ikona

Memoriál Mariána Botku v bowlingu

23.06.2019 | Novinky » Memoriál Mariána Botku v bowlingu

V nedeľu 23. 6. 2019 sa v priestoroch Bowlingového Centra Barbot konal 1. ročník Memoriálu Mariána Botku. Premierový ročník, ktorý bol aj súčasťou Mestskej ligy dvojíc, ovládli Pavel Pančík s Ľubošom Žiakom. Palo s Ľubošom nahrali v šiestich kolách 987 bodov, na turnaji nepadla nai jedna dvestovka a najbližšie k nej mali práve víťazi a to v piatom kole, keď sa im podarilo nahrať 189 bodov. Na druhom mieste skončila dvojica Dušan Klinec a Pavel Bubelíny s náhodom 951 bodov. Prvú trojku uzavreli Jozef Kocúr s Jankou Vojtekovou, pre ktorú to bolo vôbec prvé pódiové umiestnenie v kariére, a dúfame, že ju to nakopne k ešte lepším výkonom smerom do budúcna. Po ukončení turnaja sme vyhodnotili aj sezónu 2018 / 2019 v bowlingu. V kategórii jednotlivcov, sme ocenili šesť najlepších tohto ročníka. Na prvom mieste skončil Jozef Kocúr, druhá v celkovom poradí bola Renáta Turisová. Tretie miesto obsadil Ľubomír Húsenica, štvrté Ľuboš Bubelíny, piaty bol Pavel Pančík a najlepšiu šestku uzavrel Jozef Chramec. V Lige dvojíc dominovali Ľuboš Žiak s Palom Pančíkom, pred Renátou Turisovou a Ľubom Húsenicom, na ďalších dvoch miestach sa umiestnili Dušan Klinec a Milan Štefánik. Všetkým zúčastneným sa chceme veľmi pekne poďakovať za príjemný turnaj, predvedené výkony a snáď v septembri sa stretneme na ďalšom ročníku Mestskej Bowlingovej ligy.....