icona

Mestské ligy počas víkendu

8.3.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)

V piatok a sobotu sa odohrali aj mestské ligy v stolnom futbale. V piatok o 17:00 hodine sa hrala Grand Paradiso liga do 20 rokov, kde tentoraz dominoval Michal Daniš, pred Marianom Piliarkinom a Jakubom Briedom. Michal počas celého turnaja nestratil ani leg. Marian Piliarkin sa druhým miestom dotiahol v celkovom poradí už na 20 bodov na tretieho Stanislava Kureka.

O 19:00 hodine bola na programe CBA Mestská liga jednotlivcov v stolnom futbale, kde sa opäť presadil Ondrej Hajdúch, ktorý znova nenašiel premožiteľa a vo finále si poradil s Miroslavou Giertlovou, ktorá začala bojovať o lepšie umiestnenie v celkovom poradí. Tretie miesto patrilo Petrovi Marčekovi.

V sobotu o 19:00 hodine bola na programe CBA Mestská liga dvojíc, kde sa tentoraz hrala skupina a od začiatku boli zápasy dramatické. Po dvoch kolách mali štyri dvojice po jednom víťazstve a rovnaké skóre 5:5. Nakoniec sa z víťazstva mohla radovať dvojica Marček, Giertlová Miroslava. Druhé miesto obsadili Botka, Ambros. Tretie miesto obsadili Turňová, Demian. V priebežnej tabuľke dvojíc sa Mária Giertlová po neúčasti v sobotu presunula z druhého miesta na piate. Medzi prvou Teréziou Turňovou, druhým Jánom Ambrosom a treťou Miroslavou Giertlovou je v priebežnej tabuľke dvojíc rozdiel len 20 bodov. Najbližšie kolá CBA Mestskej ligy dvojíc bude preto zaujímavé.