icona

Brezno vycestovalo do Detvy

26.2.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)

V nedeľu pokračovala kvalifikácia na MSR družstiev. Hráči Brezna vycestovali na odvetný zápas do Detvy. V prvom zápase sa stretli s Detvianským A-čkom. Prvú tretinu vyhralo Brezno 3:1, keď Erik Poliak nestačil na Róberta Brozmana. V druhej štvrtine si všetky body pripísali hráči Brezna a stav stretnutia v polovici zápasu bol 1:7. Do druhej polky zápasu Brezno prestriedalo Erika Poliaka nahradil Peter Pocklan a Pavla Melichera Marcel Dolinský. Plný počet bodov si Brezno zaistilo už v tretej štvrtine, ktorú vyhrali 3:1. Za domácich získal bod Pavol Horník, ktorý porazil Petra Pocklana. Rovnaký priebeh mala aj posledná štvrtina. Znova za domácich dokázal bodovať len Pavol Horník a znížil prehru svojho týmu na 3:13. Jaroslav Kostelný 4Z/4B Kristián Schwarzbacher 4Z/3B , Peter Pocklan 2Z/1B, Erik Poliak 2Z/1B, Pavel Melicher 2Z/2B, Marcel Dolinský 2Z/2B.

V druhom zápase nastúpilo Brezno proti hráčom DC Detva “B“ v zložení Jaroslav Kostelný, Marcel Dolinský, Peter Pocklan a Kristián Schwarzbacher. Prvú aj druhú štvrtinu Brezno vyhralo 4:0. Jedinú stratu bodov zaznamenali v tretej štvrtine, keď Marcel Dolinský nedotiahol dobre rozbehnutý zápas s Jakubom Melichom. Štvrtú štvrtinu Brezno znova vyhralo 4:0 a celý zápas 15:1. Jaroslav Kostelný 4Z/4B Kristián Schwarzbacher 4Z/4B, Peter Pocklan 4Z/4B, Marcel Dolinský 4Z/3B.