icona

Víťazom prvého mastra PETER KLEMENTY

 
18.9.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa v dart clube konal prvý master sezóny. Do hlavného turnaja sa prezentovalo 55 hráčov. Od začiatku sa hrali vyrovnané zápasy. Dobrý výkon predviedol Miroslav Juhasz, ktorý bol blízko k výhre nad Petrom Klementym, ale nezvládol posledný krok a prehral s ním 2:1. Na pozícii 5-6 skončili Vlado Rajnoha zo Zlatých Moraviec a domáci hráč Kristián Schwarzbacher. Štvrté miesto na turnaji obsadil Dušan Strieš. Že chlapci zo Zlatých Moraviec neprišli len na výlet ukázal Juraj Hlavatý, ktorý obsadil tretie miesto a tesne mu ušlo finále, keď prehral s Pavlom Melicherom 3:2. Vo finále sa stretli Pater Klementy a Pavel Melicher. Výhodu vo finále si vybojoval Peter Klementy, ktorý svojho súpera porazil vo finále A-čka 3:2 . Aj vo finále si lepšie počínal Peter Klementy a svojho súpera porazil tento krát 3:1 a stal sa víťazom turnaja.

Do turnaja žien sa prihlásilo 8 hráčok a svoju dominanciu opäť ukázala Lucia Jankovská, ktorá vyhrala turnaj bez väčších problémov. Na druhom mieste skončila Zuzana Fedorová z Novák, ktorá prešla celým B-čkom, keď v prvom zápase nestačila na Ľubicu Ľuptákovú. Tretie miesto obsadila Mária Šufliarská z Detvy.

V turnaji juniorov si víťazstvo vybojoval Martin Ziman, ktorý vo finále porazil Denisa Fábryho. Svoj prvý turnaj odohral Zdenko Pampúrik a hneď bolo z toho tretie miesto.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: