icona

Kvalifikácia MSR družstiev

6.11.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)

V nedeľu začala kvalifikácia na MSR družstiev. Na domácu pôdu Brezňanov zavítali hráči Zvolena.  Úvod vyšiel lepšie hráčom Zvolena, keď Pavol Ďurečka si poradil s Kristiánom Schwarzbacherom 2:1 a rovnakým výsledkom si poradil Štefan Kermiet s Pavlom Melicherom. Brezno dokázalo prvú štvrtinu remizovať, keď Peter Pocklan a Jaroslav Kostelný otočili svoje zápasy a vyhrali 2:1. Druhú štvrtinu ovládli hráči Brezna, keď vyhrali všetky štyri zápasy a stav stretnutia bol 6:2. V tretej tretine vykresal iskierku nádeje Štefan Kermiet, ktorý porazil Kristiána Schwarzbachera a znížil  stav zápasu na 6:3. Brezňania však nedovolili žiadnu drámu a v ďalších troch zápasoch rozhodli o svojom víťazstve. Stav po tretej štvrtine bol 9:3. Poslednú štvrtinu vyhralo Brezno znova 3:1 jediny zápas prehral Pavel Melicher s Petrom Rojíkom. Brezno porazilo DC Zvolen 12:4 Jaroslav Kostelný 4Z/4B Pavel Melicher 4Z/2B Peter Pocklan 4Z/4b, Kristián Schwarzbacher 4Z/2b