icona

Master

 
31.1.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa v priestoroch dart clubu konal štvrtý master. Do hlavného turnaja sa prihlásilo 33 hráčov. Na pozícii 5-6 sa umiestnili domáci hráč Erik Poliak a Vladimír Rajnoha zo Zlatých Moraviec. Štvrté miesto obsadil Ján Tuharský z Banskej Bystrice. Dobrý turnaj odohral Dušan Strieš. Celým A-čkom podával dobré výkony, ale vo finále A-strany pavúka bol nad jeho sily Peter Klementy, ktorý ho porazil 3:2. Dušan Strieš sa vo finále B-ečka stretol s Pavlom Melicherom, ktorého na turnaji už raz porazil. Aj v tomto zápase bol Dušan úspešnejší a Pavel Melicher obsadil na turnaji tretie miesto. Finále sa nieslo v réžii  Petra Klementyho, ktorý po výhre 3:0 sa stal víťazom turnaja.

Do ženského turnaja sa prihlásilo 9 žien. Víťazkou sa stala tradične Lucia Jankovská. Lucia vyhrala všetky  mastre v tejto sezóne, tento krát bola jej finálovou súperkou Helena Hájeková. Lucia si s ňou vo finále poradila  2:1. Na treťom mieste skončila Majka Giertlová, ktorá vo finále B-ečka nestačila na Helenu Hájekovú a podľahla jej 2:1.

V turnaji dvojíc si víťazstvo odniesli Erik Poliak s Kristiánom Schwarzbacherom. Druhé miesto obsadili Juraj Stanko s Vladimírom Rajnohom. Tretí skončili Peter Pocklan Majka Giertlová.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: