icona

Tretie kolo Mestskej Bowlingovej ligy

17.11.2010 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)

V nedeľu 14. novembra sa konalo druhé kolo mestskej bowlingovej ligy jednotlivcov, kde sa očakávalo, či Jaroslav Kršteník potvrdí formu a do tretice vyhrá. Jaroslav Kršteník síce potvrdzoval úlohu favorita, no v závere sa bu už tak nedarilo a so ziskom 905 bodov skončil až na piatom mieste. Víťazom tretieho kola sa tak stal Miroslav Kupec, ktorý s náskokom len 2 bodov, pred druhým Ľubošom Bubelínym ktorý hodil 968 bodov. Víťaz Miroslav Kupec hodil 970 bodov. Tretie miesto obsadil Martin Húsenica so ziskom 955 bodov. V turnaji sa predstavili aj tri ženy, keď sa najviac darilo Eve Mešťanovej, ktorá so ziskom 911 bodov obsadila vynikajúce štvrté miesto v celkovom poradí. Štvrté kolo mestskej bowlingovej ligy sa uskutoční v nedeľu 5.12.2010 o 15:00 hodine v Bowlingovom centre Barbot.