icona

Mestské ligy v el. šípkach

 
13.10.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V utorok pokračovala liga do 21 rokov. Skupinu vyhral Kristián Schwarzbacher, ktorý tak do semifinále postupoval z prvého miesta. Na druhom mieste v skupine skončil Ján Králik. Z tretieho miesta do semifinále postupoval Adrián Medveď a posledné postupové miesto si vybojoval Michal Ridzoň. V semifinále si Krisitán Schwarzbacher  poradil s Michalom Ridzoňom 3:0. Aj v druhom semifinále sa zrodil rovnaký výsledok, keď Ján Králik porazil Adriána Medveďa 3:0. V zápase o tretie miesto bol úspešnejší Michal Ridzoň, ktorý porazil Adriána Medveďa 3:1. Vo finále sa stretli favorizovaný hráči Krisitán Schwarzbacher a Ján Králik. Vo vyrovnanom zápase sa z víťazstva 3:2 radoval Ján Králik a upevnil si prvé miesto v priebežnom poradí.

V sobotu pokračovala aj Sirius liga mužov vo finále A-strany pavúka sa stretli Ján Králik a Pavel Melicher. Ján Králik mal v sobotu dobrú formu, ktorú si priniesol z turnaja v Banskej Bystrici, kde obsadil tretie miesto a v dobrých výkonoch pokračoval aj na mestskej lige, keď porazil Pavla Melichera a postúpil do finále. Do finále B strany pavúka sa prebojoval Andrej Škantár, ktorému však stopku vystavil Pavel Melicher a nedovolil mu zahrať si finále. Vo finále Pavel Melicher znova nestačil na Jána Králika, ktorý sa stal viťazom turnaja.

Ďalšie kolo ligy do 21 rokov sa uskutoční v utorok o 17:00. Liga mužov bude v sobotu o 20:00. V nedeľu sa začne kvalifikácia na MSR družstev Brezno privíta na domácej pôde hráčov zo Zvolena.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: