icona

Master IV

 
7.1.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa v dart clube konal štvrtý master v sezóne. Do turnaja sa prihlásilo rovnako ako na prechádzajúcom mastri 40 hráčov. V hornej časti pavúka sa stretli Ivan Fiľo a Dušan Rusnák. Dušan sa na turnajoch objavuje sporadicky napriek tomu ukázal, že vie zamiešať poradím na turnaji. Zápas však zvládol lepšie Ivan Fiľo a Dušana Rusnáka porazil 3:1. Druhé semifinále A-strany pavúka obstarali Dušan Strieš a Marek Kalamár. Postup do finále A-čka si vybojoval Dušan Strieš, ktorý porazil Mareka 3:1. Finále A-čka sa nieslo v réžii Dušana Strieša, ktorý nedovolil Ivanovi Fiľovi uhrať ani jeden leg a porazil ho 3:0. B-čkom sa musel predierať Martin Ziman, ktorý v A-čku nestačil na Dušana Rusnáka a práve s Dušanom sa znova stretol na pozícii 5-6. Martinovi vyšla odplata a Dušana Rusnáka porazil 3:0. 5-6 miesto na turnaji obsadil aj Marek Kalamár, ktorý nestačil na Erika Poliaka a prehral s ním 3:1. Zo štvrtým miestom sa musel uspokojiť Erik Poliak, keď nestačil na Martina Zimana a prehral s ním 3:1. Vo finále B-čka si Martin Ziman poradil aj s Ivanom Fiľom výsledkom 3:1. V celkovom finále si Martin Ziman vynútil opakované finále, keď porazil Dušana Strieša 3:1. V opakovanom finále musel rozhodnúť piaty leg. Dušan Strieš bol blízko k víťazstvu, ale svoju šancu nevyužil za čo ho Martin potrestal a na 3:2 mu zavrel 108.

Do turnaj žien sa prihlásilo 6 hráčok. Vo finále A-čka sa stretli Lucia Jankovská a Dominika Púpalová . Postup do finále si vybojovala Lucia Jankovská, ktorá porazila Dominiku Púpalovú  2:0. Vo finále B-čka sa Dominika Púpalová stretla zo Zuzanou Čellárovou. Postup do finále si vybojovala Dominika Púpalová po víťazstve 2:0. Finále prinieslo vyrovný priebeh. Dominika Púpalová vrátila prehru Lucii Jankovskej a víťazstvom 2:1 si vynútila opakované finále. V opakovanom finále si víťazstvo na turnaji vybojovala Lucia Jankovská, ktorá porazila  Dominiku Púpoalovú 2:1.

V turnaji dvojíc sa vo finále A-čka stretli Kostelný-Gubala a Hronček Košťál. Postup do finále si vybojovala dvojica Kostelný-Gubala. Vo finále B-čka sa stretli Hronček - Košťál a Melicher Králik. Melicher –Králik prehrali v A-čku práve s dvojicou Hronček – Košťál. Túto prehru im dokázali oplatiť a postúpili do finále. Vo finále si Melicher s Králikom vybojovali opakované finále, keď porazili dvojicu Kostelný Gubala 2:0. V opakovanom finále boli blízko k víťazstvu na turnaji, ale nedokázali urobiť posledný krok a víťazmi turnaja sa tak stali Kostelný – Gubala.   

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: