icona

Master číslo I.

 
1.10.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu bol na programe v dart clube prvý master sezóny v el. Šípkach. Do hlavného turnaja sa prihlásilo 40 hráčov. V semifinále A-čka sa stretli Peter Klementy a Pavel Melicher. V zápase dominoval Peter Klementy čo potvrdil aj víťazstvom 3:1 a postupom do finále A-čka. V druhom semifinále sa stretli Kristián Schwarzbacher a Dušan Strieš. Kristián Schwarzbacher bol blízko k postupu do finále A-čka, ale nezvládol posledný krôčik čo využil Dušan Strieš a porazil svojho súpera 3:2. Aj vo finále A-čka ukázal Peter Klementy dobrú formu a Dušana Strieša porazil 3:1. V B-čku sa na pozícii 5-6 stretli Juraj Jakubove a Pavel Melicher. Viťazom zápasu sa stal Pavel Melicher, ktorý si poradil s Jurajom 3:1. 5-6 miesto obsadil aj Ján Tuharský, ktorý nestačil na Kristiána Schwarzbachera, s ktorým prehral 3:2. Štvrté miesto na turnaji obsadil Kristián Schwarzbacher, ktorý prehral s Pavlom Melicherom 3:0. Vo finále B-čka si poradil Pavel Melicher s Dušanom Striešom 3:1. Vo finále vrátil Pavel Melicher prehru z A-strany pavúka Petrovi Klementymu, ktorý premarnil za stavu 2:2 šnacu na víťazstvo a po výhre 3:2 si Pavel Melicher vynútil opakované finále. V opakovanom finále porazil Pavel Melicher Petra Klementyho 3:1 a stal sa víťazom mastra.

Do ženského turnaja sa prihlásilo 6 žien. Vo finále A-čka sa stretli Lucia Jankovská a Mária Giertlová. Postup do finále si vybojovala Lucia Jankovská, ktorá porazila Máriu Giertlovú 2:0. Vo finále B-čka sa po druhý krát na turnaji stretli Mária Giertlová a Eva Brádňanská. Postup do finále si vybojovala Eva Brádňanská, ktorá vrátila Márii prehru z A-čka, keď ju porazila 2:1. Vo finále si Eva Brádňanská vybojovala opakované finále vďaka výhre 2:1. Víťazkou mastra sa stala Lucia Jankovská po výhre 2:1 v opakovanom finále.

Do turnaja juniorov sa prihlásili štyria hráči. Víťazom turnaja sa stal Tomáš Caban. Druhé miesto obsadil Michal Uhrin. Svoj prvý turnaj zakončila tretím miestom Nikoleta Mátéová. Štvrté miesto obsadil Tobiáš Kováčik.

V turnaji losovaných dvojíc si víťazstvo vybojovala dvojica Slavomír Giertl- Miloš Kurpáš, ktorý si vo finále poradili s dvojicou Pavel Melicher- Monika Mátéová. Tretie miesto obsadila dvojica Erik Poliak-Tobiáš Kováčik.

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: