icona

Záverečné kolo MBL - dvojíc, ukončenie sezóny

29.6.2017 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
  V nedeľu 18. júna bolo v Bowlingovom centre Barbot na programe záverečné kolo turnaja dvojíc a zároveň prebehlo aj vyhodnotenie sezóny MBL jednotlivcov a dvojíc. V piatom záverečnom kole dvojíc sa najlepšie darilo dvojici Zelenčík - Kochan, ktorá so ziskom 965 bodov turnaj vyhrala. O druhom v poradí rozhodlo až vyšší náhod v 4. kole, keď dvojica Bubelíny - Praslička nahrala 191 bodov a tento výsledok ich posunul na druhé miesto, keďže v konečnom zúčtovaní mali rovnaký počet 953 bodov ako nakoniec tretí manželia Žiakovci. V konečnom poradí sa však nič nezmenilo a jednotlivé páry si svoje pozície ustrážili. Víťazmi MBL dvojíc sa tak pre ročník 2016 / 2017 stali Renáta Turisová a Ľubomír Húsenica, na druhom mieste skončili Ľuboš Žiak a Marta Žiaková a do prvej trojky sa ešte zmestili Bubelíny Ľuboš a Praslička Peter. V MBL jednotlivcov pre tento ročník titul získala Renáta Turisová, na druhom mieste skončil Jozef Kocúr, tretie miesto obsadil Ľubomír Húsenica, štvrtá skončila Marta Žiaková, piaty bol Bubelíny Ľuboš a šiestu oceňovanú priečku obsadil Pavel Pančík. Týmto by sme sa chceli poďakovať za účasť na turnajoch všetkým hráčom a všetkým priaznivcom bowlingu a tak isto veľká vďaka patrí sponzorovi súťaže Barbot Slovakia s. r. o.. tešíme sa na Vás znovu v septembri.