icona

Mestské ligy v el. šípkach

 
3.6.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V piatok sa v Dart clube hrali predposledné kolá mestskej ligy v elektronických šípkach. V skupine sa najviac darilo Erikovi Poliakovi, ktorý obsadil prvé miesto. Erik Poliak si minulý týždeň obliekol Slovesnký dres, keď nás reprezentoval na Majstrovstvách Európy v Tureckej Antalyi, kde obsadil v juniorskom turnaji štvrté  miesto a z turnaja vypadol tesne pred stupňami víťazov. Druhé miesto v skupine obsadil Kristián Schwarzbacher. Tretie miesto patrilo Jánovi Králikovi a do semifinále zo štvrtého miesta postupoval Peter Švikruha. V semifinále si Erik Poliiak poradil s Petrom Švikruhom ľahko 3:0. V druhom semifinále nepripustil drámu ani Kristián Schwarzbacher a s Jánom Králikom vyhral 3:1. V súboji o tretie miesto bol úspešnejší Peter Švikruha, ktorý dokázal zvíťaziť nad Jánom Králikom 3:2. Vo finále sa z turnajového víťazstva po vyrovnanom zápase radoval Erik Poliak, ktorý porazil Kristiána Schwarzbachera 3:2.

Vo večernej Sirius mestskej lige v elektronických šípkach sa v poslednej dobe presadzuje Peter Pocklan. Vo finále A-strany sa stretol s Michalom Šuhajdom cez ktorého sa dokázal presadiť a postúpiť do finále. Vo finále B-strany sa Michal Šuhajda stretol s Martinom Škantárom. Víťazne z tohto súboja vyšiel Michal Šuhajda a tretie miesto na turnaji tak obsadil Martin Škantár. Vo finále bol Peter Pocklan znova nad Michalove sily. Peter Pocklan sa víťazstvom na turnaji posunul na šieste miesto v tabuľke, keď predstihol svoju sestru Luciu.

V sobotu sa hralo posledné kolo steelovej ligy. Zo skupiny A postúpil z prvého miesta Kristián Schwarzbacher. Na Kristiána nestačil ani Róbert Urgela, ktorý skončil na druhom mieste. V skupine B obsadil prvé miesto Pavel Melicher pred Matejom Rosíkom. V semifinále porazil Kristián Schwarzbacher Mateja Rosíka 3:1. Aj v druhom semifinále sa zrodil rovnaký výsledok, keď si Róbert Urgela dokázal poradiť s Pavlom Melicherom 3.1. Vo finále sa z víťazstva radoval Róbert Urgela, ktorý vrátil prehru zo skupiny Kristiánovi Schwarzbacherovi. Róbert zároveň obsadil prvé miesto v celkovej tabuľke.

 

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: