icona

Po 6. kole Mestskej Bowlingovej ligy

17.1.2011 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)

V nedeľu 16. januára, sa v Bowlingovom centre konalo ďalšie kolo Mestskej Bowlingovej ligy. Do turnaja sa prihlásilo 15 hráčov. Najlepšie pripravený bol v nedeľu Jaroslav Kršteník, ktorý turnaj vyhral s počtom nahádzaných bodov 1081 v šiestich sériách. Jaro zaznamenal aj najlepší výsledok v jednej sérii. keď sa mu zadarilo uhrať 218 bodov, a to hneď v tej prvej. Ešte jednu dvestovku si pripísal v tretej sérii. Ako tak mu stíhal Miro Kupec, víťaz Vianočného turnaja, keď za Jarom zaostal o 55 bodov, no cez dvesto sa nedostal ani v jednej sérii, čo sa ukázalo ako rozhodujúce.

Veľmi pekným výkonom sa prezentovala Marta Žiaková, ktorá v tvrdej konkurencii obsadila tretie miesto s 969 nahratými bodmi, a nechala tak za sebou celú enklávu mužov. Cez dvesto bodov v jednej sérii sa dostal ešte Ľubo Bubelíny, ktorý v druhej sérii nahral 209 bodov. No slabší výkon v treťom - 137 a v šiestom kole - 131 bodov, po súčte stačil len na štvrté miesto, so ziskom 968 bodov.

Na čelo Mestskej ligy sa tak po tomto kole preracoval Jaro Kršteník, druhý je momentálne Ľubo Bubelíny so stratou šiestich bodov. Viď tabuľku Bowlingovej ligy.