. 10. o 18 00 hod. v Dobroči na Čiernom Balogu.
 
 
9.9.2022 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

1. kolo Mestskej ligy v el. šípkach

Breznianska Mestská liga v el. šípkach, odštartovala v piatok 9. septembra v Dart clube. V prvom kole sa nám predstavilo 18 hráčov z Brezna a okolia. Na úvod súťaže sa v peknom svetle ukázala mladučká Tatiana Sivková, ktorá obsadila slušné 5. miesto. Spanilú jazdu predviedol Ján Gajdoš, ktorý svoj prvý zápas prehral, no víťazným ťažením, cez B stranu pavúka, to napokon dotiahol až na tretie miesto, kde púred tým zdolal až 6 svojich súperov. Nad jeho sily bol napokon Ján Milan, ktorý si týmto víťazstvom zabezpečil účasť vo finále. Tu už na Jana čakal Jozef Gibala, a Jožko ukázal, že v poslednom čase mu to celkom dobre padá a prvé kolo v Mestskej lige ukoristil pre seba.
 
 
18.3.2022 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

17. kolo mestskej ligy v el. šípkach

Víťazstvo Kristiána Schwarzbachera.
 
 
11.3.2022 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga v el. šípkach

Víťazom Pavol Gibaľa
 
 
4.3.2022 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga v elektronických šípkach

Premiérové víťazstvo Jána Bartoša.
 
 
26.2.2022 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

14. kolo mestskej ligy v el.šípkach

Víťazstvo pre Kristiána Schwarzbachera.
 
 
13.1.2022 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Breznianskej Mestskej lige kraľuje Jozef Gibaľa

V piatok trinásteho sa v Dart clube konalo 19. kolo Mestskej ligy v el. šípkach. Za účasti 31 šípkarov z Brezna a okolia, si ďalšie víťazstvo do tabuľky pripísal Jozef Gibaľa, ktorému to v tejto sezóne neskutočne ide. Na druhom mieste skončil Maroš Kováčik, ktorý si vybral cestu do finále cez B stranu pavúka a k druhému miestu musel vyhrať až 8 duelov. Na treťom mieste sa umiestnil jeden z hráčov breznianskeho áčka Kristián Schwarzbacher. Štvrté miesto obsadil straší z bratov Gibaľovcov Paľo a do prvej šestky sa ešte zmestili Jano Bartoš a v tejto sezóne stále hľadajúci formu Slavomír Giertl z Dobroči.
 
 
15.10.2021 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

5.kolo mestskej ligy v el.šípkach

Víťazstvo Jozefa Gibalu.
 
 
24.9.2021 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga v el.šípkach

Víťazstvo pre Kristiána Schwarzbachera
 
 
18.9.2021 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Master Stred 1 v klasických šípkach

Úvodný turnaj Master v klasických šípkach v sezóne 2021/2022.
 
 
17.9.2021 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

1.kolo Sirius mestskej ligy v el.šípkach

Sirius mestská liga 2021/2022
 
 
13.8.2021 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga v el.šípkach

Sirius mestská liga v el.šípkach
 
 
6.8.2021 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

14.kolo Sirius mestskej ligy v el. šípkach

Ďalšie víťazstvo Jána Pauliaka.
 
 
30.7.2021 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

13.kolo Sirius mestskej ligy

Víťazstvo pre Jána Pauliaka.
 
 
23.7.2021 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

12.kolo Sirius mestkej ligy v el.šípkach

Víťazstvo pre Pavla Melichera.
 
 
16.7.2021 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

11.kolo Sirius mestskej ligy v el.šípkach

Víťazom opäť Ján Pauliak.
 
 
2.7.2021 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

9. kolo Sirius mestskej ligy v el.šípkach

Mestská liga v el.šípkach 9.kolo
 
 
25.6.2021 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el.šípkach

Mestská liga
 
 
12.9.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

2.kolo Sirius mestskej ligy pozná svojho víťaza

Premiérové víťazstvo Petra Švantnera v tejto sezóne.
 
 
4.9.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Odštartoval nový ročník Sirius mestskej ligy

Prvé kolo nového ročníka mestskej ligy v réžii Lucii Jankovskej.
 
 
17.8.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Memoriál Mariána Botku

Memoriál Mariána Botku
 
 
9.8.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Posledné kolo Horehronskej Ligy

Posledné kolo Horehronskej Ligy
 
 
9.8.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach
 
 
3.8.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
30.7.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Deviate kolo Horehronskej ligy

Deviate kolo Horehronskej ligy
 
 
30.7.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach
 
 
19.7.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
13.7.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Horehronská liga

Horehronská liga
 
 
13.7.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach
 
 
21.6.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
21.6.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

MASTER VI

V sobotu sa v dart clube konal šiesty master sezóny v el. Šípkach.
 
 
15.6.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach
 
 
7.6.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
9.3.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Master V

V sobotu sa v dart clube konal piaty master sezóny v el. Šípkach. Do hlavného turnaja sa prihlásilo 40 hráčov.
 
 
9.3.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach
 
 
3.3.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
26.2.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Horehronská liga

Horehronská liga
 
 
26.2.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga

Stredoškolská liga
 
 
26.2.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach
 
 
15.2.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach
 
 
12.2.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
12.2.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská stredoškolská liga

Mestská stredoškolská liga
 
 
4.2.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach
 
 
31.1.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga

Stredoškolská liga
 
 
24.1.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga v el. šípkach opäť pre Schwarzbachera

V piatok pokračovala svojím 21. kolo Mestká Sirius Liga mužov a žien v el. šípkach. Veľký progres v posledných kolách ukazuje Kristián Schwarzbacher, ktorý si aj v tomto kole pripísal plný bodový zisk a na lídra priebežného poradia Pavla Melichera stráca už len 30 bodov.
 
 
19.1.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
19.1.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Master IV

V sobotu sa v dart clube konal štvrtý master v sezóne.
 
 
29.12.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Štefansky turnaj v losovaných dvojiciach

Štefansky turnaj v losovaných dvojiciach
 
 
29.12.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach
 
 
23.12.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Memoriál Róberta Barana

Memoriál Róberta Barana XX Ročník
 
 
23.12.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
15.12.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

MASTER III

V sobotu sa v dart clube konal tretí master sezóny v el. Šípkach.
 
 
15.12.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach
 
 
15.12.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská stredoškolská liga

Mestská stredoškolská liga
 
 
8.12.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
7.12.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga

Stredoškolská liga
 
 
24.11.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach
 
 
20.11.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská stredoškolská liga

Mestská stredoškolská liga
 
 
17.11.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
17.11.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga

Stredoškolská liga
 
 
7.11.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská stredoškolská liga

Mestská stredoškolská liga
 
 
5.11.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach
 
 
5.11.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga Žien v šípkach

Mestská liga Žien v šípkach
 
 
5.11.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga

Stredoškolská liga
 
 
27.10.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Master II

Master II
 
 
26.10.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga Žien v el. šípkach

Mestská liga Žien v el. šípkach
 
 
26.10.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská stredoškolská liga

Mestská stredoškolská liga
 
 
26.10.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
22.10.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach
 
 
22.10.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga Žien v šípkach

Mestská liga Žien v šípkach
 
 
22.10.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga

Stredoškolská liga
 
 
16.10.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
10.10.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská stredoškolská liga

Mestská stredoškolská liga
 
 
8.10.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga

Stredoškolská liga
 
 
8.10.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga Žien v šípkach

Mestská liga Žien v šípkach
 
 
8.10.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach

Mestská Sirius liga mužov v el. Šípkach
 
 
1.10.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Master číslo I.

Master číslo I.
 
 
1.10.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

sirius liga mužov v el. šípkach

sirius liga mužov v el. šípkach
 
 
26.9.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská stredoškolská liga

Mestská stredoškolská liga
 
 
24.9.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prvé kolo Horehronskej ligy

Prvé kolo Horehronskej ligy
 
 
24.9.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga Žien v šípkach

Mestská liga Žien v šípkach
 
 
24.9.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
22.9.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga Mužov Žien v šípkach

Mestská liga Mužov Žien v šípkach
 
 
8.9.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prvé kolo Sirius ligy mužov

Prvé kolo Sirius ligy mužov
 
 
25.6.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Leto cup 2019

Leto cup 2019
 
 
23.6.2019 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Memoriál Mariána Botku v Bowlingu

V nedeľu 23. 6. 2019 sa v priestoroch Bowlingového Centra Barbot konal 1. ročník Memoriálu Mariána Botku. Premierový ročník, ktorý bol aj súčasťou Mestskej ligy dvojíc, ovládli Pavel Pančík s Ľubošom Žiakom.
 
 
5.6.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Posledné kolo Horehronskej ligy

Posledné kolo Horehronskej ligy
 
 
2.6.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga v el. šípkach

Stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
2.6.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
29.5.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el. šípkach

Sirius liga mužov v el. šípkach
 
 
22.5.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Finálový turnaj Družstiev

Finálový turnaj Družstiev
 
 
12.5.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el. šípkach

Sirius liga mužov v el. šípkach
 
 
12.5.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Posledný master sezóny korisťou Erika Poliaka

Posledný master sezóny korisťou Erika Poliaka
 
 
5.5.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov a žien v El. šípkach

Mestská liga mužov a žien v El. šípkach
 
 
5.5.2019 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

13. kolo MBL jednotlivcov

V nedeľu 5. mája bolo na programe 13. kolo Mestskej bowlingovej ligy jednotlivcov. Do turnaja sa prihlásilo 11 hráčov. Svojím výkonom všetkých oslnil Pavel Pančík, ktorý v 6. kolách nahral súčet 1015 bodov a jeho výkon gradoval práve v tom poslednom, keď ako jediný na turnaji sa pokoril hranicu 200 bodov, keď nahral 205 bodov. Na druhom mieste skončil Pavel Bubelíny s 1003. bodmi a tretie miesto obsadil Viťo Sroka so ziskom 999 bodov.
 
 
27.4.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga Mužov Žien v šípkach

Mestská liga Mužov Žien v šípkach
 
 
27.4.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská stredoškolská liga v el šípkach

Mestská stredoškolská liga v el šípkach
 
 
23.4.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga v el. šípkach

Stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
23.4.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov a žien v El. šípkach

Mestská liga mužov a žien v El. šípkach
 
 
21.4.2019 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Veľkonočný turnaj dvojíc v Bowlingu

Na Veľkonočnú nedeľu sa v Bowlingovom Centre Barbot konal už tradičný Veľkonočný turnaj dvojíc. Do turnaja sa prihlásilo 9 párov. Najúspešnejsie si počínala dvojica Ľubo Húsenica - Renáta Turisová, ktorí so ziskom 972 bodov ovládli celý turnaj. K víťazstvu im dopomohli vyrovnané výkony počas všetkých 6. kôl. Na druhom mieste skončili MIlan Štefánik hrajúci spolu s Ľubomírom Bubelínym, tí za víťazmi zaostali o 39 bodov a mrzieť ich môžu hlavne prvé dve kolá, kedy ich súperi dosiahli rozhodujúci náskok. Cez hranicu 900 bodov sa dostali ešte aj tretí v poradí Ľubomír Žiak s Pavlom Pančíkom, keď nahrali v súčte 903 bodov. Najbližšie na hráčov bowlingu čaká turnaj Mestskej ligy jednotlivcov, ktorý je na programe 5. mája o 14 30 hod. v Bowlingovom centre Barbot v Brezne.
 
 
17.4.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov a žien v El. šípkach

Mestská liga mužov a žien v El. šípkach
 
 
17.4.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga v el. šípkach

Stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
17.4.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

22 Majstrovstvá Slovenska

22 Majstrovstvá Slovenska
 
 
7.4.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga v el. šípkach

Stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
7.4.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el. šípkach

Sirius liga mužov v el. šípkach
 
 
7.4.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Piate kolo Horehronskej ligy

Piate kolo Horehronskej ligy
 
 
30.3.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el. šípkach

Sirius liga mužov v el. šípkach
 
 
30.3.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga v el. šípkach

Stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
25.3.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Memoriál Mariána Botku

Memoriál Mariána Botku
 
 
25.3.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga v el. šípkach

Stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
25.3.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov a žien v El. šípkach

Mestská liga mužov a žien v El. šípkach
 
 
18.3.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga v el. šípkach

Stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
18.3.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov a žien v El. šípkach

Mestská liga mužov a žien v El. šípkach
 
 
18.3.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Slovesnký pohár v steeloch

Cez víkend sa konal v Bardejove tretí Slovenský pohár + záverečný turnaj družstiev
 
 
12.3.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov a žien v El. šípkach

Mestská liga mužov a žien v El. šípkach
 
 
4.3.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Štvrté kolo Horehronskej ligy

Štvrté kolo Horehronskej ligy
 
 
2.3.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga Žien v el.šípkach

Mestská liga Žien v el.šípkach
 
 
2.3.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov a žien v El. šípkach

Mestská liga mužov a žien v El. šípkach
 
 
24.2.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el. šípkach

Sirius liga mužov v el. šípkach
 
 
18.2.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga Žien v el.šípkach

Mestská liga Žien v el.šípkach
 
 
18.2.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v el šípkach

Mestská liga mužov v el šípkach
 
 
13.2.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Topka Brezno

Topka Brezno
 
 
5.2.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga Žien v el.šípkach

Mestská liga Žien v el.šípkach
 
 
5.2.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el. šípkach

Sirius liga mužov v el. šípkach
 
 
27.1.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov a žien v El. šípkach

Mestská liga mužov a žien v El. šípkach
 
 
27.1.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

3. Kolo Horehronskej ligy

3. Kolo Horehronskej ligy
 
 
20.1.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga v el. šípkach

Stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
20.1.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v el šípkach

Mestská liga mužov v el šípkach
 
 
15.1.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga Žien v el.šípkach

Mestská liga Žien v el.šípkach
 
 
15.1.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el. šípkach

Sirius liga mužov v el. šípkach
 
 
15.1.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia družstiev steely

2 hrací deň Kvalifikácie družstiev steely
 
 
7.1.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Master IV

V sobotu sa v dart clube konal štvrtý master v sezóne.
 
 
7.1.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v el šípkach

Mestská liga mužov v el šípkach
 
 
29.12.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el. šípkach

Sirius liga mužov v el. šípkach
 
 
29.12.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Štefanský turnaj losované dvojice

V stredu sa v dart clube odohral Štefanský turnaj v el. šípkach. Prvý krát sa hrali losované dvojice namiesto zápasu šípkari vs stolný foosbalisti.
 
 
29.12.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga Žien v el.šípkach

Mestská liga Žien v el.šípkach
 
 
25.12.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Memoriál Róberta Barana

Memoriál Róberta Barana
 
 
25.12.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v el šípkach

Mestská liga mužov v el šípkach
 
 
16.12.2018 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Memoriál Igora Muchu v Bowlingu

V nedeľu 16. decembra sa v priestoroch Bowlingového centra Barbot konal spomienkový turnaj dvojíc na Igora Muchu, jedného zo zakladajúcich hráčov bowlingu v Brezne.
 
 
9.12.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Druhé kolo Horehronskej ligy

Druhé kolo Horehronskej ligy
 
 
9.12.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el. šípkach

Sirius liga mužov v el. šípkach
 
 
9.12.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga v el. šípkach

Stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
4.12.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v el šípkach

Mestská liga mužov v el šípkach
 
 
4.12.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia družstiev steely

1 hrací deň Kvalifikácie družstiev steely
 
 
27.11.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el. šípkach

Sirius liga mužov v el. šípkach
 
 
18.11.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga v el. šípkach

Stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
18.11.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov a žien v El. šípkach

Mestská liga mužov a žien v El. šípkach
 
 
11.11.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Master III

Master III
 
 
11.11.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov a žien v El. šípkach

Mestská liga mužov a žien v El. šípkach
 
 
6.11.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Horehronská Liga

Prvé kolo Horehronskej ligy
 
 
3.11.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el.šípkach

Sirius liga mužov v el.šípkach
 
 
29.10.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v el šípkach

Mestská liga mužov v el šípkach
 
 
22.10.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Master II

Master II
 
 
22.10.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el. šípkach

Sirius liga mužov v el. šípkach
 
 
22.10.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga Žien v el.šípkach

Mestská liga Žien v el.šípkach
 
 
15.10.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v el šípkach

Mestská liga mužov v el šípkach
 
 
7.10.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga v el. šípkach

Stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
7.10.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov a žien v El. šípkach

Mestská liga mužov a žien v El. šípkach
 
 
7.10.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

EDU Ranking + Topka

EDU Ranking + Topka
 
 
1.10.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el. šípkach

Sirius liga mužov v el. šípkach
 
 
17.9.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Master I

V sobotu sa v dart clube konal prvý master.
 
 
17.9.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
17.9.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga Žien v el.šípkach

Mestská liga Žien v el.šípkach
 
 
11.9.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prvé kolo Sirius ligy mužov

Prvé kolo Sirius ligy mužov
 
 
6.9.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Šípkarska sezóna 2018 / 2019 v Brezne

Mestská liga v elektronických šípkach 2018 – 2019 Začiatok sezóny : 7. Septembra 2018 20 00 hod. prvé kolo Ukončenie sezóny : 7. Júna 2019 20 00 hod. posledné kolo Vyhodnotenie sezóny : 22. Júna 2019 - Leto Cup 2019 Vyhodnotení hráči : Prví šiesti v lige – poháre + vecné ceny + finančné odmeny Disciplína : 501 DO na dva víťazné legy obojstranný KO pavúk, najlepší výsledok v mesiaci sa započítava do rebríčka SŠF Štartovné : 0 Hrací deň : Každý piatok o 20 00 hod. Organizátor : Melicher Pavel 0908 658 501
 
 
6.9.2018 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stolno - futbalové turnaje v dart clube 2018 / 2019

Old School – Strunkový pohár Brezno 2018 - 2019 5. kolový turnaj : 1. kolo 1. 11. 2018 – Dušičkový turnaj 2. kolo 24. 12 2018 – Christmas Cup 3. kolo 5. 1. 2019 – Trojkráľový turnaj 4. kolo 20. 4. 2019 – Veľkonočný turnaj 5. kolo 4. 5. 2019 - Majáles Začiatok turnaja : 20:00 hod Disciplína: dvojice Typ stola : strunky Vstup: free, žetóny sa platia Ceny: pre prvých troch tekutá odmena + Christmas Cup a Veľkonočný turnaj dotácia 100 eur na ceny pre prvé tri dvojice Vyhodnotenie sezóna : Poháre, vecné a finančné ceny pre prvých troch hráčov, vyhodnotenie Leto Cup 2019
 
 
25.6.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Leto cup 2018

Leto cup 2018
 
 
17.6.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el.šípkach

Sirius liga mužov v el.šípkach
 
 
11.6.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
2.6.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el.šípkach

Sirius liga mužov v el.šípkach
 
 
28.5.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
13.5.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el.šípkach

Sirius liga mužov v el.šípkach
 
 
6.5.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Master

Master
 
 
29.4.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská stredoškolská liga v el. šípkach

Mestská stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
29.4.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
22.4.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

MASTER V

MASTER V
 
 
22.4.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga v el. šípkach

Mestská stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
22.4.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el.šípkach

Sirius liga mužov v el.šípkach
 
 
15.4.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
12.4.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el.šípkach

Sirius liga mužov v el.šípkach
 
 
9.4.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

MSR 2018

MSR 2018
 
 
25.3.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Master IV

Breznianske finále na štvrtom mastri
 
 
25.3.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
17.3.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el.šípkach

Sirius liga mužov v el.šípkach
 
 
17.3.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga v el. šípkach

Stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
11.3.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
11.3.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská stredoškolská liga v el. šípkach

Mestská stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
3.3.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga v el. šípkach

Mestská stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
2.3.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el.šípkach

Sirius liga mužov v el.šípkach
 
 
26.2.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el.šípkach

Sirius liga mužov v el.šípkach
 
 
26.2.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Brezno vycestovalo do Detvy

V nedeľu pokračovala kvalifikácia na MSR družstiev. Hráči Brezna vycestovali na odvetný zápas do Detvy.
 
 
22.2.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská stredoškolská liga v el. šípkach

Mestská stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
19.2.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Top-ka č. III

Víťazom Topky sa stal Milan Nagy
 
 
15.2.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga v el. šípkach

Mestská stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
12.2.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia MSR Družstiev 11. Kolo

Cez víkend začala Stredoslovenská kvalifikácia družstiev svoju druhú polovicu a na programe boli prvé odvety. Hráči 1 Dart club Brezno vycestovali do Zvolena.
 
 
11.2.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
7.2.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

13. kolo Stredoškolskej ligy

V stredu 7. februára bolo na programe 13. kolo Stredoškolskej ligy jednotlivcov v el. šípkach. V konkurencii 9 stredoškolákov sa najlepšie darilo Jurajovi Martiníkovi. Ďuro nenašiel v pavúku hráča, ktorý by ho v stredu zdolal a tak si zaslúžene pripísal plný počet bodov do tabuľky. Na druhom mieste skončila Paulínka valiková, ktorá v poslednej dobe podáva veľmi dobré výkony. Prvú trojku doplnil Janči Divok, ktorý síce prvý zápas hneď prehral no sériou 4 vyhratých duelov to dotiahol až do prvej trojky. 14. kolo Stredoškolskej ligy je na programe v stredu 14. februára o 18 00 hodine.
 
 
4.2.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el.šípkach

Sirius liga mužov v el.šípkach
 
 
31.1.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská stredoškolská liga v el. šípkach

Mestská stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
21.1.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
9.1.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el.šípkach

Sirius liga mužov v el.šípkach
 
 
31.12.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
26.12.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Memoriál Róberta Barana

Memoriál Róberta Barana
 
 
18.12.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Turnaj v Čiernom Balogu

Turnaj v Čiernom Balogu
 
 
15.12.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el.šípkach

Sirius liga mužov v el.šípkach
 
 
12.12.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
12.12.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia MSR družstiev

V nedeľu Brezno odohralo štvrtý zápas prebiehajúcej kvalifikácie. Hráči 1 DC Brezno vycestovali do Žiliny, s ktorou sa v kvalifikácii stretli po prvý krát.
 
 
7.12.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská stredoškolská liga v el. šípkach

Mestská stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
4.12.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Topka Košice

Topka Košice
 
 
27.11.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el.šípkach

Sirius liga mužov v el.šípkach
 
 
24.11.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská stredoškolská liga v el. šípkach

Mestská stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
21.11.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoslovenská Extraliga družstiev 2. a 3. kolo

V nedeľu bolo na programe 2. a 3. kolo Stredoslovenskej extraligy družstiev. 1. DC Brezno privítal na svojej pôde tímy z Detvy. Prvý zápas domáci odohrali proti detvianskemu áčku.
 
 
20.11.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Turnaj Filipovo

V sobotu sa odohral turnaj v pohostinstve na Filipove o majstra Bielych Handlí.
 
 
20.11.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
12.11.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el.šípkach

Sirius liga mužov v el.šípkach
 
 
8.11.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga v el. šípkach

Mestská stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
6.11.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia MSR družstiev

Na domácu pôdu Brezňanov zavítali hráči Zvolena
 
 
4.11.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
30.10.2017 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Strunkáč 2017 / 2018 1. kolo

Strunkáč 2017 / 2018 1. kolo V sobotu sa v Dart clube konalo 1. kolo Mestskej ligy dvojíc v stolnom futbale na stoloch tzv. Strunkáč. Turnaja sa zúčastnilo 10 dvojíc. Prvé kolo Strunkáča suverénnym spôsobom ovládli Mišo Baník s Ondrom Hajdúchom, ktorí nenašli premožiteľa a bez jediného zaváhania turnaj vyhrali. Príjemným spestrením sobotného večera bola určite dvojka Amália Švantnerová s Dávidom Kubandom. Tento párik to dotiahol až do finále a v sobotu to bol z ich strany naozaj kvalitný výkon. Prvú trojku doplnili už matadori tohto športu v Brezne a to Ivan Zemko s Janom Kunštárom, ktorí si brúsili zuby na celkové víťazstvo, no v sobotu to nevydalo....Druhé kolo Strunkáča je na programe 24. decembra o 22 00 hod. v Dart clube pod názvom Christmas Cup....
 
 
29.10.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el.šípkach

Sirius liga mužov v el.šípkach
 
 
26.10.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská stredoškolská liga v el. šípkach

Mestská stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
24.10.2017 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

1. kolo MBL dvojíc v tejto sezóne

V nedeľu sa v Bowlingovom centre Barbot odohralo 1. kolo Mestskej Bowlingovej ligy dvojíc. Turnaja sa zúčastnilo pekných 10 dvojíc. Prvé miesto si vyhádzala dvojica Jozef Kocúr - Michal Tajboš, ktorí nahrali 974 bodov. Na druhom mieste skončili Pavel Bubelíny s Dušanom Klincom, ktorí za víťazmi zaostali len o 10 bodov a môže ich mrzieť hlavne druhé kolo kedy nahrali len 146 bodíkov a toto nakoniec aj rozhodlo. Prvú trojku doplnili Kochan Peter s Maťom Zelenčíkom s 906 bodmi. Najbližšie sa bowlingári stretnú 5. novebra o 14 30 hod. na 4. kole MBL jednotlivcov.
 
 
23.10.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el.šípkach

Sirius liga mužov v el.šípkach
 
 
23.10.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga v el. šípkach

Stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
15.10.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víťazom prvej Top-ky sa stal Ľuboš Pivarč

Prvú topku sezóny hostilo Brezno. V známom prostredí hotela Ďumbier
 
 
12.10.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga v el. šípkach

Stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
9.10.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
1.10.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el.šípkach

Sirius liga mužov v el.šípkach
 
 
26.9.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
17.9.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v el.šípkach

Sirius liga mužov v el.šípkach
 
 
17.9.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Master

Master
 
 
10.9.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
6.9.2017 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stolno - futbalová sezóna 2017 / 2018

Rozpis turnajov 2017 / 2018 Premier liga v stolnom futbale Old School - Strunkový pohár Brezno
 
 
6.9.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Rozpis turnajov pre sezónu 2017 / 2018 v šípkach

Rozpis turnajov pre sezónu 2017 / 2018 v šípkach
 
 
29.6.2017 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Záverečné kolo MBL - dvojíc, ukončenie sezóny

V nedeľu 18. júna bolo v Bowlingovom centre Barbot na programe záverečné kolo turnaja dvojíc a zároveň prebehlo aj vyhodnotenie sezóny MBL jednotlivcov a dvojíc.
 
 
26.6.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Leto cup

Leto cup
 
 
20.6.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v El. šípkach

Sirius liga mužov v El. šípkach
 
 
11.6.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v El. šípkach

Sirius liga mužov v El. šípkach
 
 
4.6.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v El. šípkach

Sirius liga mužov v El. šípkach
 
 
29.5.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
24.5.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v El. šípkach

Sirius liga mužov v El. šípkach
 
 
23.5.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Finálovy turnaj MSR Družstiev

Finálovy turnaj MSR Družstiev
 
 
23.5.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Topka Nováky

Topka Nováky
 
 
18.5.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga v el. šípkach

Stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
7.5.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v El. šípkach

Sirius liga mužov v El. šípkach
 
 
4.5.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Stredoškolská liga

Mestská Stredoškolská liga
 
 
1.5.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Posledný Master sezóny

Posledný Master sezóny
 
 
26.4.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga v el. šípkach

Stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
26.4.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia družstvá 1 DC Brezno- Zlaté Moravce

Kvalifikácia družstvá 1 DC Brezno- Zlaté Moravce
 
 
23.4.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v El. šípkach

Sirius liga mužov v El. šípkach
 
 
19.4.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Stredoškolská liga

Mestská Stredoškolská liga
 
 
16.4.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v El. šípkach

Sirius liga mužov v El. šípkach
 
 
13.4.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Stredoškolská liga

Mestská Stredoškolská liga
 
 
10.4.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

MSR 2017

MSR 2017
 
 
6.4.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Stredoškolská liga

Mestská Stredoškolská liga
 
 
3.4.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoslovenská extraliga družstiev

V nedeľu sa odohrali dva zápasy Stredoslovenskej extraligy družstiev. V dohrávaných dueloch hostila DC Bukovinka Zvolen obidva tímy Brezna. V prvom duely sa proti Bukovinke postavil B - tím Brezna, ktorý má nôž na krku a ak che postúpiť na MSR družstiev musí už všetky ostatné duely vyhrať.
 
 
29.3.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Stredoškolská liga

Mestská Stredoškolská liga
 
 
20.3.2017 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

MBL jednotlivcov a dvojíc

MBL jednotlivcov a dvojíc
 
 
19.3.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Master

Master
 
 
12.3.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v El. šípkach

Sirius liga mužov v El. šípkach
 
 
12.3.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Stredoškolská liga

Mestská Stredoškolská liga
 
 
6.3.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Družstva Brezno - Prievidza

Družstva Brezno - Prievidza
 
 
5.3.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Región Nováky

Región Nováky
 
 
25.2.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v El. šípkach

Sirius liga mužov v El. šípkach
 
 
23.2.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Stredoškolská liga

Mestská Stredoškolská liga
 
 
19.2.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Topka Poprad

Topka Poprad
 
 
15.2.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga

V stredoškolskej lige sa na prvé miesto priebežného poradia dostal Ľuboš Slivka
 
 
12.2.2017 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

9. kolo MBL v Brezne

Uplynulú nedeľu bolo na programe 9. kolo Mestskej bowlingovej ligy jednotlivcov. Na turnaji sa predstavilo 13 hráčov. Prím od začiatku držali ženy a to Marta Žiaková a Renáta Turisová. Marta turnaj suverénne vyhrala, keď sa až dva krát dostala cez 200 bodovú hranicu, najprv v 1. kole hodila 211 bodov a v poslednom 6. kole to bolo 204. So ziskom 1083 bodov tak skončila prvá. Na druhom mieste sa umiestnil Ľubo Húsenica, ktorý nahral 991 bodov. A tretie miesto obsadila už spomínaná Renáta Turisová so ziskom 959 bodov.
 
 
9.2.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Stredoškolská liga

Mestská Stredoškolská liga
 
 
6.2.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia družstiev MSR

Kvalifikácia družstiev MSR
 
 
4.2.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
30.1.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Družstvá 1 DC Brezno- Zlaté Moravce

Družstvá 1 DC Brezno- Zlaté Moravce
 
 
28.1.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v El. šípkach

Sirius liga mužov v El. šípkach
 
 
21.1.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
15.1.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v El. šípkach

Sirius liga mužov v El. šípkach
 
 
15.1.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

IV. Master

IV. Master
 
 
18.12.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Memoriál Róberta Barana

Memoriál Róberta Barana
 
 
12.12.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

2. a 3. kolo Stredoslovenskej ligy družstiev

V nedeľu bolo na programe 2. a 3. kolo Stredoslovenskej extraligy družstiev. Predstavili sa nám komplet všetky tímy, ktoré štartujú v súťaži. Naše dva tímy cestovali za svojim súperom do Prievidze, kde na nich čakali nabrusení Kondory.
 
 
12.12.2016 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Bowlingová liga

Momentálne máme za sebou 5. kôl Mestskej bowlingovej ligy. V tom poslednom kole sa nám predstavilo 14 hráčov. Turnaj patril vyslovene ženám, ktoré sa umiestnili na prvých dvoch priečkach. Turnaj vyhrala Renáta Turisová s počtom 1064 bodov na druhom mieste skončila Marta Žiaková, ktorá nahrala 1049 bodov. Do prvej trojky sa ešte zmestil Ľuboš Húsenica s 1038 bodmi. 200 bodovú hranicu ľubovi Húsenicovi 212 bodov, Marte Žiakovej 200 a 201 bodov a taktiež Renke Turisovej 210 a 204 bodov. Najbližšie Vás srdečne pozývame na Memoriál Igora Muchu - turnaj dvojíc, ktorý sa bude konať v nedeľu 18. decembra o 14 30 hod.
 
 
5.12.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Master

Master
 
 
21.11.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
13.11.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v El. šípkach

Sirius liga mužov v El. šípkach
 
 
6.11.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Viťazom druhého mastra sa stal Pavel Melicher

Viťazom druhého mastra sa stal Pavel Melicher
 
 
29.10.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v El. šípkach

Sirius liga mužov v El. šípkach
 
 
16.10.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
9.10.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Topka Brezno

Topka Brezno
 
 
1.10.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v El. šípkach

Sirius liga mužov v El. šípkach
 
 
24.9.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
18.9.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víťazom prvého mastra PETER KLEMENTY

Víťazom prvého mastra PETER KLEMENTY
 
 
18.9.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v El. šípkach

Sirius liga mužov v El. šípkach
 
 
10.9.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
4.9.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v El. šípkach

Sirius liga mužov v El. šípkach
 
 
1.9.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Región Steel Banská Štiavnica

Breznianské finále v Banskej Štiavnici
 
 
25.8.2016 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Bowlingová sezona v Brezne 2016 / 2017

Bowlingová sezona v Brezne 2016 / 2017
 
 
22.6.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Leto cup 2016

Leto cup 2016
 
 
16.5.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

MSR Družstvá

MSR Družstvá
 
 
16.5.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Topka Nováky

Topka Nováky
 
 
11.5.2016 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

13. kolo MBL jednotlivcov

V nedeľu bolo v Bowlingovom centre Barbot na programe 13. kolo Mestskej bowlingovej ligy jednoltivcov.
 
 
11.5.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoslovenská kvalifikácia na MSR družstiev

V nedeľu bol na programe posledný zápas Stredoslovenskej ligy družstiev, ktorý nám uzavrel tohto ročnú kvalifikáciu a zároveň určil aj tretieho postupujúceho na tohto víkendové MSR družstiev v Novákoch.
 
 
24.4.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víťazom posledného mastra sa stal Pavel Melicher

Víťazom posledného mastra sa stal Pavel Melicher
 
 
11.4.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

MSR v el. Šípkach

Cez víkend sa v Poprade uskutočnili 19. Majstrovstvá Slovenska v elektronických šípkach
 
 
20.3.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víťazom Mastra sa stal Pavel Melicher

Víťazom Mastra sa stal Pavel Melicher
 
 
11.3.2016 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

9. kolo MBL Brezno - jednotlivcov

28. februára bolo v Bowlingovom centre Barbot na programe 9. kolo MBL - jednotlivcov. Do turnaja sa prihlásil rekordný počet hráčov 17.
 
 
7.3.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
7.3.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia MSR Družstiev

V nedeľu dart club privítal družstvá Dart club Detva a DC Krupina.
 
 
29.2.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v El. šípkach

Sirius liga mužov v El. šípkach
 
 
31.1.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Master

Master
 
 
25.1.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia družstiev MSR

Breznianské družstvá pokračovali v kvalifikácii proti hráčom Zvolena
 
 
17.1.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
10.1.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Topka Brezno

Topka Brezno
 
 
3.1.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v El. šípka

Sirius liga mužov v El. šípka
 
 
27.12.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
20.12.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Memoriál Róberta Barana

Memoriál Róberta Barana
 
 
23.11.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v El. šípkach

Sirius liga mužov v El. šípkach
 
 
23.11.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Tretí master v znamení Breznianských hráčov

Breznianské finále na treťom mastri
 
 
16.11.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia družstiev MSR

Cez víkend nastúpili na svoje prvé kvalifikačné zápasy 1 DC Brezno “A“ a 1 DC Brezno “B“.
 
 
16.11.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v El. šípkach

Sirius liga mužov v El. šípkach
 
 
8.11.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Master

Víťazom druhého mastra sa stal Peter Jakubis
 
 
1.11.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sirius liga mužov v El. šípkach

Sirius liga mužov v El. šípkach
 
 
25.10.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
18.10.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Topka Prešov

Dejiskom Top-ky sa stal pod dlhšom čase Prešov.
 
 
4.10.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Región západ Nováky

Región západ Nováky
 
 
4.10.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Mestská liga mužov v El. šípkach
 
 
28.9.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v El. šípkach

Pomaly sa nám rozbiehajú súťaže v dart clube. V sobotu sa konalo prvé kolo mestskej ligy v el.šípkach.
 
 
14.9.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víťazom prvého mastra sa stal Peter Klementy

Víťazom prvého mastra sa stal Peter Klementy
 
 
13.9.2015 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

MBL jednotlivcov 1. kolo

V nedeľu 13. septembra sa konalo prvé kolo Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov. Do turnaja sa prihlásilo 9 hráčov....Víťazstvo si vybojoval Jozef Kocúr, ktorý potiahol hlavne v štvrtom kole, keď nahral slúšným 241 bodov a celkovo tak dosiahol súčet v šiestich kolách 989. Na druhom mieste skončil Ľubo Húsenica so ziskom 981 bodov a prvú trojku uzatvoril Jozef Chramec, ktorý nahádzal 930 bodov..Druhé kolo Mestskej Bowlingovej ligy je na programe v nedeľu 27. septembra o 14 30 hod....
 
 
2.9.2015 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Štartuje MBL 2015 - 2016

Už v nedeľu 13. septembra štaruje MBL jednotlivcov prvým kolom...Začiatok turnaja je o 14 30 hod. prezentácia začína o 14 00 hod., štartovné do turnaja je 5 ,- Eur..
 
 
22.6.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Leto cup 2015

Leto cup 2015 a nezastaviteľný Peter Klementy
 
 
22.5.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Topka Nováky

Topka Nováky
 
 
22.5.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

MSR Družstiev

MSR Družstiev
 
 
10.5.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

4 Ročník O Pohár prezidenta dart clubu

4 Ročník O Pohár prezidenta dart clubu
 
 
8.5.2015 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

ITSF WORLD CUP 2015

Hráči 1. Dart clubu Brezno sa zúčastnili v dňoch 8-12 apríla Majstrovstiev sveta v stolnom futbale. Krátky report si môžte prečítať tu...
 
 
26.4.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Šiesty master korisťou Petra Klementyho

Šiesty master korisťou Petra Klementyho
 
 
6.4.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov

Mestská Sirius liga mužov
 
 
6.4.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Región stred V. v klasických šípkach

Región stred V. v klasických šípkach
 
 
30.3.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

MSR Poprad

Cez víkend sa konali 18 Majstrovstvá Slovenska v elektrornických šípkach
 
 
9.3.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Master stred 5. kolo

Repríza finále z predošleho mastra
 
 
15.2.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov

Mestská Sirius liga mužov
 
 
13.2.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga v el. šípkach 3. kolo kvalifikácie na MSR

Stredoškolská liga v el. šípkach 3. kolo kvalifikácie na MSR
 
 
8.2.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Breznianske finále na štvrtom mastri

Breznianske finále na štvrtom mastri
 
 
25.1.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov

Mestská Sirius liga mužov
 
 
18.1.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov

Mestská Sirius liga mužov
 
 
17.1.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Region Stred

Region Stred
 
 
13.1.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Topka Rosina

Druhú topku sezóny hostila Rosina pri Žiline.
 
 
4.1.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov

Mestská Sirius liga mužov
 
 
30.12.2014 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Christmas cup 2014

Na štedrý deň sa uskutočnilo tradičný turnaj CHRISTMAS CUP, ktoré malo tento rok novinku a to v podobe hrania na dvoch rôznych typoch stolíka...
 
 
30.12.2014 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

3. kolo strunkovej ligy

Sme Vám dlžní ešte výsledky z turnajov v stolnom futbale, ktoré sa konali v posledných dňoch. Štyri dni pred Vianocami sa konalo tretie kolo strunkovej mestskej ligy...
 
 
21.12.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Memoriál Róberta Barana

Víťazstvo na 15 Ročníku memorialu Róberta Barana obhájil Peter Klementy
 
 
7.12.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víťazom tretieho mastra sa stal Peter Klementy

Víťazom tretieho mastra sa stal Peter Klementy
 
 
30.11.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov

Mestská Sirius liga mužov
 
 
16.11.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov

Mestská Sirius liga mužov
 
 
12.11.2014 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

5. kolo MBL jednotlivcov

V nedeľu 9. novembra sa v Bowlingovom centre Barbot v Brezne hralo už piate kolo MBL jednotlivcov. Za účasti 13 hráčov si cenné body za víťazstvo do celkového rebríčka pripísal Ľubomír Húsenica. Na druhom mieste skončil Ľuboš Žiak a tretie miesto obsadil Jozef Kocúr. V priebežnom poradí MBL jednotlivcov vedie Jozef Kocúr, ktorý už získal 84 bodov, na druhom mieste je momentálne Renáta Turisová so 74 bodmi a prvú trojku uzatvára Jaroslav Kršteník so ziskom 58 bodov. Aktuálny rebríček si ôžete pozrieť na tejto stránke v kolonke Tabuľky.
 
 
12.11.2014 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

MBL dvojíc 1. kolo

nedeľu 26. októbra odštartovala svojím prvým kolo MBL dvojíc v Brezne. Za účasti 8 párov, si najlepšie počínali Ľuboš Bubelíny s Jaroslavom Kršteníkom. V súčte šiestich kôl nahrali 990 bodov. Na druhom mieste s odstupom 31 bodov skončili Pavel Pančík s Ľubošom Žiakom, ktorým sa v štvrtom kole podarilo pokoriť 200 bodovú hranicu so ziskom 204 bodov. O víťazstvo na turnaji ich pripravilo 5. kolo kedy si pravdepodobne vzali oddychový čas a nahádzali slabučkých 116 bodov. Tretie miesto obsadila dvojica Kochan - Zelenčík s 935 bodmi. Ostatné dvojice už neprelomili 900 bodovú hranicu. Najbližší turnaj dvojíc sa uskutoční 21. decembra a to Memoriál Igora Muchu.
 
 
10.11.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia na MSR Družstiev

Breznianské B-čko sklamalo a na úvod si pripísalo prehru, čo hneď na začiatku skomplikovalo postupové ambície. Brezno A si svoj zápas ustrážil a do tabuľky si pripísal prvé víťazstvo
 
 
10.11.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov

Mestská Sirius liga mužov
 
 
3.11.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov

Mestská Sirius liga mužov
 
 
20.10.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Druhý Master tejto sezóny za nami

V sobotu sa v Dart clube v Brezne konal turnaj v el. šípkach kategórie Master. Turnaj bol oproti pôvodnému termínu o týždeň posunutý, tak sme s napätím čakali koľko hráčov si nájde do Brezna cestu.
 
 
6.10.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Topka košice

Cez víkend sa v Košiciach uskutočnila prvá topka v tejto sezóne
 
 
15.9.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víťazom prvého mastra sa stal Pavol Horník

Víťazom prvého mastra sa stal Pavol Horník
 
 
7.9.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga mužov

Mestská Sirius liga mužov
 
 
25.8.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sezóna 2014 / 2015 v Dart clube v Brezne

Všetko čo by ste mali vedieť o novej sezóne 2014 / 2015 v dart clube v Brezne
 
 
25.8.2014 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sezóna 2014 / 2015 v Dart clube v Brezne

Všetko čo by ste mali vedieť o novej sezóne 2014 / 2015 v dart clube v Brezne
 
 
11.8.2014 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Bowlingová liga Brezno 2014 / 2015

MESTSKÁ BOWLINGOVÁ LIGA BREZNO 2014/15 31.8. 14.9. 28.9. 12.10. 26.10. dvojice 09.11. 23.11. 07.12. 21.12. memoriál Igora Muchu dvojice (kapustnica) 04.1. 18.1. 1.2. 15.2. dvojice 1.3. 15.3. 29.3. 05.4. veľkonočný dvojice (obložené misy) 26.4. 10.5. 24.5. 07.6. 21.6. záverečný dvojice (pečené prasa) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Celkovo 22 turnajov z toho 17 bodovaných a 5 turnajov dvojíc, ktoré sú bodované zvlášť. Do celkového umiestnenia sa ráta 10 najlepších skóre zo 17tich bodovaných turnajov v prípade jednotlivcov. Ak nastane situácia že hráči budú mať na konci sezóny rovnaký počet bodov rozhoduje 11ty prípadne ďalšie turnaje. V prípade dvojíc sa každému hráčovi z dvojice pridelia body za dané umiestnenie a na konci sezóny sú vyhodnotení najlepší traja hráči a odmenení pohárom. Turnaj sa hrá na 3 kolá na obidvoch dráhach čiže každý hráč odohrá za turnaj 6 hier. Začiatok každého kola: 14:00 - 14.30 prezentácia, 14.30 - začiatok turnaja (hráč sa môže dať zapísať aj keď tu v čase prezentácie nie je, ale musí sa dostaviť najneskôr do skončenia prvého kola t.j. ak ostatní hráči dohrajú prvé kolo a hráč ktorý sa dal zapísať tu nie bude z turnaja vylúčený) Ženám je priznaný HANDICAP 8 bodov na hru. (čiže celkovo 6*8=48 bodov) Bodovanie za jednotlivé turnaje: 1. miesto – 20b 2. miesto – 18b 3. miesto – 16b 4. miesto – 14b 5. miesto – 12b 6. miesto – 10b 7. miesto – 6b 8. miesto – 5b 9. miesto a ostatné – 2b Členovia bowlingu majú zľavu na hry 25% ktorá je platná do konca sezóny. Ceny: Za každý turnaj sú oceňované prvé tri miesta finančnou odmenou, ktorá je počítaná zo štartovného. Štartovné na turnaj je 5 Eur. Z celkového vkladu sú ceny počítané: 1. miesto 50%, 2. miesto 30% 3. miesto 20% Hlavné ceny za celkové umiestnenie: 1. miesto jednotlivci 170 Eur + vecné ceny 1. miesto dvojice pohár 2. miesto jednotlivci 120 Eur + vecné ceny 2. miesto dvojice pohár 3. miesto jednotlivci 80 Eur + vecné ceny 3. miesto dvojice pohár 4. miesto jednotlivci 60 Eur 5. miesto jednotlivci 50 Eur 6. miesto jednotlivci 40 Eur 1.miesto ženy pohár (v prípade že sa turnajov zúčastnia minimálne 4 ženy bude prvá ohodnotená aj finančnou odmenou 70 Eur)
 
 
1.7.2014 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Majstrovstvá Slovenska v stolnom futbale

Od štvrtku 26.júna do nedele 29.júna sa uskutočnili v Bratislavskom Stret klube Majstrovstvá Slovenska v stolnom futbale, na ktorom sa ho zúčastnili aj hráči 1. Dart clubu Brezno.
 
 
22.6.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

ME Poreč- Eurocupy

ME Poreč- Eurocupy
 
 
19.6.2014 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Vyhodnotenie sezóny 2013/2014

Vyhodnotenie sezóny sa uskutoční na záverečnom kole bowlingovej ligy dvojíc 22.6.2014 v bowlingovom centre Barbot.
 
 
25.5.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy

Sirius liga mužov.
 
 
13.5.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

MSR Družstiev v el. šípkach

Brezno obsadilo na Majstrovstvách Slovenska v družstvách druhé miesto
 
 
27.4.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy

Sirius liga mužov.
 
 
25.4.2014 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

MBL dvojíc 4. kolo

V nedeľu 13. apríla sa v Bowlingovom centre v Brezne konalo štvrté kolo MBL dvojíc. Do turnaja sa prihlásilo 8 párov. Najväčšími favoritmi boli Jaro Kršteník s Ľubom Húsenicom, ktorí ešte v tomto zložení neprehrali ani jeden z turnajov dvojíc v tejto sezóne. A nebolo tomu inak ani túto nedeľu, keď v súčte 6 kôl spoločne nahrali 1026 bodov. Na druhom mieste skončili Michal Tajboš s Jozefom Kocúrom s počtom bodov 1001 a ako jediní zaznamenali aj rundu nad 200, keď sa im v poslednej šiestej podarilo tesne prekonať túto hranicu a to počtom 201 bodov. Prvú trojku uzavreli Ľubo Húsenica a Renáta Turisová s nahratými 948 bodmi.
 
 
22.4.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Veľkonočná šípka

Veľkonočná šípka
 
 
13.4.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

MSR Družstiev v Klasických šípkach

MSR Družstiev v Klasických šípkach
 
 
6.4.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víťazom posledného Mastra sa stal Peter Klementy

V sobotu sa odohral posledný master tejto sezóny.
 
 
6.4.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy

Sirius liga mužov. Liga do 21 rokov v el. šípkach
 
 
31.3.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy

Sirius liga mužov. Liga do 21 rokov v el. šípkach
 
 
30.3.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoslovenská liga družstiev

V nedeľu boli na programe predposlené kola Stredoslovenskej ligy družstiev a brezňania sa predstavili na domácej pôde, keď hostili hráčov z Krupiny. Mali sa hrať aj duely z DC Bukovinka Zvolen C, no tí sa na zápas nedostavili a tak si breznianske tímy z týmto súperom pripísali kontumačné výhry 16 : 0.
 
 
29.3.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Region Stred v klasických šípkach

V sobotu sa v prietoroch Dart clubu konal turnaj v klasických šípkach Region Stred. Turnaja sa zúčastnilo 16 hráčov, ktorí boli rozlosovaní do štyroch skupín. Z každej skupiny postupovali dvaja hráči do štvrťfinále turnaja.
 
 
28.3.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia na MS juniorov PDC

V piatok sa naši dvaja juniori predstavili vo Viedni na kvalifikácii na MS juniorov PDC v Anglicku. Turnaja sa zúčastnili 8 hráči.
 
 
10.3.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Lucia Pocklanová Majsterkou slovenska

Brezno získalo titul vďaka Lucii Pocklanovej, ktorú doplnil výborným druhým miestom z hlavného turnaja Martin Škantár
 
 
4.3.2014 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

MBL 11. kolo

V nedeľu sa v Bowlingovom centre odohralo 11. kolo bowlingovej ligy jednotôlivcov. Turnaja sa zúčastnilo 16 hráčov. Najviac sa darilo Renáte Turisovej, ktorá so ziskom 1029 bodov turnaj vyhrala. Len o štyri body zaostal Jaroslav Kršteník. Tretie miesto si odniesol Ľubo Bubelíny. Najvyššie skóre v jednom kole nahral Ľubo Bubelíny a to 213 bodov, Jarovi Kršteníkovi sa podarilo nahrať 210 bodov na jednu rundu. Priebežné poradie po 11. kolo vedie Jaro Kršteník pred Jozefom Kocúrom a tretím Ľubom Bubelínym. Zo žien je najvyššie na štvrtom mieste Marta Žiaková. Nasledujúce 12. kolo je na programe v nedeľu 16. marca o 14 30 hod.
 
 
2.3.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Liga do 21 rokov. Sirius liga mužov
 
 
27.2.2014 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Turnaj v Bowlingu

V nedeľu 16. februára sa v Bowlingovom centre konal turnaj dvojíc v Bowlingu. Do turnaja sa prihlásilo 8 párov. Hralo sa na 6. kôl a najlepšie si počínali Ľubo Bubelíny s Jaroslavom Kršteníkom, ktorí v súčte šiestich rúnd nahrali 1068 bodov. Na druhom mieste sa umiestnila dvojica Michal Tajboš a Jozef Kocúr, ktorí nahrali 986 bodov. Do prvej trojky sa zmestili ešte Čellárová Diana s Matejom Kršteníkom so ziskom 874 bodov. Dvesto bodovú hranicu v jednej runde sa nepodarilo prekonať ani jednej z dvojíc, najbližšie k nej mali Kršteník s Bubelínym v druhom kole keď nahrali 194 bodov. Priebežné poradie v Bowlingových súťažiach si môžete pozrieť v kolonke Tabuľky.
 
 
24.2.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Liga do 21 rokov. Sirius liga mužov
 
 
17.2.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoslovenská liga družstiev

Počas tohto víkendu sa dohrávala Stredoslovenská liga družstiev zápasom v Detve, kde domáci privítali Zvolenské Céčko. No ešte týždeň pred tým, vycestovali na svoje zápasy hráči 1. DC Brezno do Zvolena a Krupinčania sa predstavili v Detve. O postupujúcich sa malo rozhodnúť vo Zvolene, kde 1. DC Brezno nastúpil proti tímu DC Zvolen B.
 
 
16.2.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Liga do 21 rokov. Sirius liga mužov
 
 
10.2.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Liga do 21 rokov. Sirius liga mužov
 
 
4.2.2014 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

10. kolo Mestskej bowlingovej ligy

V nedeľu sa v Bowlingovom centre konalo 10. kolo Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov. Turnaja sa zúčastnilo 15 hráčov. Najlepšie si počínal Ľubomír Bubelíny, ktorý v súčte šiestich rúnd nahral 1078 bodov, a v tej prvej uhral rekord turnaja 222 bodov. Na druhom mieste skončil Peter Kochan s 1028 bodmi a s jednou dvestoukou na konte. Cez hranicu 1000 bodov sa podarilo prejsť ešte nestarnúcemu Michalovi Tajbošovi, ktorý skončil tretí s 1004 bodmi. Veľmi pekný výkon podala aj štvrtá Marta Žiaková, ktorej sa podarilo nahrať 987 bodov. V priebežnom poradí po desiatich kolách vedie Jaroslav Kršteník, pred Jozefom Kocúrom, tretia v poradí je Marta Žiaková. Najbližšie čaká na hráčov Bowlingu turnaj dvojíc, ktorý sa bude konať 16. februára 2014 v Bowlingovom centre Barbot v Brezne.
 
 
2.2.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víťazom IV Mastra sa stal Peter Klementy

V sobotu sa odohral v poradí štvrtý master tejto sezóny. Do turnaja sa prihlásilo 51 hráčov.
 
 
26.1.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Liga do 21 rokov. Sirius liga mužov
 
 
26.1.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Steelový Región

Steelového regiónu sa zúčastnilo 26 hráčov
 
 
12.1.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Liga do 21 rokov. Sirius liga mužov
 
 
12.1.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víťazom tretieho mastra sa stal PETER POCKLAN

V sobotu sa v Dart clube v Brezne, uskutočnil tretí turnaj kategórie Master v el. šípkach.
 
 
23.12.2013 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

2. ročník Memoriál Igora Muchu

V nedeľu 22. decembra sa v priestoroch Bowling Centra Barbot, konal druhý ročník memoriálu Igora Muchu. Za veľmi peknej účasti 13 dvojíc, si prvenstvo pripísala dvojica Jaroslav Kršteník a Ľuboš Bubelíny, ktorí spoločne nahrali 990 bodov v šiestich kolách. Dokonca hneď v prvej runde sa im podarilo nahrať veľmi slušných 208 bodov. Na druhom mieste skončiliĽubo Húsenica a Renáta Turisová so ziskom 935 bodov. Tretie miesto obsadili manželia Žiakovci, ktorým sa podarilo nahrať 911 bodov. Ďakujeme všetkým za veľmi pekný turnaj a príjemnú atmosféru...
 
 
22.12.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

14 ročník Memoriálu Róberta Barana

14 ročník Memoriálu Róberta Barana
 
 
17.12.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga 2. kolo Brezno 12. 12. 2013

Stredoškolská liga 2. kolo Brezno 12. 12. 2013 Vo štvrtok sa v Brezne v Dart clube konalo 2. kolo Stredoškolskej ligy, na ktorom sa predstavilo 13 chlapčenských a 9 dievčenských družstiev. V chlapčenskej kategóriu úlohu favorita potvrdili študenti Hotelovej Akadémie v Brezne, ktorí si vo finále síce na dva krát, ale predsa poradili so študentami Strednej Zdravotníckej Školy Lučenec pomerom 7 : 9 a 9 : 5. Na treťom mieste sa umiestnili žiaci Strednej Odbornej školy Hotelových služieb a dopravy Lučenec. Prvú štvorku uzavreli študenti Gymnázia Brezno. V dievčenskom turnaji svoju suverenitu v tomto ročníku potvrdili dievčatá zo SOŠ Krupina, ktoré turnaj vyhrali bez zaváhania a nedokázal ich zdolať žiadny tím. Na druhom mieste skončili dievčatá Gymnázia Brezno a prvú trojku uzavreli študentky z SOŠ Obchodu a služieb Dolný Kubín, štvrté skončili dievčatá z Hotelovej akadémie Brezno.
 
 
17.12.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoslovenská liga drusžtiev v el. šípkach

Stredoslovenská liga drusžtiev v el. šípkach
 
 
17.12.2013 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

MBL - jednotlivcov

V nedeľu 8. decembra sa v Bowlingovom centre odohral ďalší z turnaj MBL - jednotlivcov. Turnaja sa zúčastnilo 12 hráčov a víťazstvo na svoje konto si pripísal Jaroslav Kršteník , ktorý v šiestich rundách nahral 1043 bodov. Na druhom mieste sa umiestnil Jozef Kocúr s 999 bodmi a prvú trojku uzavrela Marta Žiaková so ziskom 992 bodov. V celkovom poradí sa o prvú priečku delia Jaroslav Kršteník a Jozef Kocúr, ktorý do teraz nazbierali zhodne po 100 bodov. Na treťom mieste je Marta Žiaková so ziskom 90 bodov a štrtú priečku okupuje Ľubo Žiak s 87 bodmi. Najbližšie na hráčov Bowlingu čaká turnaj dvojíc - Memoriál Igora Muchu, ktorý sa odohrá 22. decembra v Bowlingovom centre Barbot o 14 00 hodine, pre všetkých zúčastnených bude pripravená kapustnica.
 
 
16.12.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Liga do 21 rokov.
 
 
16.12.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Topka Košice

Breznianska dvojica Škantár- Kostelný obsadila druhé miesto
 
 
9.12.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Liga do 21 rokov.
 
 
1.12.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Liga do 21 rokov. Sirius liga mužov
 
 
25.11.2013 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

6. kolo MBL jednotlivcov

V nedeľu 24. novembra sa v Bowlingovom centre Barbot odohralo 6. kolo Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov. Za účasti 18 hráčov z Brezna a okolia, si prvé miesto vybojoval Jozef Kocúr ( 1027 bodov ), ktorý sa týmto umiestnením dostal aj na prvé miesto priebežného poradia. Na druhom mieste skončil Jaroslav Kršteník ( 1001 b. ), ktorému aj v celkovom poradí zatiaľ patrí druhé miesto. Do prvej trojky sa ešte dostal Ľuboš Bubelíny ( 973 b. ), ten v priebežnom poradí spoločne s Martou Žiakovou okupujú tretie respektíve štvrté miesto. Priebežné poradie ako aj výsledky jednotlivých turnajov nájdete v sekcii Tabuľky na tejto stránke.
 
 
18.11.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

3. a 4. kolo Stredoslovenskej ligy družstiev

V nedeľu bolo na programe 3. a 4. kolo Stredoslovenskej ligy družstiev. Naše obidva tímy sa predstavili u nováčika v Detve. Ako prvý odohral svoj zápas 1. DC Brezno A. Naši mali od začiatku zápas pevne v rukách, keď po prvej sérii viedli 3 : 1, po druhej 5 : 3, po tretej 8 : 4, aby napokon zdolali domácich 11 : 5. Brezno nastúpilo v zostave Jozef Lipiansky 2 b / 4 z., Pavel Melicher 3 / 4, Ivan Fiľo 2 / 4, Erik Poliak 4 / 4. Za domácich nastúpili : Miroslav Mravec 1 / 4, Vladimír Ľupták 2 / 4, Peter Horník 1 / 4, Danka Ľalíková 1 / 4. V druhom zápase sa predstavil brezniansky B tím, proti domácim DC Detva. Tento zápas bol vyrovnanejší hlavne v úvode. Po prve sérii bol stav vyrovnaný 2 : 2, aj po druhej sérii to bolo 4 : 4. Rozhodla až tretia štvrtina zápasu, keď brezňania vyhrali všetky svoje štyri zápasy a dostali sa do vedenia 4 : 8 v poslednej sérii pridali hostia ešte tri body a zaslúžene vyhrali 5 : 11. Domáci nastúpili v nezmenenej zostave Vladimír Ľupták 1 / 4, Miroslav Mravec 2 / 2, Peter Horník 2 / 2, Danka Ľalíková 0 / 4. Za hostí nastúpili : Peter Pocklan 3 / 4, Kostelný Jaroslav 1 / 3, Pampurík Zdenko 2 / 2, Ján Králik 3 / 4 a Kristián Schwarzbacher 1 / 1. Výsledky ďalších zápasov 3. a 4. kola : DC Zvolen - DC Royal Team Krupina 14 : 2, DC Zvolen - DC Bukovinka Zvolen C 11 : 5, DC Bukovinka Zvolen B - DC Bukovinka Zvolen C 16 : 0, DC Bukovinka Zvolen B - DC Royal Team Krupina 10 : 6.
 
 
17.11.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Liga do 21 rokov
 
 
10.11.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víťazom mastra sa stal Ivan Fiľo

Víťazom mastra sa stal Ivan Fiľo
 
 
3.11.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Liga do 21 rokov . Sirius liga mužov
 
 
28.10.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga 2013 - 2014

V priebehu školského roka 2013 – 2014 absolvujeme tri kvalifikačné turnaje, v ktorých sa rozhodne o postupujúcom na MSR stredných škôl v el. šípkach. Termíny turnajov sú : 14. novembra 2013 v Dart clube v Brezne, 12. decembra 2013 v Dart clube v Brezne a 13. februára 2014 v Dart clube v Brezne. Pozvánky na jednotlivé kolá dostanete niekoľko dní před turnajom aj s prihláškami. Konkrétny počet postupujúcich z nášho regionu bude známy až po odohratí prvých dvoch kvalifikačných kôl, keď že postupový kľúč zahŕňa aj počet štartujúcich škôl v jednotlivých regionoch t. z. čím viac zúčastnených škôl tým viac postupových miest z nášho regionu. Záverečný turnaj by sa mal uskutočniť niekedy v prvej polovici marca v Poprade v hoteli Satel, o tom budete ešte včas informovaní. Dopravu na turnaj si každá škola zabezpečuje individuálne. HRACÍ MODEL – CHLAPCI, DIEVČATÁ 1. hra ( začiatok hry) – jeden mini zápas bude pozostávať z jednej hry 301 single out.V prípade semifinále a finále môže organizátor turnaja zmeniť minizápas na dva víťazné legy. Táto zmena je podmienená dostatkom časového priestoru na takúto zmenu. Pred zápasom hráči hodia na stred. Rozhod na stred začína hráč, ktorého družstvo je vedené ako domáce. Ak sa hráčovi pri pokuse nezapichne do terča šípka, hádže ihneď ešte raz. Ak sa nezapichne ani druhá, hádže ešte jeden pokus. Ak sa ani po tretí raz šípka nezapichne, začína automaticky mini zápas hráč, číslo 2. Samotnú hru 301 SINGLE OUT začína hráč, ktorý bol pri svojom pokuse bližšie k stredu terča Na zápas v turnaji chlapcov nastupujú po štyria hráči, v turnaji dievčat sú tri hráčky. Mini zápasy sa hrajú podľa rozpisu na zápise o stretnutí systémom každý s každým. 2. ukončenie mini zápasu (legu) – ak ani jeden z hráčov do 10. kola neukončí leg, platí pravidlo hodu na stred podľa nasledovných kritérií : - v prípade, že majú hráči rozdielne skóre, vyhráva hráč s nižším skóre na ukazovateli - ak majú obidvaja hráči rovnaké skóre na ukazovateli, nasleduje rozhod na stred podľa pravidiel, ktoré sú popísané v texte vyššie. 3. skóre – zápas sa hrá formou každý s každým podľa predpísaného hracieho plánu. V momente keď niektoré družstvo dosiahne deviaty bod zápas končí a do tabuľky alebo pavúka sa započíta skóre ktoré je aktuálne podľa rozpisu zápasu. Zápasy , ktoré sú nižšie v poradí na hracej listine sa do skóre počítať nebudú. Takže ak dosiahnete deviaty bod v zápase s poradovým číslom 13, skóre zápasov na pozícii 14, 15, 16 sa nepočíta, aj keď sa tieto zápasy odohrali. 4. bodovanie – za víťazný zápas obdrží družstvo 2 body a porazení 0 bodov. V prípade remízy si každé z družstiev do tabuľky zapíše jeden bod., to je v prípade, že sa bude hrať systémom – skupiny. Ak organizátor zvolí systém obojstraný KO pavúk, tak víťazný tím automaticky postupuje do ďalšieho kola. 5. postup zo skupiny – zo skupiny postupujú najlepšie dve družstvá do štvrťfinále a budú zaradené na pozíciu, ktorá je zrejmá z rozlosovania. 6. kritériá pri rovnosti bodov - ak sa rozhoduje po poradí v skupine medzi dvomi družstvami, o poradí rozhoduje ich vzájomný zápas - Ak sa rozhoduje o poradí medzi viac ako dvoma družstvami, o ich umiestnení rozhodne mini tabuľka ich vzájomných zápasov. - Ak ani druhé kritérium neurčí poradie, o poradí medzi dvoma , či viacerými družstvami rozhodne celkové skóre zo všetkých zápasov v skupine - Ak ani toto kritérium nerozhodne, vedúci družstva určí jedného hráča z každého družstva na odohratie doplnkového zápasu , ktorý rozhodne o postupujúcom. Doplnkový zápas sa hrá presne podľa pravidiel ako každý mini zápas v skupine 7. priebeh turnaja – po vyhlásení zápasu od stola rozhodcov preberie jeden z kapitánov od rozhodcov hraciu listinu. Hraciu listinu najprv vyplňujú domáci, potom hostia. Ak chcú kapitáni zatajiť poradie hráčov na súpiske, domáci vypíšu súpisku, potom ju preložia na polovicu tak, aby mená hráčov neboli viditeľné a následne vyplnia súpisku hostia. Toto sa deje za prítomnosti oboch kapitánov. Je na zodpovednosti samotných kapitánov dodržať tento postup. Spätné reklamácie , či sťažnosti sú neprípustné. Po odohratí zápasu podpíšu obidvaja kapitáni zápis o stretnutí a kapitán víťazného družstva zápis prinesie rozhodcom. 8. poradie zápasov – v skupinách je stanovené nasledovné poradie zápasov ( kľúč, podľa ktorého budú vyhlasované jednotlivé zápasy ) - zápas číslo 1 družstvo č. 1 - družstvo č. 4 - zápas číslo 2 družstvo č. 2 - družstvo č. 3 - zápas číslo 3 družstvo č. 3 - družstvo č. 1 - zápas číslo 4 družstvo č. 4 - družstvo č. 2 - zápas číslo 5 družstvo č. 1 - družstvo č. 2 - zápas číslo 6 družstvo č. 3 - družstvo č. 4 V prípade, že sa bude hrať systémom obojstranné KO, poradie zápasov určuje rozpis pavúka. 9. disciplinárne pravidlá – počas celého turnaja je na hracej ploche prísny zákaz fajčenia a požívania alkoholických nápojov. V prípade porušenia týchto nariadení nasleduje upozornenie jednotlivca na túto skutočnosť. V prípade nerešpektovania tohto nariadenia po upozornení nasleduje okamžité vylúčenie jednotlivca z ďalších bojov a vykázanie jednotlivca z priestorov , kde turnaj prebieha. – Nie je dovolené rušiť súpera, zosmiešňovať, komentovať hody, pokrikovať vulgárne výrazy a podobne rozptyľovať koncentráciu počas hodu či takto narušovať plynulosť turnaja. V prípade nerešpektovania tohto nariadenia platí postup z predošlého bodu 10. protesty – protest k priebehu jednotlivých zápasov , či minizápasov je možné podať iba v priebehu zápasu a to tak, že prerušíte zápas a požiadate o asistenciu rozhodcu pri riešení problému. Protesty po odovzdaní hracej listiny podpísanej oboma kapitánmi nie je možné. Takýto oneskorený protest je možné iba v prípade preukázaného neoprávneného štartu hráča v zápase, alebo iných prípadoch, ktoré je možné kontrolovať aj spätne. Toľko informácie o turnaji . Ak by ste potrebovali niečo ešte spresniť, kontaktujte ma prosím na tel. čísle 0905 801 138 - Peter Pocklan. Tešíme sa na stretnutie s Vami Peter Pocklan Organizátor podujatia
 
 
28.10.2013 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

1. kolo MBL dvojíc

V nedeľu nám odštatovala svojím prvým kolom Mestská liga dvojíc v bowlingu. Do turnaja sa prezentovalo 12 dvojíc. Najlepšie si na turnaji počínali Ľuboš Bubelíny s Jaroslavom Kršteníkom, ktorí nahrali 1006 bodov. Na druhom mieste sa umiestnila Renáte Turisová s Ľubomírom Húenicom 992 bodov a do prvej trojky sa ešte zmestili Ľuboš Žiak so svojou polovičkou Martou.
 
 
28.10.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prvá topka tejto sezóny

Z Breznianských hráčov sa na topku najlepšie pripravil Martin Škantár
 
 
28.10.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Liga do 21 rokov . Sirius liga mužov
 
 
21.10.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia MSR družstiev

V nedeľu sa začala kvalifikácia na MSR družstiev. 1 Dart club Brezno začal víťazne
 
 
13.10.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Liga do 21 rokov . Sirius liga mužov
 
 
7.10.2013 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

ZAČIATOK FOOSBALLOVEJ SEZÓNY 2013/2014 (Strunková liga, Rosengart cup jednotlivcov, Krajský pohár)

ZAČIATOK FOOSBALLOVEJ SEZÓNY 2013/2014 (Strunková liga, Rosengart cup jednotlivcov, Krajský pohár)
 
 
7.10.2013 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

ZAČIATOK FOOSBALLOVEJ SEZÓNY 2013/2014 (Strunková liga, Rosengart cup jednotlivcov, Krajský pohár)

ZAČIATOK FOOSBALLOVEJ SEZÓNY 2013/2014 (Strunková liga, Rosengart cup jednotlivcov, Krajský pohár)
 
 
3.10.2013 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

3. kolo MBL v Brezne

V nedeľu 29.9.2013 sa v Bowlingovom centre konalo 3. kolo MBL jednotlivcov. Do turnaja sa prihlásilo 12 hráčov a víťazstvo si do rebríčka pripísala Marta Žiaková s počtom nahratých 988 bodov. Na druhom mieste skončil Ľuboš Žiak, ktorý za Martou zaostal len o dva bodíky. Tretí skončil Ľuboš Húsenica, ktorý je zároveň aj lídrom rebríčka po troch kolách, Ľuboš v nedeľu v šiestich rundách nahral 962 bodov. Prvú štvoricu uzavrel Jožko Kocúr s 961 bodmi.
 
 
29.9.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Liga do 21 rokov . Sirius liga mužov
 
 
23.9.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoslovenská liga družstiev

V októbri odštartuje ďalší ročník šípkarskej súťaže družstiev v Stredoslovenskom regióne, ktorý bude zároveń aj kvalifikáciou na MSR družstiev 2014. Do dnešného dňa sme oficiálne dostali prihlášky od piatich družstiev a to 1. Dc Brezno A, 1. DC Brezno B, DC Zvolen, D. C. Bukovinka B Zvolen a Dart Club Detva. Posledným dňom na prihlásenie družstva do tejto súťaže je 30. september, preto by sme chceli požiadať záujemcov o túto súťaž, aby neváhali a poslali nám prihlášky. po tomto dátume už nebudú akceptovanmé žiadne prihlásené družstvá. Štartovné do súťaže je 20 ,- Eur + 7,- Eur registračný poplatok za každého hráča na súpiske. Súpisky zatiaľ prihlásených tímov : 1. DC Brezno A : Pavel Melicher "C", Erik Poliak, Ivan Fiľo, Martin Škantár, Matej Putnok, Jozef Lipiansky 1. DC Brezno B : Ján Ambrós "C", Lucia Pocklanová, Jaroslav Kostelný, Peter Pocklan, Kristián Schwarzbacher, Zdenko Pampurík, Ján Králik D. C. Bukovinka B Zvolen : Francisc Blazsek "C", Pavel Ďurečka, Ján Sliacky, Ján Tuhársky, Milan Zvrškovec, Dart Club Detva : Miroslav Horník "C", Pavol Horník, Miroslav mravec, Vladimír Chamula, Ján Ľalík, Danka Ľalíková, Peter Horník, Peter Rybár DC Zvolen : ján Hronček "C", Jozef Rolník, Jozef Petrík, Pavel Rafaelis, Peter Rojík, Peter Martin
 
 
22.9.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Liga do 21 rokov . Sirius liga mužov
 
 
15.9.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Viťazom prvého mastra sa stal Erik Poliak

V sobotu sa v priestoroch Dart clubu uskutočnil prvý master na ktorý si našlo cestu 45 hráčov
 
 
8.9.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
3.9.2013 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Bowlingová sezóna 2013 / 2014 v Brezne

Bowlingová sezóna 2013 / 2014 v Brezne
 
 
3.9.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sezóna 2013 / 2014

Všetko o sezóne 2013 / 2014
 
 
3.9.2013 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Otvárací turnaj v Bowlingu

Otvárací turnaj v Bowlingu v novej sezóne
 
 
1.9.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Zaber cup 2013

Zaber cup 2013
 
 
26.8.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Letné ligy v el. šípkach

Letné ligy v el. šípkach
 
 
29.7.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Letné ligy v el. šípkach
 
 
22.7.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prázdninová liga v el. šípkach

Prázdninová liga v el. šípkach
 
 
14.7.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Letné ligy v el. šípkach
 
 
17.6.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Leto cup 2013

V sobotu sa uskutočnil tradičný turnaj na záver sezóny leto cup
 
 
9.6.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Posledné kola Mestských íig v el. šípkach

Posledné kola Mestských íig v el. šípkach
 
 
1.6.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská mestská liga

Stredoškolská mestská liga
 
 
26.5.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
19.5.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská mestská liga

Stredoškolská mestská liga
 
 
5.5.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská mestská liga

stredoškolská mestská liga
 
 
5.5.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víťazom mastra sa stal Štefan Hájek

V sobotu sa v Dart clube uskutočnil posledný master v tejto sezóne. Víťazom turnaja sa stal Štefan Hájek z Rimavskej Soboty
 
 
25.4.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga v el. šípkach

Stredoškolská liga v el. šípkach
 
 
22.4.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Martin Škantár tretí na RGP v Čechách

Hráč nášho klubu Martin Škantár sa v sobotu zúčastnil turnaja v českej Bystřici nad Pernštejnem, kde sa konal turnaj Republiková Grand Prix. Turnaja sa zúčastnilo 278 hráčov a Martin si vybojoval krásne tretie miesto, keď prehral len s víťazom Michalom Doležalom a druhým Jiřím Moravcom. Tímto umiestnením si Martin vybojoval účasť v TOP 24 RGP na budúcom turnaji, kde sa stretne s hráčmi užšej českej špičky. Umiestnenie ďalších Slovákov na turnaji : na 9. mieste skončil Oto Zmelí, 97. Ľuboš Pivarč a 193. miesto obsadil Martin Horečný
 
 
14.4.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Master

Víťazom turnaja sa stal Ján Hronček, ktorý si vo Zvolenskom finále poradil s Jozefom Petríkom 3:1.
 
 
14.4.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
8.4.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sen o postupe 1. Dc Brezno B na MSR družstiev sa rozplynul v Lučenci

Sen o postupe 1. DC Brezno B na MSR družstiev sa rozplynul v Lučenci
 
 
7.4.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
31.3.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
17.3.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
10.3.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

MSR Poprad 2013- Lucia Pocklanová Vicemajsterkou Slovenska v crickete

Cez víkend sa konali Majstrovstvá Slovenska v el. šípkach v Poprade.
 
 
3.3.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
24.2.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov

mestská liga mužov
 
 
18.2.2013 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

6. kolo MBL jednotlivcov

V nedeľu 17. februára sa v Bowlingovom centre konalo 6. kolo MBL - jednotlivcov za účasti 20 hráčov. Prvé miesto si na svoje konto pripísal Ľubo Húsenica, ktorý v súčte šiestich kôl zaznamenal 1119 bodov a dva krát sa mu dokonca podarilo pokoriť hranicu 200 bodov, vo štvrtom kole nahral 205 a piatom 210 bodov. Na druhom mieste skončil Ľubo Bubelíny s 1085 bodmi a jednou 202 na konte. Tretie miesto obsadil trochu prekvapujúco Jozef Chramec s 1001 bodmi. Zo žien sa najlepšie darilo Marte Žiakovej, ktorá celkovo obsadila siedme miesto so ziskom 972 bodov.
 
 
17.2.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Pohár Prezidenta Dart clubu.

V sobotu sa konal tretí Ročník O Pohár Prezidenta Dart clubu.
 
 
16.2.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
10.2.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
3.2.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

11. a 12. kolo Stredoslovenskej ligy družstiev

V nedeľu boli na programe zápasy Stredoslovenskej ligy družstiev. Breznianski hráči sa predstavili na domácej pôde, kde privítali hráčov z Krupiny a zo Zvolena.
 
 
26.1.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
20.1.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
13.1.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
13.1.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víťazom štvrtého Mastera stred sa stal Štefan Hájek

V sobotu sa odohral v poradí štvrtý master tejto sezóny.
 
 
6.1.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov

Mestská liga mužov
 
 
30.12.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov

Mestská liga mužov
 
 
23.12.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
23.12.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

13. Ročník Memoriálu Róberta Barana

13. Ročník Memoriálu Róberta Barana
 
 
20.12.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

7. a 8. kolo Stredoslovenskej ligy družstiev

Až dnes som sa dopracoval k všetkým výsledkom zápasov, ktoré boli odohraté v nedeľu. Týmto chcem apelovať na kapitánov, aby výsledky hlásili čo najskôr, nech sú tabuľky aktualizované hneď v pondelok. Zatiaľ suverénne si počína Zvolenské áčko, ktoré má na konte prehier nulu a s plným počtom bodov vedie tabuľku. Na druhom mieste je 1. DC Brezno A s jednou prehrou práve so Zvolenom. Po tomto kole sa na tretiu priečku vyšvihli hráči DC Royal clubu Krupina, no len o skóre im dýchajú na krk štvrtý DC Bukovinka Zvolen C a piaty Dart klub Lučenec B, ktorý má však zápas k dobru. Na samom dne tabuľky sa so ziskom jedného bodu potáca Dart klub Lučenec A, tesne nad ním je nováčik súťaže Buldog Lučenec. Breznianske béčko je siedme s piatimi bodmi a pred nimi sú DC Bukovinka Zvolen B so ziskom deviatich bodov. Výsledky z nedele : 7. kolo : Zvolen A - Krupina 10 : 6, Zvolen B - Zvolen C 7 : 9, Lučenec A - Buldog Lučenec 4 : 12, 1. DC Brezno A - 1. DC Brezno B preložené na 23. 12. 2012 8. kolo : Zvolen B - Krupina 7 : 9, Zvolen A - Zvolen C 13 : 3, Lučenec B - Buldog Lučenec 12 : 4. Lučenec A, 1. DC Brezno A, 1. DC Brezno B mali voľno
 
 
19.12.2012 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Memoriál Igora Muchu

V nedeľu 23. decembra sa v Bowlingovom centre uskutoční turnaj v bowlingu dvojíc Memoriál Igora Muchu. Turnaj sa uskutoční na počesť bývalého hráča bowlingu, ktorý nás tento rok predčasne opustil. Začiatok turnaja je o 14 00 hodine, pre všetkých hráčov bude pripravená vianočná kapustnica.
 
 
16.12.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
9.12.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
9.12.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Slovak EDU Open

Slovak EDU Open
 
 
2.12.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
26.11.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoslovenská liga družstiev

V nedeľu bolo na programe sedem zápasov 5. a 6. kola. Naše tímy sa predstavili v domácom prostredí, keď privítali družstvo Buldog Lučenec. Prvý zápas odohralo breznianske áčko, ktoré si so svojim súperom poradilo 10 : 6, body našich : Putnok 4 body/4 zápasy, Melicher 2/2, Pampurík 2/4, Škantár Martin 2/4, Pocklan 0/2, za hostí sa presadil Pavol Kontúr 2 krát, 3 krát Chudáčik Marek a raz Ivan Babinský, Pavol Antoš nevyhral ani jeden svoj duel. V druhom zápase boli buldoci o čosi úspešnejší, no aj tak nedosiahli na svoje prvé víťazstvo v súťaži, a prehrali tak z breznianskimi juniormi tesne 9 : 7. Ústrednou postavou zápasu sa stala Lucia Pocklanová, ktorá vyhrala všetky svoje štyri duely a najväčšou mierou sa tak pričinila o víťazstvo domácich. Dva body za domácich pridal Martin Macuľa, dva body Kristián Schwarzbacher a jeden Jano Králik. Za hostí : Marek Chudáčik 2 body, Pavol Kontúr 2 body, Pavel Antoš 2 body a Ivan Babinský 1 bod. 1. DC Brezno A tak patrí v priebežnej tabuľke 2. miesto a 1. DC Brezno B je s piatimi bodmi na 7. mieste. Výsledky ostatných zápasov : DC Royal Krupina - DC Bukovinka Zvolen C 9 : 8 pp, DC Bukovinka Zvolen A - Dart klub Lučenec A 16 : 0, DC Bukovinka Zvolen A - Dart klub Lučenec B 13 : 3, DC Bukovinka Zvolen B - Dart klub Lučenec A 12 : 4, Dc Bukovinka Zvolen B - Dart klub Lučenec B 6 : 10, Súťaž pokračuje 16. 12. 2012 7. a 8. kolom. Program : 1. DC Brezno A - 1. DC Brezno B DC Bukovinka Zvolen A - DC Royal Krupina DC Bukovinka Zvolen B - DC Bukovinka Zvolen C Dart klub Lučenec A - Buldog Lučenec Dart klub Lučenec B - voľno 1. DC Brezno A - voľno 1. DC Brezno B - voľno DC Bukovinka Zvolen A - DC Bukovinka Zvolen C DC Bukovinka Zvolen B - DC Royal Krupina Dart klub Lučenec B - Buldog Lučenec Dart klub Lučenec A - voľno
 
 
25.11.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
18.11.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
18.11.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Viťazom tretieho mastra sa stal Ján Hronček

V sobotu sa konal v Dart clube tretí Master tejto sezóny. Do turnaja sa prezentovalo 39 hráčov.
 
 
11.11.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
4.11.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
28.10.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
28.10.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Druhý master skončil víťazstvom Jozefa Haraga

V sobotu sa v priestoroch Dart clubu uskutočnil druhý Master. Do turnaja sa prezentovalo 52 hráčov. V turnaji sa nestratili ani Breznianský hráči.
 
 
22.10.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoslovenská liga družstiev začala

V nedeľu odštartovala prvými zápasmi Stredoslovenská liga družstiev. Tímy 1. DC Brezno sa predstavili doma proti hráčom DC Bukovinka Zvolen. V prvom zápase sa stretli A tímy obidvoch klubov. 1. DC Brezno A nastúpilo v zložení Ivan Fiľo, Matej Putnok, Erik Poliak, Pavel Melicher, na striedanie bol pripravený Jozef Lipiansky. Brezňanom sa nedarilo a po prvej sérii už prehrával 1 : 3, keď svoj duel vyhral len Ivan Fiľo. V druhej sérii však zabrali naplno a vyhrali všetky štyri zápasy a ujali sa vedenia 5 : 3. No potom prišli ďalšie zaváhania, naši hráči prestali "dablovať" a prvá prehra domácich bola na svete. 1. Dc Brezno A prehral doma s Bukovinkou Zvolen A 7 : 9. Body našich : Fiľo 3 body, Putnok 2 b., Poliak 1 b., Melicher 1 b.. Breznianske béčko sa stretlo zs béčkom Bukovinky a prehralo 4 : 12, keď bodovali Kristián Schwarzbacher 2 b., Jano Králik 1 b., Ján Ambrós 1 b., Lucia Pocklanová 0 bodov. V druhých dueloch sa súperi vymenili a domáce áčko harlo proti béčku Zvolena, tento zápas vyšiel domácim lepšie a súpera zdolali 14 : 2 Body domácich : Melicher 2 body, Putnok 4 body, Fiľo 4 body, Poliak 4 body. Zvolenské áčko v ďalšom zápase deklasovalo náš B tím hladko 0 : 16, keď sa nedokázal z domácich presadiť ani jeden z hráčov a proti silnému súperovi dokázali uhrať len 3 legy.
 
 
22.10.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
18.10.2012 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

4P Masters Tour II

V dňoch 12.10.-14.10.2012 sa konal druhý ročník 4P Masters Tour II, ktorý sa organizoval na stoloch 4P fun. Tohto turnaja sa zúčastnili aj traja hráči 1. Dart clubu Brezno, Ján, Ambros, Lukáš Porhajaš a Miroslava Giertlová.
 
 
14.10.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
8.10.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
8.10.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víťazom Top-ky sa stal Jozef Harag

Víťazom Top-ky sa stal Jozef Harag. Brezno maslo zastúpenie v prvej šestke vďaka Martinovi Škantárovi
 
 
1.10.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
25.9.2012 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

I. kolo Stredoškolskej Quattro ligy v stolnom futbale

Vo štvrtok 20.septembra sa uskutočnilo prvé kolo Stredoškolskej Quattro ligy dvojíc v stolnom futbale. Ligy sa zúčastnilo výborných 7 dvojíc z viacerých stredných škôl z Brezna a okolia.
 
 
23.9.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Tento týžden sa v utorok o 16:30 uskutoční liga juniorov. V stredu o 17:00 začína nová steelova sezóna v dart clube. Turnaj mužov sa uskutoční v sobotu o 20:00.
 
 
16.9.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Po letnej prestávke vyplnenej prázdninovou ligou juniorov a letným pohárom začala nová sezóna
 
 
16.9.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víťazom prvého mastra sa stal Erik Poliak

V sobotu sa v priestoroch Dart clubu uskutočnil prvý master na ktorý si našlo cestu 39 hráčov.
 
 
5.9.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Nová sezóna klope na dvere

Budúci týždeň začína nová sezóna 2012/2013 v šípkach. Táto sezóna prinesie pár zmien.
 
 
4.9.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Pozvánka na členskú výročnú schôdzu 1. Dart clubu Brezno

Pozvánka na členskú výročnú schôdzu 1. Dart clubu Brezno Pozývame všetkých členov 1. Dc Brezno, ako aj jeho priaznivcov, šípkarov a stolných futbalistov, na Výročnú členskú schôdzu 1. DC Brezno, ktorá sa uskutoční 14. septembra o 18 30 hod. v priestoroch Dart clubu. Program : 1. prezentácia 2. otvorenie 3. prednesenie finančnej a organizačnej správy 1. DC Brezno 4. vyhodnotenie sezóny 2011 / 2012 5. Návrh organizácie turnajov na sezónu 2012 / 2013, uzavretie súpisiek pre extraligu družstiev v el. šípkach na novú sezónu, ciele 1. DC Brezno v novej sezóne 6. Diskusia 7. Prijatie uznesenia 8. ukončenie schôdze 9. Prvé kolo Mestskej ligy v el. šípkach
 
 
2.9.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prázdninová liga juniorov v el. šípkach

Vo štvrtok bolo na programe posledné kolo prázdninovej ligy juniorov
 
 
16.8.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prázdninová liga juniorov v el. šípkach

Vo štvrtok bolo na programe ďalšie kolo prázdninovej ligy juniorov
 
 
13.8.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Erik Poliak na Sportclub bar Open piaty

V sobotu sa v Dubnici nad Váhom konal Sportclub bar Open v steelových šípkach.
 
 
4.8.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prázdninová liga juniorov v el. šípkach

Vo štvrtok bolo na programe ďalšie kolo prázdninovej ligy juniorov
 
 
29.7.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prázdninová liga juniorov a Letný Pohár

Dobrú formu z posledných dní znova potvrdil Erik Poliak, ktorý si chuť určite spravil v Novákoch, kde sa konali Majstrovstvá Západného Slovenska v steeloch. V mimoriadne ťažkej skupine, kde sa okrem iných spolu s Erikom ocitli dvaja reprezentanti Slovenska Oto Zmelík a Milan Štefaňák si Erik dokázal vybojovať postup z prvého miesta do 32-kového pavúka. V prvom kole sa stretol s Flipom Škrteľom, ktorého dokázal poraziť 4:0. V osemfinále však stroskotal na dobre hrajúcom Štefanovi Hájekovi. Následne si Erik napravil chuť v junioroch, keď sa na stupni víťazov postavil na najvyšší stupeň. Podobne ako v celosezónnej tabuľke elektronických šípok aj steelova sezóna patrila Erikovi Poliakovi, ktorý v nej obsadil prvé miesto.
 
 
23.7.2012 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Majstrovstvá Slovenska 2012

Hráči 1.DC Brezno sa zúčastnili na Majstrovstvách Slovenska v stolnom futbale.
 
 
23.7.2012 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Slovenian Coast Masters 2012

Krátky report zo zahraničného turnaja Slovenian Coast Masters 2012
 
 
21.7.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prázdninová liga juniorov v el. šípkach

Vo štvrtok bolo na programe ďalšie kolo prázdninovej ligy juniorov
 
 
15.7.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prázdninová liga juniorov a Letný Pohár

Aj druhé kolo Letného Pohára sa stalo korisťou Mateja Putnoka
 
 
1.7.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

1. Kolo Prázdninovej ligy a Letného Pohára

1. Kolo Prázdninovej ligy a Letného Pohára
 
 
18.6.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Piatkový turnaj o najuniverzálnejšieho hráča

turnaj o najuniverzálenjšieho hráča v stolnom futbale a elektronických šípkach ovládli Michal Baník a Martin Škantár
 
 
18.6.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Leto cup 2012

Víťazom Leto cupu sa stal Jozef Harag
 
 
10.6.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov a juniorov v el. šípkach.

Mestská liga mužov a juniorov v el. šípkach.
 
 
3.6.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestská liga mužov a juniorov v el. šípkach. Posledné kolo steelovej ligy
 
 
28.5.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestská liga mužov a juniorov v el. šípkach
 
 
21.5.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga v el. šípkach

V piatok sa v Dart clube hrali mestské ligy v elektronických šípkach
 
 
14.5.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach.

V piatok sa v Dart clube hrali mestské ligy v elektronických šípkach.
 
 
8.5.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Topka Nováky

V tradičnom termíne na začiatku mája sa v Novákoch uskutočnila posledná topka tejto sezóny.
 
 
8.5.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Majstrovstvá Slovenska v družstvách

V nedeľu boli na programe Majstrovstvá Slovenska družstiev. V základnej skupine mal 1. Dart club Brezno skoro navlasť rovnakých súperov, ako tomu bolo minulý rok. K DC Podhorany a Bukovinke Zvolen „A“ sa tento krát pridal Power dart Prešov.
 
 
30.4.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska družstiev

Brezno vyhralo ďalší svoj zápas a kvalifikáciu vyhralo bez straty bodu
 
 
29.4.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestská liga mužov a juniorov v el. šípkach
 
 
23.4.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestská liga mužov a juniorov v el. šípkach
 
 
16.4.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

15. Majstorvstvá Slovenska v elektronických šípkach.

Lucia Pocklanová sa stala vicemajsterkou slovenska v kategórii žien. Erik Poliak Majstrom Slovesnka v junioroch. V kategórii dvojíc titul vicemjastrov Slovenska patril Matejovi Putnokovi a Pavlovi Melicherovi
 
 
9.4.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
9.4.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Veľkonočný pohár obhájili hráči 1.Dart clubu Brezno

V sobotu sa v priestoroch Dart clubu uskutočnil veľkonočný pohár v družstvách
 
 
31.3.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestská liga mužov a juniorov v el. šípkach
 
 
28.3.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga 3. kolo

Vo štvrtok 22. marca sa v Dart clube v Brezne konalo tretie kolo kvalifikácie na MSR stredných škôl, ktoré sa budú konať 13. apríla v hoteli Tenis vo Zvolene. V kategórii dievčat sa predstavilo 8 družstiev . Prvenstvo si vybojovali študentky SOŠ Krupina pred SOŠ Lučenec a tretími dievčatami z Gymnázia Brezno. Medzi chlapcami štartovalo 14 družstiev, a na prvých dvoch miestach sa nestalo nič nové. Prvenstvo si aj po tretí krát odniesli študenti Hotelovej Akadémie Brezno pred Breznianskymi gymnazistami. Na treťom mieste skončili chlapci zo Strednej Zdravotníckej školy Lučenec. Na MSR Stredných škôl postúpili z nášho regiónu tieto školy : Kategória dievčat : SOŠ Lučenec, SOŠ Krupina, SZŠ Lučenec, Gymnázium Brezno, HA Brezno a OA Lučenec. Kategória chlapcov : HA Brezno, Gymnázium Brezno, SSUŠ Hodruša Hámre, SZŠ Lučenec, SOŠ Lučenec, OA Lučenec, SOŠ OaS Dolný Kubín a OA Krupina.
 
 
26.3.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska družstiev

Brezno vyhralo ďalši svoj zápas a kvalifikáciou kráča bez prehry
 
 
25.3.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestská liga mužov a juniorov v el. šípkach
 
 
25.3.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

4. kolo steelovej ligy

4. kolo steelovej ligy
 
 
19.3.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestská liga mužov a juniorov v el. šípkach
 
 
11.3.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestská liga mužov a juniorov v el. šípkach
 
 
6.3.2012 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

ME v stolnom futbale

V dňoch od 2.februára do 5.februára 2012 sa v nemeckom meste Bonn konali Otvorené majstrovstvá Európy 2012 v stolnom futbale pod záštitou nemeckej organizácie Players4players (P4P).
 
 
6.3.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia na MSR družstiev - region Stred

V nedeľu boli na programe zápasy Kvalifikácie na MSR družstiev v el. šípkach, ktoré už mohli jemne naznačiť posupujúcu štvoricu.
 
 
4.3.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

3. kolo steelovej ligy

3. kolo steelovej ligy
 
 
3.3.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestská liga mužov a juniorov v el. šípkach
 
 
25.2.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestská liga mužov a juniorov v el. šípkach
 
 
21.2.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska družstiev

Breznianské družstvá zvládli svoje zápasy
 
 
19.2.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestská liga mužov a juniorov v el. šípkach
 
 
17.2.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

2. kolo Stredoškolskej ligy

Včera sa v Dart clube uskutočnilo druhé kolo šípkarskeho turnaja stredných škôl o miestenky na MSR stredných škôl. V turnaji dievčat sa predstavilo 9 tímov. Víťazstvo si odniesli študentky SOŠ Lučenec, ktoré vo finále zdolali prekvapenie turnaja Gymnázium Brezno. Gymnazistky skončili na prvom turnaji na chvoste, a tak sa od nich neočakával ani teraz nejaký horibilný výsledok, no sklamanie v prvom kole ich zjavne na koplo a bolo z toho pekné druhé miesto. Trojicu najlepších doplnili študentky SOŠ Krupina. V chlapčenskom turnaji sa predstavilo 13 družstiev. A prvenstvo obhájili študenti Hotelovej Akadémie Brezno, ktorí si týmto už zabezpečili účasť na záverečnom turnaji MSR vo Zvolene. Na druhom mieste skončila SUŠ Hodruša Hámre a tretie miesto si vybojovala ďalšia breznianska škola a to Gymnázium Brezno. Tretie posledné kolo sa uskutoční v Dart clube 22. marca 2012.
 
 
12.2.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víťazom posledného mastra Matej Putnok

Matej Putnok sa stal vďaka víťazstvu na mastri aj víťazom Stredoslovenského Pohára
 
 
12.2.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestská liga mužov a juniorov v el. šípkach
 
 
6.2.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska družstiev

Brezno A si pripísalo ďalšie dve víťazstva do tabuľky. Brezno B už len s teoretickou šancou na postup
 
 
5.2.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestská liga mužov a juniorov v el. šípkach
 
 
29.1.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestská liga mužov a juniorov v el. šípkach
 
 
24.1.2012 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Strunková liga

V piatok sa uskutočnilo ďalšie kolo Strunkovej ligy. Turnaja sa zúčastnilo 7 dvojíc, medzi ktorými nechýbal ani vedúci hráč rebríčka Boris Baník, ktorý hral s Tomášom Čížom. Naopak chýbali pravidelní zvolenskí hráči Popovec/Ambroz a tak bol boj o popredné priečky čisto v breznianskej réžii.
 
 
24.1.2012 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

III. Stredoslovenský krajský pohár

Dňa 21.01.2012 sa v Dart Clube konal III. Stredoslovenský krajský pohar. Účasť bola tentokrát slabšia, nakoľko sa pár ľudí rozhodlo uprednostniť svadbu bývalého stolného foosballistu Matúša Hajdúcha, medzi nimi aj krajský administrátor Peter Marček.
 
 
23.1.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V družstvách bodovalo naplno aj Breznianske B-čko

Zápasy kvalifikácie družstiev na Majstrovstvá Slovenska medzi Breznom a Lučencom vyzneli v prospech Brezna
 
 
22.1.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoslovenský pohár

Bola aktualizovaná tabuľka, ktorá pozostáva z Mastrov a Regiónov Stredného Slovenska. Kompletnú tabuľku si môžete pozrieť v sekcii tabuľky/ Stredoslovenský pohár 2011/2012.
 
 
20.1.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestská liga mužov a juniorov v el. šípkach
 
 
16.1.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestská liga mužov a juniorov v el. šípkach
 
 
16.1.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víťazom štvrtého mastra PETER KLEMENTY

V turnaji žien skončila Lucia Pocklanová opäť druhá
 
 
6.1.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga v el. šípkach

Mestská Sirius liga v el. šípkach
 
 
6.1.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Juniorská Quatro liga

V piatok sa odohral v juniorskej Quatro lige prvý trunaj v tomto roku.
 
 
6.1.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia na MSR v družstvách

Cez sviatky si odohrali predohrávku kvalifikácie na MSR v družstvách Breznianské týmy.
 
 
31.12.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Sirius liga v el. šípkach

Mestská liga mužov v el. šípkach
 
 
31.12.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Juniorská Quatro liga

V piatok sa hralo posledné kolo tohoto roka juniorskej Quatro ligy
 
 
29.12.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Turnaj o najuniverzálnejšieho hráča v stolnom futbale a v el.šípkach

Turnaj o najuniverzálnejšieho hráča v stolnom futbale a v el.šípkach
 
 
29.12.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Tradičná exibícia sa skončila víťazstvom šípkarov

Tradičná exibícia sa skončila víťazstvom šípkarov
 
 
25.12.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské liga v el. šípkach

Mestská liga mužov a juniorov v el. šípkach
 
 
18.12.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

12. Ročník Memoriál Róberta Barana

12. Ročník Memoriál Róberta Barana
 
 
18.12.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach

Mestské ligy v elektronických šípkach
 
 
12.12.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské liga v el. šípkach

Mestské liga v el. šípkach
 
 
12.12.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víťazkou topky Lucia Pocklanová

Víťazkou topky Lucia Pocklanová
 
 
8.12.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Tretina foosballovej sezóny za nami...

Report z posledných foosballových turnajov, zhrnutie prebiehajúcej sezóny a pozvánka na vianočné turnaje v Darte...
 
 
5.12.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoslovenská liga družstiev

V nedeľu boli na programe dve kolá Kvalifikácie družstiev na MSR. Tu sú ich výsledky :
 
 
5.12.2011 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

4. kolo MBL - jednotlivcov

V nedeľu 27. novembra sa v Bowlingovom centre Barbot v Brezne odohralo 4. kolo Mestskej bowlingovej ligy jednotlivcov.
 
 
4.12.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoslovenská liga družstiev - Kvalifikácia na MSR

V nedeľu pokračovala kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v družstvách svojim 5 kolom.
 
 
4.12.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov v el. šípkach

Mestská liga mužov v el. šípkach
 
 
4.12.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Juniorská liga

Juniorská liga
 
 
26.11.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach.

Mestské ligy v elektronických šípkach.
 
 
20.11.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víťazom tretieho mastra sa stal Peter Martin

Report z tretieho mastra
 
 
19.11.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Liga mužov v el. šípkach

V mestskej lige mužov sa začína viac presadzovať Pavel Melicher
 
 
19.11.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Juniorska liga v el. šípkach

Juniorska liga v el. šípkach
 
 
15.11.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia na MSR v družstvách

V nedeľu pokračovala kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v družstvách svojim 3 a 4 kolom.
 
 
13.11.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov a žien Brezno

Vo večernej mestskej lige mužov sa presadzovali favoriti
 
 
13.11.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Juniorska liga v el. šípkach

Juniorska liga v el. šípkach
 
 
13.11.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

II. Ročník o Pohár Prezidenta Dart clubu

V sobotu sa uskutočnil druhý ročník o Pohár prezidenta dart clubu
 
 
9.11.2011 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

3. kolo Mestskej bowlingovej ligy

3. kolo Mestskej bowlingovej ligy
 
 
6.11.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoslovenská liga družstiev - Kvalifikácia na MSR

V nedeľu bola na programe dohrávka druhého kola kvalifikácie družstiev na majstrovstvá Slovenska.
 
 
6.11.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Juniorska liga v el. šípkach

Juniori si zahrali ako obvykle skupinovým systémom.
 
 
6.11.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Liga mužov

Vo večernej mestskej lige mužov si najlepšie počínal Pavel Melicher
 
 
6.11.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

II. Kolo steelovej ligy

V sobotu pokračovala svojím druhým kolom steelova liga
 
 
30.10.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga mužov a žien Brezno

Mestská liga mužov a žien Brezno
 
 
30.10.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Juniorská Mestská liga

Juniorská Mestská liga
 
 
30.10.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Na druhom mastri znova prvé tri miesta patrili hráčom 1.DC Brezno

V sobotu sa v priestoroch Dart clubu uskutočnil druhý Master tejto sezóny.
 
 
25.10.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

TENTORAZ TROFEJ HRANICE OKRESU NEOPUSTILA

TENTORAZ TROFEJ HRANICE OKRESU NEOPUSTILA
 
 
24.10.2011 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

2. kolo MBL jednotlivcov

V sobotu 16. oktobra sa v Bowlingovom centre Barbot hralo druhé kolo MBL jednotlivcov. Za účasti 19 hráčov si prvé miesto vybojoval Jaroslav Kršteník so ziskom 1033 bodov, a ako jedinému sa podarilo prejsť cez hranicu tisíc bodov.
 
 
24.10.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoslovenská liga družstiev

V nedeľu sa začala kvalifikácia na majstrovstvá Slovenska družstiev. V prvom kole Brezno privítalo Zvolenské A-čko.
 
 
24.10.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy mužov a juniorov

V piatok sa v Dart clube konali mestské ligy v elektronických šípkach. V juniorskej lige si najlepšie počínal Erik Poliak.
 
 
24.10.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

1. Slovenský pohár

Uplynulý víkend sa v Košiciach uskutočnil prvý SP na stoloch Rosengart.
 
 
20.10.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

3. kolo Detvianskeho pohára

V sobotu sa v Detve U Hapa, konalo už tretie kolo Detvianskeho pohára v el. šípkach. V konkurencii 22 hráčov sa presadil Peter Rybár, ktorý za sebou nechal súrodeneckú dvojicu Peter Horník ( 2. miesto) a Pavol Horník ( 3. miesto ).
 
 
18.10.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Rosengart a Strunková liga

Počas víkendu sa v Darte konali obe stolno-futbalové ligy...
 
 
16.10.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy

Juniorská liga, liga mužov
 
 
16.10.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prvá top-ka v tejto sezóne

Top-ka v Košiciach
 
 
12.10.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Peter Martin 2. na WDF Romanian Darts Open

V sobotu sa náš hráč Peter Martin predstavil ešte s ďalšou trojicou Slovákov ( Martin Horečný, Peter Pešta a Miloš Bédy ) na turnaji WDF Romanian International Darts Open v Bukurešti.
 
 
9.10.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Juniorská liga v el. šípkach

Juniorská liga v el. šípkach
 
 
4.10.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

1. Foosballový víkend v Dart Clube

V sobotu sa v Dart Clube konal prvý tohto sezóny Krajský pohár a v piatok takisto aj prvé kolo Rosengart ligy jednotlivcov.
 
 
3.10.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Detviansky pohár 2. kolo

V sobotu sa v pohostinstve u Hapa konalo druhé kolo Detvianskeho pohára v el. šípkach. Turnaja sa zúčastnilo 21 hráčov.
 
 
2.10.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach.

Mestské ligy v elektronických šípkach.
 
 
2.10.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prvé kolo steelovej ligy

Prvé kolo steelovej ligy
 
 
26.9.2011 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Po prvom kole Bowlingovej ligy

V nedeľu sa v bowlingovom centre Barbot konalo prvé kolo Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov. Na prvom turnaji tejto sezóny sa predstavilo 19 hráčov z toho tri ženy.
 
 
25.9.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Juniorská liga

Juniorská liga
 
 
25.9.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Liga Mužov

Liga Mužov
 
 
25.9.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Majstrovstvá Slovenska v steeloch

Majstrovstvá Slovenska v steeloch v Podhoranoch
 
 
25.9.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Pozvánka na prvé kolo steelovej ligy

Pozvánka na prvé kolo steelovej ligy
 
 
20.9.2011 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

MBL jednotlivcov už túto nedeľu o 15 00 hodine v Bowlingovom centre

V nedeľu 25. septembra odštartuje v Bowlingovom centre Barbot, Mestská bowlingová liga jednotlivcov – MBL so začiatkom o 15 00 hodine.
 
 
20.9.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Detviansky pohár

Detviansky pohár 2011 / 2012 V sobotu sa v Detve v podniku U Hapa, konalo prvé kolo šípkarskeho Detvianskeho pohára 20111 / 2012. V konkurencii 22 hráčov sa presadil Vladimír Chamula, ktorý zdolal vo finále, aj nám dobre známeho Mira Mravca. Na treťom mieste skončil Milan Beľa ml.. Najbližšie druhé kola sa uskutoční 1.10.2011 v pohostinstve U Hapa.
 
 
18.9.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach

Mestské ligy v elektronických šípkach
 
 
18.9.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prvý master tejto sezóny

prvý master tejto sezóny
 
 
12.9.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

EDU Ranking Linz 2011

V piatok a v sobotu sa v rakúskom Linzi konalo prvé kolo európskeho pohára v elektronických šípkach EDU Ranking Linz 2011. Turnaja sa zúčastnili aj traja slovenskí reprezentanti Peter Klementy, Peter Martin a Janka Lišková.
 
 
11.9.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prvé kolo ligy juniorov

Prvé kolo ligy juniorov
 
 
11.9.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Pevé kolo ligy mužov

Pevé kolo ligy mužov
 
 
9.9.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Dart club rozbieha steelovu ligu

Dart club rozbieha steelovu ligu
 
 
3.9.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Posledné kolá prázdninovej ligy juniorov

Posledné kolá prázdninovej ligy juniorov
 
 
21.8.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Letný pohár

Letný pohár
 
 
19.8.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prázdninová liga juniorov v el. šípkach

Prázdninová liga juniorov v el. šípkach
 
 
15.8.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Foosballisti vicemajstri Slovenska!

Počas víkendu sa v Trnave konali Majstrovstvá Slovenska v stolnom futbale na stoloch Rosengart
 
 
14.8.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prázdninová liga juniorov v el. šípkach

Prázdninová liga juniorov v el. šípkach
 
 
7.8.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prázdninová liga juniorov

Prázdninová liga juniorov
 
 
7.8.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

IV. kolo Letného pohára

IV. kolo Letného pohára
 
 
31.7.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prázdninová liga juniorov

Prázdninová liga juniorov
 
 
24.7.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prázdninová liga a tretie kolo letného pohára

Prázdninová liga a tretie kolo letného pohára
 
 
17.7.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prázdninová liga juniorov

Prázdninová liga juniorov
 
 
10.7.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

2. Kolo letného pohára

2. Kolo letného pohára
 
 
2.7.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prázdninová liga juniorov

V utorok a piatok pokračovala prázdninová liga juniorov
 
 
26.6.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

1. Kolo Letného pohára

V sobotu sa hralo prvé kolo letného pohára.
 
 
25.6.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prázdninová liga juniorov

V utorok a piatok pokračovala prázdninová liga juniorov
 
 
19.6.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prázdninová liga juniorov

Prvé kolo prázdninovej ligy juniorov
 
 
14.6.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Jackpot 2011 - turnaj v el. šípkach

05. júna sa po Letocupu v Dart Clube uskutočnil aj tradičný turnaj "Jackpot"
 
 
14.6.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Leto Cup - turnaje v šípkach

Report zo šípkarskej časti Letocup-u
 
 
14.6.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Leto Cup - turnaje v stolnom futbale

Report z foosballovej časti Leto Cup-u
 
 
10.6.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

1. Multitable foosballový turnaj

Uplynulý víkend sa odohral historicky prvý multitable turnaj v stolnom futbale
 
 
6.6.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Posledné kolá mestských líg

Posledné kolo ligy juniorov a sirius ligy
 
 
6.6.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

X. kolo Quatro cricket cupu

X. kolo Quatro cricket cupu
 
 
29.5.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy

Mestské ligy v elektronických šípkach
 
 
27.5.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Posledné kolo Akton fun cup-u

Uplynulý víkend sa odohral posledný Akton Fun cup
 
 
22.5.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy

Mestské ligy
 
 
22.5.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

IX. kolo quatro cricket cup

IX. kolo quatro cricket cup
 
 
18.5.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Poďakovanie všetkým šípkarom

V predchádzajúcich reportoch od Paliho Melichera, ste sa mohli dozvedieť všetko podstatné , čo sa predchádzajúci víkend v Rimavskej Sobote udialo v rámci šípiek. To čo sa dialo mimo šípkarskeho prostredia nebudem komentovať.
 
 
16.5.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy

Mestské ligy
 
 
16.5.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Posledná topka sezóny 2010/2011

Posledná topka sezóny 2010/2011
 
 
16.5.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Brezno vicemjastrom Slovenska pre sezónu 2010/2011

Brezno vicemjastrom Slovenska pre sezónu 2010/2011
 
 
10.5.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

IX. kolo Strunkovej ligy

IX. kolo Strunkovej ligy
 
 
10.5.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Propozície pre MSR družtiev 2011

Propozície k turnaju M SR DRUŽSTIEV 2011 V nedeľu 15.5.2011 sa uskutoční finálový turnaj M SR družstiev v Rimavskej Sobote. Na základe kvalifikácií sa do záverečných bojov kvalifikovalo 15 družstiev
 
 
8.5.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Juniorská mestská liga

Juniorská mestská liga
 
 
8.5.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

quatro cricket cup

quatro cricket cup
 
 
3.5.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

IV. Stredoslovenský krajský pohár

V sobotu, 30. 04, sa v 1. DC Brezno uskutočnil IV. Stredoslovenský krajský pohár na Rosengartoch
 
 
2.5.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Posledné kolo kvalifikácie na MSR v družstvách

juniorská liga v el. šípkach. Kvalifikácia na MSR v družstvách
 
 
26.4.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Veľkonočný turnaj / Easter Cup

V nedeľu sa v 1.DC Brezno uskutočnil Veľkonočný turnaj vo foosballe na stoloch Rosengart.
 
 
22.4.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Juniorská liga v el. šípkach, Sirius liga
 
 
20.4.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Slovak Open 2011

V Trnave sa 15. – 17. apríla konal medzinárodne najvýznamnejší foosballový turnaj na Slovensku, Slovak Open 2011, zaradený do prestížnej kategórie turnajov ITSF Master.
 
 
18.4.2011 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

10. kolo MBL jednotlivcov v Brezne

V nedeľu 10. apríla sa v Bowlingovom Centre Barbot konalo 10. kolo Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov. Za účasti trinástich hráčov si prvé miesto vyhádzal Martin Húsenica, ktorý v v súčte šiestich kôl nahádzal 968 bodov.
 
 
17.4.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v el. šípkach

Mestské ligy v el. šípkach
 
 
17.4.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Viťazom posledného Mastra Pavol Ďurečka

Master Stredného Slovenska
 
 
15.4.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Dve kolá do skončenia Stredoslovenskej kvalifikácie na Majstrovstvá Slovenska družstiev

Ospravedlňujem sa, že až dnes som sa dostal k výsledkovému servisu v nedeľu odohraných zápasov, no pracovné záležitosti niekedy nemožeme odsunúť.
 
 
11.4.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Strunková mestská liga, 8. kolo

Počas víkendu sa konalo aj 8. kolo strunkovej mestskej ligy
 
 
9.4.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia na MSR

Kvalifikácia na MSR
 
 
9.4.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Juniorská liga a Sírius liga v el. šípkach

Juniorská liga a Sírius liga v el. šípkach
 
 
3.4.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Juniorská liga a Sírius liga v el. šípkach

Juniorská liga a Sírius liga v el. šípkach
 
 
3.4.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Quatro cicket cup

Quatro cricket cup
 
 
31.3.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

MDC Veľký Krtíš - informuje

Po 29.kole, ktoré sa v Malom Krtíši odohralo v nedeľu 27. marca, sa do štatistík pripísalo zopár zaujímavostí. Počet zúčastnených hráčov od začiatku sezóny v septembri sa vyšplhal na 70, z toho 10% tvoria ženy a z 15-tich zúčastnených juniorov sa až šiesti tlačia na 13. až 18. mieste v priebežnom bodovaní.
 
 
27.3.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

O pohár prezidenta dart clubu

O pohár prezidenta dart clubu
 
 
27.3.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Juniorská liga a Sírius liga v el. šípkach

Juniorská liga a Sírius liga v el. šípkach
 
 
24.3.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

3. Slovenský pohár Rosengart

18 - 21. marca sa v Trnave konalo 3. kolo Slovenského pohára na stoloch Rosengart
 
 
14.3.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská strunková liga, 7. kolo

V sobotu sa uskutočnilo 7. kolo mestskej strunkovej ligy
 
 
13.3.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy

Mestské ligy
 
 
13.3.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

MSR v Poprade za nami

Report z MSR v Poprade
 
 
8.3.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Lučenec prekvapil Zvolenčanov

Lučenec prekvapil Zvolenčanov
 
 
7.3.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga v stolnom futbale

V piatok večer sa konala CBA mestská liga jednotlivcov v stolnom futbale, kde sa predstavilo 8 hráčov.
 
 
28.2.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Strunková liga, VI. kolo

V sobotu sa uskutočnilo VI. kolo strunkovej ligy
 
 
27.2.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy, Master a Kvalifikácia na MSR

Mestské ligy, Master a Kvalifikácia na MSR
 
 
21.2.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Krajský pohár Rosengart, III. kolo

V sobotu 19. februára sa uskutočnilo tretie kolo Bansko Bystrického krajského pohára.
 
 
19.2.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy

Mestské ligy v elektronických šípkach a v stolnom futbale.
 
 
17.2.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga chlapcov a dievčat 2010 / 2011

10. februára bolo v Dart clube v Brezne na programe 3. kolo Kvalifikácie Stredoškolskej ligy na MSR v el. šípkach. Keďže to bolo už záverečné kolo išlo o veľa. No hlavne o postup na Majstrovstvá v Poprade.
 
 
15.2.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoslovenská kvalifikácia družstiev na MSR 2011

V nedeľu boli na programe zápasy 13. a 14. kola Kvalifikácie družstiev. Okrem DC Bukovinka B, ktorá si svoje zápasy preložila sa odohral kompletný program. Prekvapením bola prehra DC Casína Nováky na domácej pôde s DC Bukovinkou Zvolen A 6 : 10.
 
 
14.2.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Akton Fun Cup IV. kolo

V sobotu sa v 1. DC Brezno uskutočnilo už 4. kolo Akton Fun Cupu.
 
 
13.2.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy. Kvalifikácia na MSR

Mestské ligy. Kvalifikácia na MSR
 
 
7.2.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Strunková liga - 5. kolo

Strunková liga - 5. kolo. Sobota 05. 02. 2011. 1. DC Brezno
 
 
1.2.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

II. Slovenský pohár v stolnom futbale

II. Slovenský pohár v stolnom futbale, 28. - 30. Január 2011, Brezno.
 
 
29.1.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy

Mestské ligy v elektronických šípkach a v stolnom futbale.
 
 
28.1.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Horehronská liga

Horehronská liga v šípkach V dvoch podnikoch na Horehroní sme obnovili Horehronskú ligu v elektronických šípkach. Do dnešného dňa máme odohraté 3. kolá. Súťaž sa hrá v podnikoch na Gašparove a Filipove. Druhé kola sa odohralo vo Filipove a zúčastnilo sa ho 11 hráčov. Víťazom sa stal Peter Švantner z Braväcova. Na druhom mieste skončil Jano Pavliak a trojicu najlepších doplnil Martin Majerík. Tretie kolo bolo na programe 15. 1. 2011 v Pohostinstve P and M. Na turnaji sa predstavilo 6 hráčov a z prvenstva sa opäť tešil Peter Švantner na druhom mieste skončil Michal Farárik z Gašparova a tretie miesto obsadil Jano Pauliak.
 
 
28.1.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia družstiev na MSR v šípkach - polovica súťaže za nami

Tak a máme za sebou polovicu kvalifikácie družstiev na Majstrovstvá Slovenska. Tento rok sa nám v Stredoslovenskom regióne do súťaže prihlásilo rekordných dvanásť tímov.
 
 
24.1.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Akton Fun Cup

V sobotu sa v priestoroch 1. DC Brezno uskutočnilo už tretie kolo zo série turnajov Akton fun cup. Účasť bola poznačená tým, že viacero hráčov uprednostnilo turnaj v Kováčovej, ktorý sa konal v tom istom termíne.
 
 
23.1.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

DC 69 Rimavská Sobota – 1. DC Brezno juniors

Breznianski juniori za ten čas, čo trávia pri šípkach urobili veľmi veľké pokroky, čo sa začína prejavovať aj zápasoch družstiev.
 
 
22.1.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy a Kvalifikácia družstiev na MSR

Cez víkend boli na programe v Dart clube mestské ligy v elektronických šípkach a v stolnom futbale.
 
 
17.1.2011 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Po 6. kole Mestskej Bowlingovej ligy

V nedeľu 16. januára, sa v Bowlingovom centre konalo ďalšie kolo Mestskej Bowlingovej ligy. Do turnaja sa prihlásilo 15 hráčov. Najlepšie pripravený bol v nedeľu Jaroslav Kršteník, ktorý turnaj vyhral s počtom nahádzaných bodov 1081 v šiestich sériách.
 
 
16.1.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy a QUATRO Cricket cup

Mestské ligy v elektornických šípkach a v stolnom futbale
 
 
9.1.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy, Master a Kvalifikácia na MSR

Mestské ligy, Master a Kvalifikácia na MSR
 
 
3.1.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Christmas Cup 2011

Na Štedrý deň, ako je už v 1. DC Brezno dobrou a dlhoročnou tradíciou, sa znova odohral Vianočný turnaj v stolnom futbale.
 
 
28.12.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

VIANOČNÝ CRICKET O POHÁR STAROSTU OBCE MALÝ KRTÍŠ

Počas Vianočných sviatkov sa poriadajú rôzne športové podujatia. Ani šípkari v Malom Krtíši nezostali bokom a na prvý Vianočný sviatok si pod záštitou starostu obce Ing. Václava HÁJEVSKÉHO zmerali sily v šípkarskej disciplíne CRICKET.
 
 
19.12.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

11. Ročník memoriálu Róberta Barana

V sobotu sa v Dart clube uskutočnil 11. Ročník memoriálu Róberta Barana. Do Brezna si našlo cestu 69 hráčov, 11 hráčok a 8 juniorov.
 
 
19.12.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víkendové mestské ligy

Piatok sa v Dart clube hrali mestské ligy v elektronických šípkach a v stolnom futbale.
 
 
13.12.2010 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

4. kolo Mestskej Bowlingovej ligy

V sobotu 4. decembra., sa v bowlingovom centre konalo 4. kolo Mestskej bowlingovej ligy jednotlivcov. V šiestich kolách, ktoré odohrali všetci hráči, získal najväčší súčet bodov Martin Húsenica, ktorý nahral 1056, na druhom mieste skončil Marcel Dolinský so súčtom 1047.
 
 
13.12.2010 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Pozvánka na Vianočný Bowlingový turnaj

Najbližší turnaj v Bowlingu sa bude konať 26. 12. 2010 na Štefana, ktorý má prívlastok Vianočný, a zaratáva sa aj do celkového rebríčka Mestskej Bowlingovej ligy.
 
 
13.12.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

TOP Slovakia Dart Cup - Beluša

V sobotu sa v Beluši uskutočnila v poradí druhá topka. V školskej jedálni sa stretlo 90 hráčov, 24 hráčok a 9 juniorov.
 
 
13.12.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Strunková liga - III. kolo

V sobotu večer sa odohralo tretie kolo strunkovej ligy, ktorá sa hrá výlučne na strukových stoloch. V treťom kole sa predstavilo 10 dvojíc, čo bolo zatiaľ najvyššia účasť.
 
 
13.12.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

II. Krajský pohár v stolnom futbale

V sobotu sa odohralo v poradí 2.kolo Banskobystrického krajského pohára za účasti hráčov z Brezna, Zvolena, Krupiny a Handlovej. Celkovo sa do turnaja prihlásilo 8 dvojíc a 16 jednotlivcov, čo je na slovenské pomery pekný počet a to sľubovalo mnoho kvalitných zápasov o popredné priečky a body do slovenského rebríčka.
 
 
13.12.2010 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

4. kolo Mestskej Bowlingovej ligy

V sobotu 4. decembra., sa v bowlingovom centre konalo 4. kolo Mestskej bowlingovej ligy jednotlivcov.
 
 
12.12.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víkendové mestské ligy

Cez víkend boli na programe v Dart clube mestské ligy v elektronických šípkach a v stolnom futbale.
 
 
6.12.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach

V piatok sa odohrali mestské ligy v elektronických šípkach
 
 
6.12.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Juniorská liga v stolnom futbale

Juniorská liga v stolnom futbale
 
 
6.12.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

6 . a 7. kolá Kvalifikácie družstiev na MSR 2011

V nedeľu bolo na programe 6 a 7 kolo ligy družstiev.
 
 
1.12.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v stolnom futbale

Cez víkend sa v Dart clube odohralo kompletné kolo mestských líg...
 
 
1.12.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach

Cez víkend sa v Dart clube odohralo kompletné kolo mestských líg...
 
 
29.11.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Akton fun cup 2. kolo

V Akton Fun cupe sa opäť presadil Boris Baník, ktorý si udržal náskok v priebežnom poradí pred druhým Jánom Ambrosom.
 
 
23.11.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Pozvánka na Region Košice

Srdečne pozývame všetkých šípkarov na prvý tohtoročný REGION CUP Miesto : reštaurácia ŠPORT , Komenského 34, Košice Dátum : sobota 27.11.2010 od 12,00 HOD.
 
 
22.11.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

4. a 5. kolá Kvalifikácie družstiev na MSR 2011

Túto nedeľu pokračovala kvalifikácia na MSR družstiev 4. a 5. kolom. V tomto kole sa darilo striedavo domácim a hosťujúcim tímom. Náš prvý tím vyhral svoje zápasy vo Zvolene, a to s DC Bukovinka C pomerom 4 : 12 a s domácou Galaxiou 6 : 10. Naši nastúpili aj s našimi dvomi najlepšími hračmi Petrom Martinom a Ivanom Fiľom. V prvom duely naši bodovali takto : Melicher 2 zápasy / 2 výhry. Fiľo 4/3, Putnok 4/3, Macuľa 4/3, Pampurík 1/1, Martin 1/0. V zápase proti DC Galaxia Zvolen sme vyhrali 10 zápasov : Martin 4/3, Melicher 4/3, Macuľa 4/2, Pampurík 2/2, Fiľo 2/0. V doterajšom priebehu, treba vyzdvihnuť hlavne výkon Zdenka Pampuríka, ktorý nastúpil na 15 zápasov a doteraz neprehral ani jeden duel.
 
 
22.11.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Slovenský pohár I.kolo

Cez víkend sa uskutočnilo prvé kolo Slovenského pohára v stolnom futbale, ktorého sa zúčastnili aj naši hráči...
 
 
22.11.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje, Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v piatok

V piatok sa odohrali tri mestské ligy v elektronických šípkach a v stolnom futbale...
 
 
17.11.2010 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Tretie kolo Mestskej Bowlingovej ligy

V nedeľu 14. novembra sa uskutočnilo III.kolo mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov, kde sa tentoraz z víťazstva tešil Miroslav Kupec...
 
 
15.11.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach

V piatok sa odohrali pravidelné mestské ligy v elektronických šípkach, kde sa z víťazstiev tešili Martin Macuľa a Pavel Melicher...
 
 
15.11.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v stolnom futbale

V piatok sa konali pravidelné mestské ligy v stolnom futbale, kde sa z víťazstiev tešili Jozef Ľalík a Marián Piliarkin...
 
 
15.11.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Druhé kolo strunkovej ligy

V sobotu sa odohralo druhé kolo strunkovej ligy v stolnom futbale, ktoré sa hrá na klasickom strunkáči...
 
 
15.11.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Druhé kolo MASTER STRED

V sobotu sa konalo v Dart clube druhé kolo Mastra, kde sa naši hráči opäť nestratili...
 
 
8.11.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach

V piatok sa odohrali pravidelné mestské ligy v elektronických šípkach. Víťazmi sa stali Marián Piliarkin a Zdenko Pampurík...
 
 
8.11.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Juniorská mestská liga v stolnom futbale

V piatok sa odohrala pravidelná juniorská mestská liga v stolnom futbale...
 
 
8.11.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Quattro cricket cup

V sobotu 6.novembra sa uskutočnilo druhé kolo Quattro cricket cupu, kde si druhé víťazstvo pripísal Martin Škantár...
 
 
8.11.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia na MSR

V nedeľu sa odohralo druhé a tretie kolo kvalifikácie na Majstrovstvá Slovenska družstiev v elektronických šípkach
 
 
1.11.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach

Pravidelné mestské ligy v elektronických šípkach...
 
 
1.11.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v stolnom futbale

V piatok a v sobotu sa konali pravidelné mestské ligy v stolnom futbale...
 
 
25.10.2010 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Druhé kolo mestskej bowlingovej ligy

V nedeľu 24.októbra sa uskutočnilo v Bowlingovom centre Barbot druhé kolo Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov, kde opäť dominoval Jaroslav Kršteník...
 
 
25.10.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Majstrovstvá Slovenska v Steeloch

V dňoch 22-24.10.2010 sa uskutočnili na Táloch Majstrovstvá Slovenska v klasických šípkach...
 
 
25.10.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

CBA mestská liga jednotlivcov

V piatok sa odohrala CBA mestská liga jednotlivcov v stolnom futbale...
 
 
25.10.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach

V piatok sa konali pravidelné mestské ligy v elektronických šípkach...
 
 
25.10.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Banskobystrický krajský pohár

V sobotu 23.októbra sa uskutočnilo prvé kolo Banskobystrického krajského pohára...
 
 
25.10.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Peter Martin na German Darts Trophy

dňoch 23.-24.10.2010 sa uskutočnil German Darts Trophy, ktorý bol 9. a 10. kolom PDC Europe Event 2010...
 
 
19.10.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prvé kolo kvalifikácie na MSR

V piatok a v nedeľu sa odohralo prvé kolo kvalifikácie na MSR v elektronických šípkach...
 
 
18.10.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach

V piatok sa odohrali pravidelné mestské ligy v elektronických šípkach. Ako prvá sa hrala juniorská liga a vo večerných hodinách aj Sirius mestská liga...
 
 
18.10.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v stolnom futbale

V piatok a v sobotu sa odohrali pravidelné mestské ligy v stolnom futbale...
 
 
18.10.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

m-PUB darts cup a kvalifikácia

V piatok sa odohralo prvé kolo kvalifikácie, keď nastúpili proti sebe dve naše dve domáce družstvá. V sobotu naši hráči dominovali na turnaji v Malom Krtíši...
 
 
14.10.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Peter Martin na Bucharest OPEN 2010

Peter Martin sa uplynulý víkend na Bucharest OPEN 2010, kde sa mu podarilo vyhrať dvojice s Milošom Bédym...
 
 
12.10.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v stolnom futbale

V piatok sa odohrali všetky pravidelné ligy...
 
 
12.10.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach

V piatok sa odohrala juniorská a Sirius mestská liga...
 
 
12.10.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Strunková liga

V sobotu sa odohralo prvé kolo Strunkovej ligy v stolnom futbale na klasickom strunkáči...
 
 
12.10.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prvá Topka za nami...

V sobotu sa konala v Tepličke nad Váhom prvá TOPka sezóny...
 
 
4.10.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach

V piatok sa odohrali kompletné kolá mestských líg v elektronických šípkach...
 
 
4.10.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach

V piatok sa odohrali Juniorská mestská liga a CBA mestská liga v elektronických šípkach,,,
 
 
4.10.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Quattro cricket cup

V sobotu sa uskutočnilo prvé kolo nového turnaja Quattro cricket cup...
 
 
27.9.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Akton fun cup I.kolo

V sobotu sa uskutočnilo prvé kolo prestížneho turnaja Akton fun cup...
 
 
27.9.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v stolnom futbale

v piatok sa odohrala juniorská liga v stolnom futbale a večerná CBA mestská liga jednotlivcov...
 
 
27.9.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v stolnom futbale

v piatok sa odohrala juniorská liga v stolnom futbale a večerná CBA mestská liga jednotlivcov...
 
 
27.9.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach

V piatok sa odohrali juniorská liga a Sirius mestská liga...
 
 
21.9.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach

V piatok sa odohrali pravidelné mestské ligy...
 
 
21.9.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Peter Martin na PDC v Holandsku

Report z turnaja PDC v Holandsku
 
 
20.9.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prvý Master sezóny

V sobotu 18.septembra sa konal v Dart clube Brezno prvý Master tejto sezóny v elektronických šípkach...
 
 
13.9.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga v stolnom futbale

Cez víkend sa odohralo kompletné kolo mestskej ligy v stolnom futbale....Mária Giertlová získala double
 
 
13.9.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga v elektronickýc šípkach

V piatok sa odohrala juniorská mestská liga, kde si víťazstvá pripísali Erik Poliak a Martin Škantár...
 
 
6.9.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v stolnom futbale

V piatok sa odohrali prvé kolá mestských líg v stolnom futbale...
 
 
6.9.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach

V piatok sa odohrali prvé kolá mestských líg v elektronických šípkach...
 
 
30.8.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Posledné kolá Letných mestských líg v elektronických šípkach

V piatok sa odohrali posledné kolá letných mestských líg, v ktorých sa určovali prvé tri miesta...
 
 
30.8.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Posledné kolá Letných mestských líg v stolnom futbale

V piatok sa odohrali posledné kolá letných mestských líg, v ktorých sa určovali prvé tri miesta...
 
 
24.8.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Letné mestské ligy v ele. šípkach

V piatok sa odohrali predposledné kolá letných mestských líg v elektronických šípkach.
 
 
23.8.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Piatková letná mestská liga v stolnom futbale

V piatok sa odohrali predposledné mestské ligy v stolnom futbale...
 
 
23.8.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Turnaj v stolnom futbale na klasickom strunkáči

V sobotu 21.augusta sa uskutočnil v Dart clube turnaj v stolnom futbale dvojíc na klasickom strunkáči...
 
 
23.8.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Slovenský pohár v steeloch

Peter Martin a Róbert Urgela sa zúčastnili Slovenského pohára v steeloch v Dubnici...
 
 
17.8.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Majstrovstvá Slovenska 2010 v stolnom futbale

V dňoch 12-15.augusta sa konali v Trnave Majstrovstvá Slovenska v stolnom futbale, kde nechýbali ani naši reprezentanti...
 
 
17.8.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Majstrovstvá Slovenska krajov 2010

12.8.2010 sa v prvý deň Majstrovstiev Slovenska hrali Majstrovstvá Slovenska krajov za rok 2010...
 
 
17.8.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Letná juniorská mestská liga v ele. šípkach

V piatok sa odohrala len Letná juniorská mestská liga v elektronických šípkach...
 
 
9.8.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Štvrté kolo Slovenského pohára v steeloch

V sobotu 7.8.2010 sa zúčastnili naši hráči štvrtého kola Slovenského pohára v steeloch...
 
 
9.8.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Letné mestské ligy v stolnom futbale

V piatok a v sobotu sa odohrali pravidelné letné mestské ligy v stolnom futbale...
 
 
9.8.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Letné mestské ligy v elektronickýých šípkach

V piatok sa odohrala Letná juniorská mestská liga a letná mestská liga jednotlivcov v elektronických šípkach...
 
 
2.8.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Letná mestská liga v elektronických šípkach

V piatok sa odohrala Letná juniorská mestská liga a letná mestská liga jednotlivcov v elektronických šípkach...
 
 
2.8.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Letná mestská liga v stolnom futbale

V piatok sa odohrala Letná juniorská mestská liga a letná mestská liga jednotlivcov v stolnom futbale...
 
 
26.7.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Letná Prázdninová liga v elektronických šípkach

V piatok sa odohralo štvrté kolo Letnej juniorskej mestskej ligy v elektronických šípkach...
 
 
26.7.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Letné mestské ligy v stolnom futbale

V piatok a v sobotu sa odohrali pravidelné letné mestské ligy v stolnom futbale...
 
 
19.7.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje, Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Letná Prázdninová liga

V piatok sa odohrali juniorské Letné ligy...
 
 
12.7.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Letné mestské ligy v elektronických šípkach

V piatok sa odohrali ďalšie kolá Letných mestských líg...
 
 
12.7.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Letné mestské ligy v stolnom futbale

V piatok sa odohrali ďalšie kolá Letných mestských líg...
 
 
6.7.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Letná juniorská mestská liga v elektronických šípkach

V piatok odštartovali prvé kolá letných prázdninových mestských líg
 
 
6.7.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Letné mestské ligy v stolnom futbale

V piatok odštartovali prvé kolá letných prázdninových mestských líg..
 
 
1.7.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Holandsko, Haarlem PDC Pro Tour

V dňoch 19 a 20. júna sa Peter Martin zúčastnil na PDC Pro Tour turnaji v Holandskom Haarleme...
 
 
1.7.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Holandsko, Haarlem PDC Pro Tour

V dňoch 19 a 20. júna sa Peter Martin zúčastnil na PDC Pro Tour turnaji v Holandskom Haarleme...
 
 
28.6.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

EDU Championship a Eurocup 2010 Leukerbad, Suisse

Cez víkend sa vrátili naši hráči zo Švajčiarskeho Leukerbade EDU Championship a Eurocup 2010...
 
 
21.6.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Slovenský pohár v stolnom futbale

Cez víkend sa konalo záverečné kolo Slovenského pohára v stolnom futbale v Trnave...
 
 
14.6.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje, Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

LETO CUP 2010

V sobotu 12.júna sa uskutočnil v priestoroch Dart clubu Brezno záverečný turnaj sezóny LETOCUP 2010.
 
 
14.6.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

JACKPOT

v nedeľu sa konal záverečný turnaj Jackpot v elektronických šípkach, kde sa stretli najlepší hráči z jednotlivých líg, ktoré sa konali vo viacerých mestách na Slovensku.
 
 
8.6.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Záver sezóny v Dart clube

V piatok sa konali posledné kolá mestských líg v elektronických šípkach, keď sa rozhodovalo o víťazoch jednotlivých líg...
 
 
8.6.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Záver sezóny v Dart clube

V piatok a v sobotu sa konali posledné kolá mestských líg v stolnom futbale, keď sa rozhodovalo o víťazoch jednotlivých líg...
 
 
8.6.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Slovenský pohár v steeloch a steelová liga družstiev

V sobotu 5.júna sa uskutočnilo druhé kolo Slovenského pohára v steeloch. Víťazom sa stal Peter Martin...
 
 
31.5.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Banskobystrický krajský pohár

V sobotu 29.mája sa uskutočnil posledný krajský pohár v stolnom futbale. Celkovým víťazom sa stal Henrich Kóša z Handlovej...
 
 
31.5.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Helesat cup

V sobotu 29.mája sa uskutočnilo posledné kolo premiérového ročníka HELESAT CUP v elektronických šípkach. Celkovým víťazom sa stal Róbert Urgela...
 
 
31.5.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje, Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Pravidelné mestské ligy

Pravidelné mestské ligy počas víkendu v stolnom futbale a elektronických šípkach...
 
 
31.5.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

DVcom Premier liga

V piatok sa odohrali dva zapasy DVcom premier ligy v stolnom futbale...
 
 
24.5.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

TOP-ka úspešne za nami

Od piatku 21.mája do nedele 23.mája sa uskutočnila v Rimavskej Sobote posledná TOP-ka v sezóne...
 
 
24.5.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Pravidelné mestské ligy v elektronických šípkach

Cez víkend sa konali v Dart clube v Brezne pravidelné mestské ligy v elektronických šípkach
 
 
24.5.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

CBA Mestské ligy v stolnom futbale

Cez víkend sa konali pravidelné mestské ligy v stolnom futbale...
 
 
24.5.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

OLDSCHOOL

V piatok 21.5.2010 sa konal v dart clube tradičný turnaj OLDSCHOOL a bolo sa opäť na čo pozerať...
 
 
24.5.2010 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Posledné kolo Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov

Posledné kolo Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov vyhral Pavol Bubelíny. Jaroslav Kršteník v konečnom poradí predbehol Miroslava Kupca...
 
 
24.5.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

DVcom Premier liga a Mon Ami liga družstiev

Počas minulého týždňa sa odohrali dva zápasy DVcom Premier ligy v stolnom futbale a odohral sa aj jeden zápas Mon Ami ligy družstiev...
 
 
17.5.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Peter Martin na PDC Austrian Open

Peter Martin sa cez víkend zúčastnil PDC Austrian Open v Salzburgu...
 
 
17.5.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Pravidelné Mestské ligy v elektronických šípkach

Počas uplynulého víkendu sa konali v Dart clube v Brezne pravidelné mestské ligy...
 
 
17.5.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Pravidelné Mestské ligy v stolnom futbale

Cez víkend sa uskutočnili pravidelné mestské ligy v stolnom futbale...
 
 
10.5.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v stolnom futbale

Cez víkend sa uskutočnili pravidelné mestské ligy v stolnom futbale...
 
 
10.5.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach

Cez víkend sa uskutočnili pravidelné mestské ligy v elektronických šípkach...
 
 
10.5.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Peter Martin na EDU Taliansko

Peter Martin sa v dňoch 7-9.mája zúčastnil na EDU Taliansko...
 
 
3.5.2010 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Bowlingová liga XI.kolo

V nedeľu sa konalo v Bowlingovom centre Barbot predposledné kolo Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov...
 
 
3.5.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Akton Fun Cup posledné kolo

Cez víkend sa konalo záverečné kolo Akton Fun Cupu, kde sa rozhodovalo medzi troma hráčmi (Holík, Šramko a Ambros) o celkovom víťazovi...
 
 
3.5.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach

V piatok sa odohrala juniorská liga a mestská liga jednotlivcov v elektronických šípkach...
 
 
3.5.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v stolnom futbale

Cez víkend sa uskutočnili pravidelné mestské ligy v stolnom futbale...
 
 
3.5.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Peter Martin na MČR v Prahe

Peter Martin sa zúčastnil Majstrovstiev Čiech v Prahe...
 
 
22.4.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Peter Martin na Grand Prix v Čechách

Náš hráč Peter Martin sa zúčastnil v dňoch 16-17.4.2010 na II.kole Grand Prix v Olomouci....
 
 
19.4.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Posledný MASTER úspešne za nami

V sobotu 17.4.2010 sa konal v Dart clube posledný Master tejto sezóny. Príjemne prekvapil účasťou, keď v hlavnom turnaji sa zúčastnilo až 62 hráčov. V turnaji juniorov bolo prihlásených 9 hráčov, čo bolo tiež rekord v tejto sezóne.
 
 
19.4.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v stolnom futbale

Počas víkendu sa konali pravidelné mestské ligy...
 
 
19.4.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach

Počas víkendu sa konali pravidelné mestské ligy...
 
 
19.4.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

DVcom Premier liga v stolnom futbale

Vo štvrtok a v piatok sa odohrali štyri zápasy DVcom Premier ligy v stolnom futbale...
 
 
15.4.2010 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Desiate kolo Bowlingovej mestskej ligy jednotlivcov

V nedeľu sa uskutočnilo už v poradí desiate kolo Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov...
 
 
12.4.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v stolnom futbale

Počas víkendu sa konali pravidelné mestské ligy v stolnom futbale
 
 
12.4.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach

V piatok sa konali pravidelné mestské ligy v elektronických šípkach...
 
 
7.4.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje, Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

KTO z KOHO?

Alebo ako to vyzerá 9. kôl pred koncom sezóny v Mestských ligách???
 
 
5.4.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Štvrté kolo Helesat cupu

V sobotu sa konalo v Dart clube v Brezne štvrté kolo Helesat cupu, kde sa najviac darilo Róbertovi Urgelovi...
 
 
5.4.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Veľkonočný pohár pre Slatinskú šípku

V sobotu sa uskutočnil prvý ročník Veľkonočného pohára družstiev v elektronických šípkach. Víťazom sa stala Slatinská šípka.
 
 
5.4.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

DVcom Premier liga v stolnom futbale

Počas veľkonočných sviatkov sa odohralo niekoľko zápasov DVcom premier ligy...
 
 
5.4.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mon Ami liga družstiev

Počas veľkonočných sviatkov sa odohralo niekoľko zápasov Mon Ami ligy družstiev v stolnom futbale....
 
 
5.4.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Veľkonočný pohár v stolnom futbale

V nedeľu sa konal tradičný veľkonočný turnaj dvojíc v stolnom futbale. Po dramatickom finále sa z víťazstva tešili Ján Ambros s Lukášom Porhajašom.
 
 
5.4.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia na MSR družstiev 2010

Naše družstvo odohralo dva zápasy kvalifikácie na MSR družstiev v elektronických šípkach a pripísalo si dve víťazstvá.
 
 
29.3.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Štvrté kolo Akton Fun cupu

V sobotu sa konalo v Dart clube v Brezne štvrté kolo Akton Fun Cupu, kde sa najviac darilo Jánovi Ambrosovi...
 
 
29.3.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Peter Martin víťazom EDU RANKING NEMECKO

Cez víkend sa konal EDU RANKING NEMECKO. Zo Slovenska sú na turnaji Peter Martin, Oto Zmelík, Peter Klementy a Petra Kvasničková. Náš najlepší hráč Peter Martin turnaj vyhral!!!!
 
 
29.3.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy počas víkendu v stolnom futbale

Počas víkendu sa odohrali pravidelné mestské ligy v stolnom futbale. Víťazmi sa stali Piliarkin, Ciesar a Ambros s Michalom Baníkom....
 
 
29.3.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestskí ligy v elektronických šípkach...

V piatok sa odohrali pravidelné mestské ligy v elektronických šípkach...
 
 
25.3.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Majstrovstvá Slovenska v elektronických šípkach

Počas víkendu sa konali v Dolnom Kubíne 13. MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA JEDNOTLIVCOV A 6. MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA STREDNÝCh ŠkôL V ELEKTRONICKÝCH ŠÍPKACH. Tu Vám prinášame stručný report...
 
 
25.3.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stolný futbal počas víkendu

O 17:00 hodine začali svoj program stolný futbalisti...
 
 
25.3.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach počas víkendu

V piatok o 15:00 hodine odštartovala juniorská liga v elektronických šípkach a o 19:00 hodine Mestská liga jednotlivcov...
 
 
25.3.2010 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

IX. kolo Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov vyhral Marcel Dolinský

IX. kolo Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov vyhral Marcel Dolinský....
 
 
15.3.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestké ligy v stolnom futbale

Cez víkend sa konali pravidelné mestské ligy...
 
 
15.3.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach

Mestské ligy v elektronických šípkach počas víkendu
 
 
15.3.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Štvrté kolo krajského pohára v stolnom futbale

V sobotu 13. marca sa konalo v Dart clube štvrté kolo Banskobystrického krajského pohára v stolnom futbale, kde nebolo núdzu o prekvapenia...
 
 
8.3.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Tretie kolo Helesat cupu

V sobotu 6.3.2010 sa uskutočnilo tretie kolo Helesat cupu v tejto sezóne. Turnaja sa zúčastnilo rekordne nízky počet hráčov...
 
 
8.3.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach

V piatok sa konali pravidelné mestské ligy v elektronických šípkach
 
 
8.3.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia na MSR družstiev v elektronických šípkach

V nedeľu odohralo naše družstvo dva zápasy vo Zvolene...
 
 
8.3.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy počas víkendu

Cez víkend sa konali pravidelné mestské ligy v stolnom futbale...
 
 
1.3.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Piaty Master tejto sezóny

V sobotu sa uskutočnil piaty Master stred, ktorý sa konal v Dart clube v Brezne. Naším sa opäť darilo...
 
 
1.3.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v elektronických šípkach

Cez víkend sa konali pravidelné mestské ligy. Opäť nebolo núdzu o prekvapenia...
 
 
1.3.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestké ligy v stolnom futbale

Cez víkend sa konali pravidelné mestské ligy. V jednotlivcoch sa presadil Ondrej Hajdúch...
 
 
1.3.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

DVcom Premier liga a Mon-Ami liga družstiev

Cez týždeň sa odohral po jednom zápase v DVcom Premier lige v stolnom futbale a v Mon-ami lige družstiev v stolnom futbale....
 
 
1.3.2010 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Bowlingová liga jednotlivcov

Mestská Bowlingová liga jednotlivcov mala na programe ôsme kolo...
 
 
23.2.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

RGP Č.Budejovice

Prinášame Vám report z RGP Č.Budejovíc, kde nás reprezentoval Peter Martin...
 
 
22.2.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v stolnom futbale

Cez víkend sa odohrala Grand Paradiso liga do 20 rokov a CBA Mestská liga jednotlivcov a dvojíc v stolnom futbale.
 
 
21.2.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Posledné kolo Stredoškolskej ligy

V stredu 17.2.2010 sa konalo v Dart clube v Brezne posledné tretie Stredoškolskej ligy...
 
 
15.2.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Slovenský Pohár v DART CLUBE v Brezne

V dňoch 12-14.2.2010 sa uskutočnilo v Dart clube v Brezne tretie kolo Slovenského pohára.
 
 
15.2.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Tretia TOP-ka v Beluši

Cez víkend sa konalo na Základnej škole v Beluši tretie kolo TOP-ky v elektronických šípkach...
 
 
10.2.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víťazom druhého kola ligy o Majstra školy sa stal Lukáš Urban

V stredu sa na pravidelnom šípkarskom krúžku konalo aj druhé kolo ligy o Majstra školy...
 
 
9.2.2010 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Siedme kolo Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov

V nedeľu sa uskutočnilo už v poradí siedme kolo Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov...
 
 
8.2.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Peter Martin obsadil tretie miesto na EDU Hungaria

V sobotu sa konalo v Maďarskej Budapešti EDU Ranking Hungaria, kde sa turnaja zúčastnili aj traja naši hráči Peter Martin, Matej Putnok a Miriam Faráriková. Matej Putnok skončil na 65.mieste a Peter Martin skončil na výbornom treťom mieste..
 
 
8.2.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

CBA Mestská liga a Grand Paradiso liga

V piatok 5. februára sa odohrala CBA Mestská liga jednotlivcov a Grand Paradiso liga do 20 rokov. V sobotu sa konala CBA Mestská liga dvojíc...
 
 
8.2.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Turnaj na Základnej škole K.Rapoša

Vo štvrtok sa konal na Základnej škole K. Rapoša turnaj v elektronických šípkach o Majstra školy...
 
 
8.2.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska družstiev v elektronických šípkach

V nedeľu sme hrali dva domáce zápasy proti zatiaľ najlepším družstvám súťaže. V prípade dvoch víťazstiev by sme sa dostali na čelo tabuľky.
 
 
1.2.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

CBA Mestská liga a Grand Paradiso liga cez víkend

V piatok 29. januára sa odohrala CBA Mestská liga jednotlivcov a Grand Paradiso liga do 20 rokov. Roland Botka vyhral ligu do 20 rokov a dostal sa na priebežné prvé miesto v tabuľke a Mária Giertlová opäť vyhrala ligu jednotlivcov...
 
 
1.2.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Tretí krajský pohár za nami

V sobotu sa konalo tretie kolo Bansko-Bystrického krajského pohára v stolnom futbale, kde sa zamiešalo poradím...
 
 
27.1.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Peter Martin v Česku opäť víťazne

Peter Martin vyhral v Českom Vsetíne turnaj mužov, keď vo finále porazil Romana Chudeja. Tretí bol Majster Európy z Prahy Plšek Ondrej.
 
 
25.1.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Helesat cup má za sebou druhé kolo

V sobotu sa odohralo druhé kolo Helesat cupu, kde tentoraz dominovali Martin Macuľa a Martin Škantár...
 
 
25.1.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoškolská liga

V stredu 20. januára odohrali Stredné školy druhé kolo Stredoškolskej ligy Stred v Lučenci. Chlapci z Hotelovej Akadémie opäť vyhrali, u dievčat si umiestnenie v prvej trojke z minulého kola vybojovali iba zo Strednej Zdravotníckej Školy Lučenec B
 
 
25.1.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

CBA Mestská liga počas víkendu

CBA Mestská liga počas víkendu bola napínavá, Ján Ambros opäť znížil náskok Márii Giertlovej z celkovej tabuľky CBA Mestskej ligy.
 
 
18.1.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Naše hráčky na Majstrovstvách sveta vo Francúzsku

Miroslava Kolesárová, Miroslava Giertlová a Mária Giertlová sa zúčastnili v dňoch 7-10.januára Majstrovstiev Sveta vo Francúzskom Nantes....
 
 
18.1.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Tretie kolo Akton Fun Cupu

V sobotu 16.januára sa uskutočnilo v Dart clube Brezno tretie kolo úspešného turnaja Akton fun cup. Po treťom kole sa na čelo tabuľky dostal Jaroslav Holík zo Zvolena...
 
 
18.1.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Turnaje počas víkendu

Cez víkend sa odohrali všetky pravidelné ligy v stolnom futbale. Odohral sa aj jeden zápas v Premier lige a Mon-Ami lige družstiev...
 
 
18.1.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Peter Martin získal v Česku double

V sobotu sa stretlo v Zlatníkoch 43 mužov na prvom tohtoročnom turnaji Českého pohára. Nechýbal tu ani náš najlepší hráč Peter Martin, ktorý opäť dosiahol výborný výsledok, keď na tomto turnaji nenašiel premožiteľa...
 
 
18.1.2010 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Šieste kolo Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov

V nedeľu sme sa opäť stretli v Bowlingovom centre Barbot, kde sme sa zúčastnili šiesteho kola Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov v tejto sezóne. Od začiatku podávali hráči vyrovnané zápasy, keď po štvrtom kole bolo medzi prvým a desiatym miestom len 37 bodov.
 
 
12.1.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia na MSR družstiev region B. Bystrica

V nedeľu 10. januára boli na programe 7. a 8. kolá, ligy družstiev region Banská Bystrica, ktorá je zároveň aj kvalifikáciou na MSR družstiev. Zaujímavé duely sa hrali v Prievidzi a v Novákoch, kam zavítali nováčikovia súťaže DC Phoenix Lučenec a DC 69 Rimavská Sobota.
 
 
11.1.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Štvrtý Master Stred tejto sezóny

V sobotu sa o 10:00 hodine začal štvrtý Master v tejto sezóne a prvý v tomto roku. Zúčastnilo sa na ňom až 55 hráčov v hlavnom turnaji, 18 žien a 7 juniorov, čo bola veľmi dobrá účasť.
 
 
11.1.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy počas víkendu

V piatok sa odohralo ďalšie kolo Grand Paradiso ligy do 20 rokov, kde chýbala tentoraz priebežná vedúca Miroslava Giertlová, ktorá sa zúčastnila finále Majstrovstiev sveta v stolnom futbale...
 
 
4.1.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga v novom roku

V sobotu v novom roku sa odohrala CBA mestská liga dvojíc v stolnom futbale, kde sa tentoraz hrali losované dvojice. Do turnaja sa prihlásilo 5 dvojíc a nechýbali tu ani tri naše Reprezentantky Slovenskej Reprezentácie Mária Giertlová, Miroslava Giertlová a Miroslava Kolesárová, ktoré sa v dňoch 7-10.1.2010 zúčastnia World Cupu vo Francúzskom Nantes. Najlepšiu formu z posledných turnajoch ukazuje Miroslava Giertlová, ktorá teraz spoločne s Petrom Marčekom nenašli premožiteľa a turnaj s prehľadom vyhrali. Druhé miesto obsadila Terézia Turňová, ktorá hrala s Lukášom Porhajašom. Tretie miesto obsadila Mária Giertlová, ktorá hrala tentoraz s Jánom Ambrosom.
 
 
4.1.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Premier liga v stolnom futbale

Počas vianočných sviatkov sa odohralo niekoľko zápasov premier ligy...
 
 
4.1.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mon Ami liga družstiev v stolnom futbale

Počas vianočných sviatkov sa odohralo niekoľko zaujímavých výsledkov v Mon Ami lige družstiev v stolnom futbale...
 
 
4.1.2010 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Vianočný Bowlingový turnaj

V nedeľu 27.12.2009 sa uskutočnil vianočný turnaj v Bowlingu, ktorý bol súčasťou Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov. Do turnaja sa prihlásilo rekordný počet 20 hráčov. O najväčšie prekvapenie turnaja sa postarala stála hráčka Eva Mešťanová...
 
 
4.1.2010 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská Bowlingová liga družstiev

Počas sviatkov sa odohralo aj niekoľko zápasov Mestskej Bowlingovej ligy družstiev...
 
 
28.12.2009 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje, Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Šípkari verzus stolní futbalisti

V nedeľu sa konal už v poradí tretí ročník prestížneho turnaja šípkari verzus stolný futbalisti. Šípkari chceli zápas, aj napriek slabšej zostave oproti minulému roku, vyhrať.
 
 
28.12.2009 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy počas víkendu

V piatok a v sobotu sa odohrala CBA Mestská liga v stolnom futbale, v ktorých si Mária Giertlová upevnila prvé miesto v priebežnom poradí...
 
 
28.12.2009 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

CHRISTMAS CUP

Vo štvrtok na štedrý deň sa konal tradičný vianočný Christmas Cup, kde sme sa za účasti 15 dvojíc mohli pozerať na zaujímavé zápasy...
 
 
14.12.2009 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Naši mladí hráči sa presadili na Slovenskom pohári

V dňoch 11.-13.12.2009 sa uskutočnil v Bratislavskom podniku MACHNÁČ PUB druhé kolo Slovenského pohára v stolnom futbale...
 
 
14.12.2009 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Druhá TOP-ka v tejto sezóne v Prešove

Peter Martin vyhral piatkový cricket a pridal druhé miesto v hlavnom turnaji mužov. Martin Macuľa vyhral turnaj juniorov...
 
 
14.12.2009 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska Stredných škôl

Vo štvrtok sa konalo prvé kolo kvalifikácie na Majstrovstvá Slovenska Stredných škôl, kde pri účasti 14 chlapčenských a 11 dievčenských družstiev sa očakávalo, ktoré školy budú udávať tempo.
 
 
7.12.2009 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Druhé kolo Akton Fun cupu

V sobotu 5.12.2009 sa odohralo druhé kolo úspešného pohára Akton Fun cup. Nebolo núdzu o prekvapenia...
 
 
7.12.2009 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

CBA mestská liga jednotlivcov v stolnom futbale

V piatok sa odohrala aj CBA mestská liga jednotlivcov v stolnom futbale a mestská liga jednotlivcov v elektronických šípkach. V stolnom futbale sa opäť presadila Terézia Turňová, ktorá po tretí krát za sebou turnaj vyhrala. Vo finále zdolala Borisa Baníka, ktorý síce vo finále pravej strany najprv vyhral, ale v celkovom dva krát nestačil na Terku. Tretie miesto obsadil Lukáš Porhajaš. Sklamanie bolo až deviate miesto Jána Ambrosa, ktorému turnaj vôbec nevyšiel.
 
 
7.12.2009 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga jednotlivcov v elektronickcých šíokach

V mestskej lige jednotlivcov v elektronických šípkach dominoval Matej Putnok, ktorý najprv v skupine nenašiel premožiteľa a potom aj vo vyraďovacom KO pavúku nenašiel premožiteľa. Najprv si poradil s Bedrichom Štyndlom a vo finále dokázal poraziť Zdenka Pampuríka. O tretie miesto porazil Erik Jenča Bedricha Štyndla.
 
 
7.12.2009 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V nedeľu sa odohrala Kvalifikácia družstiev na MSR v el. šípkach

V nedeľu odohralo naše družstvo dva zápasy extraligy družstiev doma proti družstvám DC Galaxia Zvolen a D.C. Bukovinka Zvolen. V prvom zápase proti DC Galaxia Zvolen sme od začiatku dominovali a nedali súperovi šancu. Vyhrali sme jednoznačne 14:2, kde Matej Putnok získal štyri body, Peter Pocklan, Ivan Fiľo a Pavol Melicher získali po tri body a jeden bod získal Martin Macuľa. V druhom zápase sme proti Bukovinke začali presne naopak a po prvých štyroch zápasoch sme prehrávali 1:4. Postupne sme však náskok súpera dotiahli a zápas priviedli až do predĺženia, kde sme súperovi nedali šancu a vyhrali. Body našich: Putnok 3,5 bodu, Pampurik a Macuľa po 2,5 bodu a Melicher získal 1,5 bodu.
 
 
7.12.2009 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Dva zápasy Mestskej bowlingovej ligy družstiev

Minulý mesiac sa odohrali dva zápasy Mestskej Bowlingovej ligy drustiev...
 
 
7.12.2009 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Štvrté kolo Bowlingovej ligy Jednotlivcov úspešne za nami

V nedeľu sa uskutočnilo už štvrté kolo Mestskej Bowlingovej ligy Jednotlivcov. Víťaz posledných dvoch kôl Jaroslav Kršteník nečakane zakopol...
 
 
1.12.2009 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

5. Slovenský pohár v steeloch

Do turnaja sa zaprezentovalo 49 hráčov, ktorí boli rozdelení do 16 skupín. Z každej skupiny postupovali prví dvaja hráči do KO pavúka. Turnaj vyhral Pavel Drtil. 2. miesto Milan Dudáš, 3. miesto Luboš Pivarč a Oto Zmelík, 5. miesto Ladislav Dianovský, Marek Polák, Miloš Bédy a Martin Macuľa.
 
 
1.12.2009 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Majstrovstvá Slovenska v steeloch 2009

Do turnaja Majstrovstiev Slovenska sa prihlásilo 48 hráčov. Hráči boli rozdelení do 8 skupín, z každej skupiny postupovali dvaja najlepší do KO pavúka. V skupinách sa hralo na 2 víťazne legy, v pavúku na 6 víťazných legov.
 
 
30.11.2009 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

MSR v steeloch na Táľoch, Peter Martin vicemajster Slovenska

Od piatku 27. novembra do nedele 29. novembra sa uskutočnili v priestoroch reštaurácie Stodola na Táloch Majstrovstvá Slovenska v steeloch. Súčasťou Majstrovstiev bolo aj piate kolo Slovenského pohára v steeloch ako aj posledné kolá Steelovej ligy družstiev.
 
 
30.11.2009 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

5. kolo Slovenského pohára v steeloch pre Pavla Drtila

V sobotu bolo na programe piate kolo Slovenského pohára v steeloch. Za účasti 49 hráčov sa najprv hrali skupiny kde sa podarilo všetkým okrem Andreja Škantára a Petra Pocklana postúpiť do pavúka.
 
 
30.11.2009 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy počas víkendu

V piatok a v sobotu sa konali v Dart clube aj pravidelné mestské ligy v stolnom futbale, kde opäť dominovali dievčatá.
 
 
23.11.2009 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia družstiev pokračovala 3. a 4. kolom

V nedeľu pokračovala v Banskobystrickom regione, tretím a štvtým kolom kvalifikácia družstiev na MSR. Na domácej pôde sa prvý krát predstavili nováčikovia z Veľkého Krtíša a zo Slatiny.
 
 
23.11.2009 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Druhý krajský pohár za nami

Dňa 21.11.2009 sa uskutočnilo druhé kolo Bansko Bystrického krajského pohára.
 
 
23.11.2009 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Peter Martin opäť žiaril

Veľkú radosť nám urobil Peter Martin, ktorý sa zúčastnil Majstrovstiev Čiech a v silnej konkurencii sa dokázal presadiť.
 
 
23.11.2009 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Premier liga a Mon Ami liga družstiev v stolnom futbale

Odohralo sa niekoľko zápasov premier ligy v stolnom futbale a jeden zápas Mon Ami ligy družstiev v stolnom futbale
 
 
16.11.2009 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Tretí Master tejto sezóny úspešne za nami

V sobotu 14.11.2009 sa o desiatej začal v poradí tretí Master tejto sezóne. Nechýbali na ňom ani naši najlepší hráči. V hlavnom turnaji mužov sa zúčastnilo 54 hráčov a od začiatku diktovali tempo naši hráči.
 
 
16.11.2009 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

MESTSKÁ LIGA v el. šípkach Brezno - 10. kolo 501 DO

V piatok sa hrala mestská liga jednotlivcov v elektronických šípkach, kde sa pred turnajom Master chceli rozcvičiť viacerý hráči, čo sa prejavilo aj na účasti.
 
 
16.11.2009 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské kolá v stolnom futbale

V piatok sa hrala Grand Paradiso liga do 20 rokov v stolnom futbale, CBA mestská liga jednotlivcov a v sobotu CBA mestská liga dvojíc...
 
 
16.11.2009 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Tretie kolo Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov

V nedeľu sa uskutočnilo tretie kolo Mestskej Bowlingovej ligy Jednotlivcov. Turnaja sa zúčastnilo rekordného počtu hráčov, čo nás nesmierne teší. Zároveň stúpa účasť žien, čo je určite dobrým znamením.
 
 
10.11.2009 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prvé kolo kvalifikácie družstiev na MSR

Prvé kolo kvalifikácie družstiev na MSR sme začali výhrou a prehrou. V prvom zápase sme vyhrali po predĺžení s Novákmi, potom sme prehrali s Prievidzou.
 
 
9.11.2009 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Kvalifikácia východnej Európy na PDC MS

Peter Martin sa v piatok zúčastnil kvalifikácie východnej Európy na PDC Majstrovstvá Sveta v Bratislave, kde určite nebol do počtu.
 
 
9.11.2009 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

WDF Czech Open v Prahe

V sobotu cestoval Peter Martin do Prahy na WDF Czech Open. Turnaja sa zúčastnili viacerý špičkový hráči z celej Európy, kde v tvrdej konkurencii skončil Peter Martin na 33.mieste. Najlepší výsledok Slovenského hráča dosiahol Ľuboš Pivarč, ktorý skončil na 17.mieste.
 
 
9.11.2009 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga v elektronických šípkach

V piatok bolo na programe tiež Mestská liga jednotlivcov v elektronických šípkach.
 
 
9.11.2009 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Slovenský pohár v Bardejove

Stolný futbalisti mali na programe prvé kolo Slovenského pohára v Bardejove.
 
 
9.11.2009 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestské ligy v stolnom futbale

V piatok sa odohrala iba CBA mestská liga jednotlivcov a v sobotu CBA mestská liga dvojíc.
 
 
30.10.2009 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga v elektronických šípkach

V piatok o 19:00 hodine bolo na programe ôsme kolo mestskej ligy v elektronických šípkach jednotlivcov. Dobrú formu predviedol Peter Pocklan.
 
 
30.10.2009 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víkendové mestské ligy v stolnom futbale

V piatok o 17:00 hodine sa začala Grand Paradiso liga do 20 rokov v stolnom futbale, kde sa očakávalo či Miroslava Giertlová opäť vyhrá a potvrdí dominanciu v lige. V CBA mestská liga jednotlivcov v stolnom futbale sa opäť zúčastnil Boris Baník a tak sa očakávalo, či sa dokáže opäť presadiť a turnaj vyhrať.
 
 
26.10.2009 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Druhé kolo Mestskej Bowlingovej ligy Jednotlivcov

V nedeľu 25.10.2009 sa konalo druhé kolo Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov v Bowlingovom centri Barbot.
 
 
26.10.2009 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Ďalšie kolá mestských líg úspešne za sebou

Stolný futbalisti mali tento víkend voľnejší, ale aj napriek tomu sa bolo na čo pozerať. Miroslava Giertlová zostala aj po ôsmom kole neporazená, Boris Baník opäť potvrdil svoje kvality...
 
 
26.10.2009 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Peter Martin opäť zažiaril !!!

Minulý týždeň sa okrem pravidelných mestských líg konalo v dňoch 23.-25.10.2009 v Slovenskom Grobe aj Európsky pohár EDU RANKING SLOVAKIA, ktorého súčasťou bola v posledný deň turnaja aj prvá TOPka v tejto sezóne. Nechýbali tu ani naši hráči, ktorý ukázali, že patria medzi Slovenskú špičku. Najviac zažiaril Peter Martin, ktorý sa umiestnil tri krát dostal na stupeň víťazov.
 
 
14.10.2009 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

1. kolo Mestskej ligy v Bowlingu

V nedeľu bolo na programe prvé kolo Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov, kde sa turnaja zúčastnilo 16 hráčov. Pravidlá súťaže sa upravili, aby sme prispeli k skvalitneniu samotného turnaja. Všetci hráči mali odohrať po šesť hier a zo súčtu bodov sa z prvenstva mohol radovať hráč, ktorý ich nahral najviac.
 
 
12.10.2009 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Mestská liga a Slovenský pohár v Steeloch

V piatok o 19:00 hodine bolo na programe šieste kolo mestskej ligy jednotlivcov v elektronických šípkach. V sobotu bol na programe Slovenský pohár v Steelových šípkach v Istebnom, kde sa odohrali aj dve kolá Steelovej ligy družstiev a nechýbali tu ani naši hráči.
 
 
12.10.2009 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Víkendové kolá Mestskej ligy

V piatok sa začalo Grand Paradisou ligou do 20 rokov v stolnom futbale, kde sme zaznamenali rekordnú účasť, čo nasvedčuje stúpajúcemu záujmu o stolný futbal. Vo večerných hodinách sa odohrávala CBA mestská liga jednotlivcov. V sobotu po zápase našej reprezentácie sa odohralo ďalšie kolo CBA mestskej ligy dvojíc v stolnom futbale.
 
 
6.10.2009 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Druhý Master v sezóne v znamení Zvolenských hráčov

V sobotu sa v Dart clube konal druhý Master tejto sezóny a v Brezne sme privítali hráčov z celého stredoslovenského regionu. Hralo sa vtroch kategóriách a to hlavný turnaj, ženy a juniori.
 
 
21.9.2009 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Prvý Master tejto sezóny v Brezne

V sobotu sa od 11 00 hodiny konal v Dart clube prvý turnaj kategórie Master v tejto sezóne. Začiatok sezóny býva každý rok veľkou neznámou a ani teraz sme nemali prehľad koľko hráčov zavíta do Brezna. Napokon mohli byť organizátori spokojní, keď sa v hlavnom turnaji predstavilo 47 hráčov, žien štartovalo 14 a predstavili sa nám aj juniori, ktorých bolo 5.