icona

Záver sezóny v Dart clube

8.6.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)

V Grand Paradiso lige do 20 rokov v stolnom futbale sa v konečnej tabuľke nič nezmenilo, keď víťazom sa stal už niekoľko kôl pred koncom Roland Botka, ktorý mal pred druhou Miroslavou Giertlovou náskok 280 bodov. Na treťom mieste skončil Marian Piliarkin so stratou 50 bodov na druhé miesto.

Vo večernej CBA Mestskej lige jednotlivcov v stolnom futbale sa v piatok opäť darilo dievčatám. Turnaj vyhrala Mária Giertlová, ktorá vo finále zdolala Miroslavu Giertlovú. Tretie miesto obsadila Terézia Turňová. V celkovom poradí jednotlivcov sa z víťazstva mohol tešiť už dávnejšie Ján Ambros. Na druhom mieste sa umiestnila Mária Giertlová a tretie miesto patrí Miroslave Giertlovej.

V sobotu sa konalo aj posledné kolo CBA Mestskej ligy dvojíc v stolnom futbale, kde to bolo tiež dramatické. Nakoniec sa z víťazstva mohli tešiť Mária Giertlová a Martin Šulek, pred Miroslavou Giertlovou s Martinom Ciesarom. Tretie miesto v sobotu obsadili Adam Demian a Peter Marček. V celkovom poradí dvojíc sa z víťazstva radovala Miroslava Giertlová, ktorá ma 80 bodov náskok pred druhým Jánom Ambrosom. Tretie miesto patrí Adamovi Demianovi.

V celkovej tabuľke CBA Mestskej lige sa na prvom mieste umiestnil Ján Ambros. Druhé miesto patrí Miroslave Giertlovej, ktorá si s 18 bodovým náskokom udržala druhé miesto pred treťou Máriou Giertlovou. Štvrté miesto obsadila Terézia Turňová, ktorá má náskok 14 bodov pred piatym Adamom Demianom. Šieste miesto obsadil Peter Marček.