icona

MASTER V

 
22.4.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa konal v poradí piatí master. Do hlavného turnaja sa prihlásilo len 22 hráčov. V semifinále A-čka sa stretli Peter Klementy a Erik Poliak. Peter potvrdil úlohu favorita a Erika Poliaka porazil 3:0. V druhom semifinále na seba narazili Pavel Melicher a Peter Pocklan. Postup do finále A-čka si vybojoval Pavel Melicher, ktorý porazil Petra Pocklana 3:0.  Vo finále A-čka dovolil Peter Klementy uhrať Pavlovi Melicherovi len jeden leg. Pavel Melicher sa ujal vedenia 1:0, ale potom už úradoval Pater Klementy a Pavla Melichera porazil 3:1. V B-čku sa na pozícii 5-6 stretli Martin Ziman a Peter Pocklan. Víťazstvo si vybojoval Martin Ziman, ktorý Petra Pocklana porazil 3:1. Spoločne s Petrom Pocklanom skončil na 5-6 mieste Erik Poliak, ktorý prehral s Pavlom Horníkom 3:2. Podobne ako na predchádzajúcom mastri aj teraz obsadil štvrté miesto Pavol Horník. S Martinom Zimanom prehral 3:1. Tretie miesto na turnaji obsadil Pavel Melicher, ktorý prehral s Martinom Zimanom 3:2. Vo finále sa stretli dvaja hráči z Rožnavy. Martin Ziman sa nezľakol skúsenejšieho Petra Kelmentyho a porazil ho 3:2. Opakované finále prinieslo znova drámu a plný počet legov. Za stavu 2:2 mal Martin Ziman 4 šípky na víťazstvo, ale Peter Klementy to ustál a mohol sa radovať z víťazstva na mastri.

 

V turnaji žien sa predstavilo 7 hráčok. Vo finále A-čka sa stretli Alexandra Šmidová a Dominika Púpalová. Postup do finále si vybojovala Dominika Púpalová. Vo finále B-čka vrátila Mária Giertlová prehru z A-strany pavúka Alexandre Šmidovej a víťazstvom 2:0 ju odsunula na tretie miesto. Víťazstvo na turnaji si vybojovala Dominika Púpalová, ktorá porazila Máriu Giertlovú 2:1   

V doplnkovom turnaji losovaných dvojíc si víťazstvo vybojovala dvojica Melicher-Tuharský. Vo finále porazili dvojicu Pocklan-Ziman. Tretie miesto si odniesli Klementy-Čellárová.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: