icona

MBL jednotlivcov a dvojíc

20.3.2017 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
  26. februára bolo na programe 3. kolo bowlingovej ligy dvojíc, ktorého sa zúčastnilo 9 párov. Najlepšie si počínali manželia Žiakovci Marta a Ľubo, ktorí so ziskom 958 bodov tretí turnaj sezóny vyhrali. Na druhom mieste skončili Renáta Turisová a Ľubo Húsenica, ktorí zaostali za víťazmi 11 bodov. Prvú trojku uzavreli Jozef Kocúr s Michalom Tajbošom s náhodom 943 bodov. Mestská liga jednotlivcov bola na programe 12. marca a pri účasti 16 hráčov sa najlepšie darilo Jozefovi Kocúrovi so ziskom 1017 bodov. Tisícku prekročil ešte Ľuboš Bubelíny s 1007 bodmi obsadil parádne druhé miesto. Ľuboš v dvoch rundách pokoril aj dvesto bodovú hranicu a to v prvom kole 202 bodov a v piatom dokonca 211 bodov, no výpadok v 4. kole kedy nahral len 122 bodov ho stál prvenstvo v turnaji. Prvú trojku doplnil nestarnúci Miško Tajboš, ktorý ukazuje, že bowling sa dá hrať v každom veku....