icona

Mestská liga mužov v El. šípkach

21.6.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)

V piatok pokračoval mestská Sirius liga v el. Šípkach. V semifinále A-čka sa v hornej časti pavúka stretli Kristián Shwarzbacher a Ján Pauliak. Postup do finále A-strany pavúka si vybojoval Ján Pauliak, ktorý porazil Kristiána Shwarzbachera 2:0. V druhom semifinále sa stretli Berco Warszawski a Pavel Melicher. Zápas lepšie zvládol Berco Warszawski, ktorý si pripísal jedno bingo a skalp Pavla Melichera po výhre 2:0. Vo finále A-čka si Berco Warszawski poradil aj s Jánom Pauliakom 2:0 a postúpil do finále. V B-čku sa na pozícii 5-6 stretli Slavomír Giertl a Krisitán Schwarzbacher. Za kratší koniec ťahal Slavomír Giertl, ktorý prehral s Kristiánom Schwarzbacherom 2:1. Rovnakú pozíciu obsadil aj Martin Rosík, ktorý prehral s Pavlom Melicherom 2:1. Štvrté miesto na turnaji obsadil Kristián Schwarzbacher, ktorý prehral s Pavlom Melicherom 2:0. Vo finále B-čka si Pavel Melicher poradil s Jánom Pauliakom 2:1 a odsunul ho na tretie miesto. Vo finále vrátil Pavel Melicher prehru z A-čka Bercovi Warszawskému, keď ho porazil 2:0 a rovnakým výsledkom si s Bercom poradil aj v opakovanom finále a stal sa víťazom turnaja