icona

Memoriál Róberta Barana

 
23.12.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Pred vianočný víkend sa v dart clube odohral tunaj v el.šípkach Memoriál Róberta Barana. Do turnaja sa prihlásilo 55 hráčov. V hornej časti pavúka sa v semifinále  A-čka stretli Peter Jakubis a Jozef Sekereš. Postup do finále Ačka si vybojoval po 5 legovej bitke Pater Jakubis, ktorý tak porazil Jozefa Sekereša 3:2. V druhom semifinále na seba narazili Filip Škrteľ a Martin Ziman. V zápase dominoval Martin Ziman a Filipa Škrteľa porazil 3:0. Vo finále A-čka si postup do celkového finále vybojoval Martin Ziman po výhre 3:2 nad Petrom Jakubisom. V B-čku sa na pozícii 5-6 stretli Erik Poliak a Jozef Sekereš. Víťazom zápasu sa stal Erik Poliak, ktorý porazil Jozefa Sekereša 3:1. Spoločné 5-6 miesto obsadil Filip Škrteľ, ktorý nestačil na Dušana Strieša a prehral s ním 3:1. Štvrté miesto na turnaji obsadil Dušan Strieš, kým minulý rok prehral s Erikom Poliakom až vo finále teraz sa stretli skôr a Erik Poliak porazil Dušana 3:0. Vo finále B-čka sa stretli Erik Poliak a Peter Jakubis. Peter odohral ďalší 5 legový zápas. Víťazne zo zápasu vyšiel Erik Poliak, ktorý postúpil do finále po výhre 3:2. Vo finále mal Erik Poliak nakročené k obhajobe víťazstva z minulého ročníka. V zápase viedol 2:0, ale Martin Ziman ukázal väčšiu chuť po víťazstve a dokázal otočiť zápas vo svoj prospech. Víťazom turnaja sa tak stal Martin Ziman po výhre 3:2.

Turnaja žien sa zúčastnilo 8 hráčok. Vo finále A.čka sa stretli Lucia Jankovská a Mária Giertlová. Postup do finále si vybojovala Lucia Jankovská, ktorá porazila svoju súperku 2:0. Vo finále B-čka sa Mária Giertlová stretla s Dominkou Púpalovou. Mária Giertlová využila svoju druhú šancu zahrať si finále, keď porazila Dominiku Púpalovú, kotrá tak obsadila na turnaji tretie miesto. Víťazstvo z turnaja si odnielsa Lucia Jankovská, ktorá vo finále porazila Mária Giertlovú.

Do turnaja juniorov sa pihlásili traja hráči a tak si zahrali skupinu. Najviac sa darilo Romanovi Pavlovičovi, ktorý si poradil zo všetkými súpermi a stal sa víťazom turnaja. Druhé miesto si odniesol Tomáš Caban, ktorý nestačil len na víťaza turnaja. Tretie miesto obsadil Tobiáš Kováčik.

V doplnkovom turnaji dvojíc sa vo finále A-čka stretli dvojice Melicher-Giertlová Mirka proti Kostelný – Poliak. Víťazmi zápasu sa stala dvojica Kostelný – Poliak.  Vo finále B-čka si dvojica Melicher Giertlová Mirka poradili s dvojicou Ziman M. – Ziman S. Víťazmi turnaja dvojíc sa stali Kostelný – Poliak , ktorý porazili dvojicu Melicher Giertlová Mirka.

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: