icona

Sen o postupe 1. Dc Brezno B na MSR družstiev sa rozplynul v Lučenci

 
8.4.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Včera sa v Dart klube v Lučenci odohrali záverečné zápasy kvalifikácie na MSR družstiev medzi tímami Dart klubu Lučenec a 1. DC Brezno.

1. Dart club Brezno A zvládol úlohu favorita a vyhral obidva zápasy, keď najprv zdolal lučenecké Ačko 11 : 5 a potom chalani pridali aj druhú výhru, keď pomerne hladko zdolali lučenecký B tím 12 : 4.

O priamy postup na MSR sa stretli lučenecké béčko s naším B tímom. Našich hráčov posúvalo na záverečný turnaj akékoľvek víťazstvo s jedným z týchto dvoch družstiev. No sen sa začal rozplývať hneď v prvom duely, keď naši hráči nezvládli zápas s Lučencom B a prehrali ho tesne 7 : 9, aj napriek tejto prehre si mohli ešte účasť zabezpečiť v duely proti Lučencu A, ktorému patrí v tabuľke predposledné miesto. No nepodaril sa ani tento záverečný krôčik a prehrali s domácim Lučencom A 6 : 10.

Postup nášho tímu je už len čisto v teoretickej rovine momentálne sa náš tím nachádza na postupovej piatej priečke, ale šiesty Zvolen B stráca na nich len jeden bod a k dobru má odohrať ešte dva duely už s istými postupujúcimi Zvolenom A a Zvolenom C, a je len málo pravdepodobné že by Zvolen B nezvládol aspoň jeden z týchto dvoch zápasov.

Zostavy v ktorých nastúpili tímy v Lučenci : Dart klub Lučenec A - Martina Vidová, Michal Súlovský, Miloš Vesteg a Marcel Adámek. Dart klub Lučenec B : Róbert Brozman, Patrik Hevízi, Milan Kočiš, Dávid Bodzáši, Peter Kováčik.

1. DC Brezno A : Peter Pocklan, Ivan Fiľo, Jozef Lipiansky a Erik Poliak. 1. DC Brezno B : Martin Macuľa, Lucia Pocklanová, Ján Králik, Kristián Schwarzbacher, Ján Ambrós.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: