icona

Strunková liga, VI. kolo

 
28.2.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

 

Počas víkendu pokračoval seriál turnajov Mestskej strunkovej ligy v poradí už VI. kolom. Turnaja sa zúčastnila kvalitná konkurencia, keď z 8 zúčastnených dvojíc si až 6 tímov robilo nároky minimálne na umiestnenie na stupni víťazov, čo len potvrdilo trend stúpajúcej kvality aj kvantity v poslednej dobe na turnajoch v Dart Clube.

Avšak voľné miesta na stupni víťazov sú vždy iba tri a logicky sa tam nemohli  zmestiť všetci.  A tak iba na 5-6 mieste skončil v tejto sezóne na všetkých stoloch vo veľmi dobrej forme dobre hrajúci Boris Baník, tento krát v tíme spolu so skúsenou Mirkou Kolesárovou. Rovnako prekvapujúco sa len na 4. mieste umiestnili Giertlová Majka a Giertlová Mirka. Dievčatá pritom doteraz boli na čele strunkovej ligy a čo sa týka hry na tomto type stola patria medzi špičku v širokom - ďalekom okolí. O jednu priečku vyššie skončila legendárna dvojica Jozef Ľalík a Martin Bajzik, ktorí neustále, keď sa turnaja na „strunkáči“ zúčastnia, dokazujú, že treba s nimi počítať na tie najpoprednejšie priečky. Do celkového finále sa po ťažkých bojoch nakoniec dostali Ján Ambrós a Tomáš Číž a proti ním sa na opačnú strane postavili Igor Koštial a Ondrej Hajdúch.  Tu Ondrej ukázal, že aj keď sa stolnému futbalu už prakticky nevenuje, hrať stále nezabudol  a po dramatickom finálovom súboji sa spolu s Igorom stali víťazom VI. kola Mestskej strunkovej ligy.

Strunková liga pokračuje 12. marca VII. kolom a všetci hráči a samozrejme aj štamgasti sú v priestoroch 1. DC Brezno vítaný. 

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: