icona

Slovenský pohár I.kolo

 
22.11.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

V dňoch 19.-21. november sa uskutočnilo v Košiciach prvé kolo Slovenského pohára v stolnom futbale, ktorého sa zúčastnili aj naši hráči. V sobotu sa ako prvé hrali dvojice, kde sa predstavili štyria naši hráči. Najlepšie si poradil so silnou konkurenciou Lukáš Porhajaš, ktorý sa spoločne s Martinom Jalakšom z Nitry umiestnili na siedmom mieste. Ján Ambros a Martin Šulek skončili na 13.mieste a Roland Botka na 17.mieste. Roland si však napravil chuť v juniorských jednotlivcoch, keď sa v konkurencii 13 jednotlivcoch umiestnil na výbornom druhom mieste, keď prehral iba s Denisom Ličkom z Bardejova. Druhý zástupca z Brezna Marián Piliarkin obsadil štvrté miesto. V ženách sa darilo Renáte Mečlovej, ktorá turnaj žien vyhrala.

V sobotu sa v turnaji jednotlivcoch opäť darilo Lukášovi Porhajašovi, ktorý sa skvelým výkonom postupne prepracoval až na výborné piate miesto, keď ho pravej časti pavúka porazil Róbert Nyitrai z Maďarska a v Béčku ho porazila Slovenská jednotka Tomáš Klobušník z Košíc. Lukáš tak dosiahol svoj najlepší výsledok na Slovenských pohároch v jednotlivcoch. Sklamaním bolo až deviate miesto Jána Ambrosa, ktorému sa prvé kolo Slovenského pohára vôbec nevydaril.

V juniorských dvojiciach sa naša dvojica Roland Botka a Marián Piliarkin trápili, keď v konkurencii siedmych dvojíc obsadili tretie miesto.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: