icona

Stolný futbal počas víkendu

25.3.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)

O 17:00 hodine začali svoj program stolný futbalisti, keď sa odohrala Grand Paradiso liga do 20 rokov, kde sa najviac darilo Rolandovi Botkovi, ktorý so stratou len jedného legu turnaj s prehľadom vyhral. Na druhom mieste sa umiestnil Marián Piliarkin, ktorý sa postupne doťahuje na druhú v priebežnom poradí ligy Miroslavu Giertlovú. Tretie miesto v piatok obsadil Peter Horváth.

Večer sa už hrala CBA Mestská liga jednotlivcov v stolnom futbale, kde sa opäť darilo Jánovi Ambrosovi, ktorý si cestu za ďalším víťazstvo skomplikoval prehrou vo finále pravej strany proti Miroslave Giertlovej. Vo finále ľavej strany sa tak stretol s Ondrejom Hajdúch, ktorého bez väčších problémov zdolal. V celkovom finále tentoraz nedal Ján Mirke šancu a vyhral dva krát 2:0.

V sobotu bola na programe CBA Mestská liga v stolnom futbale dvojíc, kde sa najviac darilo Miroslave Giertlovej s Lukášom Porhajašom, keď skončili pred Máriou Giertlovou a Jánom Ambrosom. Tretie miesto obsadil Adam Demian s Martinom Šulekom.