icona

Mestské ligy, Master a Kvalifikácia na MSR

 
9.1.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Po vianočných sviatkoch sa opäť rozbehli turnaje v elektronických šípkach. Cez víkend boli na programe v Dart clube mestské ligy v elektronických šípkach, Master a Kvalifikácia na majstrovstvá Slovenska v družstvách. Ako prvá odštartovala juniorská mestská liga v elektronických šípkach. Z víťazstva sa tešil Martin Macuľa, ktorý si bez problémov poradil s Erikom Poliakom. Na treťom mieste sa umiestnil Dušan Felcian.

Vo večernej Sirius mestskej lige v elektronických šípkach sa z víťazstva na turnaji tešil Martin Škantár. Na druhom mieste sa v piatok umiestnil Pavel Melicher a tretie miesto patrilo Jánovi Králikovi.

Medzi ligami sa odohral zápas medzi 1 Dart club Brezno juniors a DC Bukovinka Zvolen „A“. Brezniansky juniori opäť nekládli veľký odpor a prehrali 15:1, keď o jediný bod sa postaral Ján Králik. Po tomto zápase si Zvolen odohral zápas s naším druhým družstvom. Tu sa z víťazstva radovali Breznianský hráči, keď Martin Škantár nastúpil na svoj prvý zápas v tomto ročníku a podarilo sa mu vyhrať zo svojich štyroch zápasov len jediný a postaral sa tak o jediné body Zvolenských hráčov. Peter Martin, Matej Putnok a Ivan Fiľo všetky svoje zápasy zvládli a upravili stav tochto zápasu na 13:3.

V sobotu bol na programe Master Stredného Slovenska. Ešte pred ním sa však odohral zápas medzi 1 Dart club Brezno a DC Bukovinka Zvolen „B“. Breznianský hráči zvládli tento zápas a vyhrali nad Zvolenom 9:7.  O body sa postarali Peter Martin 3body / 4zápasy, Martin Macuľa 3/4, Martin Škantár 2/4, Ivan Fiľo 1/4,

Na Mastri sa do hlavného turnaja prezentovalo 66 hráčov. Prvú šestku si rozdelili hráči dvoch klubov a to Zlatých Moraviec a hráči 1. Dart clubu Brezno. Na piatom a šiestom mieste skončili hráči Matej Putnok z Brezna a Vladimír Rajnoha zo Zlatých Moraviec. Na štvrtom mieste sa umiestnil Ivan Novotný a na stupeň víťazov sa dostal Juraj Hlavatý, ktorému len tesne ušlo finále, keď prehral s Martinom Škantárom 3:2. Vo finále sa predstavili hráči obliekajúci Breznianský dres a to Peter Martin a Martin Škantár. Ak chcel Martin Škantár pomýšľať na víťazstvo v turnaji musel Petra dva krát poraziť. Prvý krát sa mu to podarilo a vyhral 3:1 no v opakovanom finále ťahal za kratší koniec a tento krát prehral 3:1. Z víťazstva sa tak mohol radovať Peter Martin.  Medzi ženami vyhrala Martina Vidová z Lučenca, pred hráčkou Zvolena Dankou Krnáčovou, tretia skončila naša hráčka Lucia Pocklanová. Turnaj juniorov vyhral Ján Králik, keď si poradil s Erikom Poliakom až v opakovanom finále. Na treťom mieste skončil Martin Macuľa.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: